Small_2a73862bbe729360c15d4f91c9142575

Cуми Нова Пошта Напівмарафон

Дата
27 Серпня 2017
Початок події
09:00
Місто
Суми
Cайт
http://newrun.com.ua/
Чіпова cистема AE
Використовується

Результати Напівмарафон

Download: XLS PDF CSV
Місце У віковій групі # Ім'я Назва клубу Результат
1 1 Ч 51 Артем Казбан старт днепр 01:07:38
2 Ч 7018 Юрий Грицак 01:07:43
3 Ч 7031 ігор русс 01:07:53
4 2 Ч 53 Тарас Сало SC ULTRA 01:09:13
5 3 Ч 73 Константин Тельнов КЛБ ЯВІР 01:10:52
6 1 Ж 36 Ольга Скрипак - 01:13:50
7 2 Ж 44 Софія Яремчук LBMsport 01:14:35
8 1 Ч40 77 Руслан Красовський Явір 01:16:13
9 4 Ч 69 Віталій Меренков КЛБ ЯВІР 01:18:23
10 1 Ч40 32 Ігор Саханда SС "Scientist", "Юкрейн мастерс атлетікс" 01:21:32
11 Ч 7044 Сергей Тертишніков Poltava Triatlon Club 01:22:28
12 2 Ч50 31 Сергій Тимошенко SС "Scientist", АБУ, "Юкрейн мастерс атлетікс" 01:22:35
13 5 Ч 24 Андрій Левченко Sumy Running club 01:22:55
14 6 Ч 27 Владислав Карпенко TIRELESS V.V 01:24:24
15 7 Ч 42 Евгений Годун Kharkiv road runners 01:25:41
16 Ч50 7021 Сергій Мірошник - 01:27:55
17 3 Ч50 26 Олександр Нікулін Sumy Running club 01:28:33
18 7011 Виктор Молчанов 01:28:45
19 8 Ч 25 Костянтин Кісіленко Sumy Running club 01:28:54
20 9 Ч 8 Олег Волошин Active Bridge 01:29:11
21 10 Ч 48 Олександр Кухтінов Nike+ running club 01:30:01
22 11 Ч 83 Руслан Диденко 01:30:22
23 Ч 7041 Олександр Ясько CAN`T STOP 01:30:30
24 2 Ч40 66 Михайло Сизон КЛБ ЯВІР 01:31:04
25 Ч40 7048 Григорий Юхимец RUNNING CLUB POLTAVA 01:31:06
Small_2a73862bbe729360c15d4f91c9142575

Cуми Нова Пошта Напівмарафон

Дата
27 Серпня 2017
Початок події
09:00
Місто
Суми
Cайт
http://newrun.com.ua/
Чіпова cистема AE
Використовується

Результати Напівмарафон

Download: XLS PDF CSV
Місце У віковій групі # Ім'я Назва клубу Результат
1 1 Ч 51 Артем Казбан старт днепр 01:07:38
2 Ч 7018 Юрий Грицак 01:07:43
3 Ч 7031 ігор русс 01:07:53
4 2 Ч 53 Тарас Сало SC ULTRA 01:09:13
5 3 Ч 73 Константин Тельнов КЛБ ЯВІР 01:10:52
6 1 Ж 36 Ольга Скрипак - 01:13:50
7 2 Ж 44 Софія Яремчук LBMsport 01:14:35
8 1 Ч40 77 Руслан Красовський Явір 01:16:13
9 4 Ч 69 Віталій Меренков КЛБ ЯВІР 01:18:23
10 1 Ч40 32 Ігор Саханда SС "Scientist", "Юкрейн мастерс атлетікс" 01:21:32
11 Ч 7044 Сергей Тертишніков Poltava Triatlon Club 01:22:28
12 2 Ч50 31 Сергій Тимошенко SС "Scientist", АБУ, "Юкрейн мастерс атлетікс" 01:22:35
13 5 Ч 24 Андрій Левченко Sumy Running club 01:22:55
14 6 Ч 27 Владислав Карпенко TIRELESS V.V 01:24:24
15 7 Ч 42 Евгений Годун Kharkiv road runners 01:25:41
16 Ч50 7021 Сергій Мірошник - 01:27:55
17 3 Ч50 26 Олександр Нікулін Sumy Running club 01:28:33
18 7011 Виктор Молчанов 01:28:45
19 8 Ч 25 Костянтин Кісіленко Sumy Running club 01:28:54
20 9 Ч 8 Олег Волошин Active Bridge 01:29:11
21 10 Ч 48 Олександр Кухтінов Nike+ running club 01:30:01
22 11 Ч 83 Руслан Диденко 01:30:22
23 Ч 7041 Олександр Ясько CAN`T STOP 01:30:30
24 2 Ч40 66 Михайло Сизон КЛБ ЯВІР 01:31:04
25 Ч40 7048 Григорий Юхимец RUNNING CLUB POLTAVA 01:31:06


Партнери та організатори заходу