Small_2a73862bbe729360c15d4f91c9142575

Cуми Нова Пошта Напівмарафон

Напівмарафон

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
26 Олександр Нікулін 1962 Ч50 Ua Україна Суми Sumy Running club 01:28:33
27 Владислав Карпенко 1998 Ч Ua Україна Харьков TIRELESS V.V 01:24:24
28 Сергій Марчук 1986 Ч Ua Україна Ковель Ковель DNS
29 Тетяна Мальцева 1989 Ж Ua Україна Лисичанськ Adidas Runners Dubai 01:39:22
30 Світлана Маковоз 1979 Ж Ua Україна Днепр One Team - Mizuno 01:52:43
31 Сергій Тимошенко 1962 Ч50 Ua Україна Київ URA, "Trekking Team", RCS 01:22:35
32 Ігор Саханда 1967 Ч40 Ua Україна Київ URA, "Trekking Team", RCS 01:21:32
33 Andriy Kuzmenko 1986 Ч Ua Україна Охтирка 01:34:41
34 Світлана Прилепко 1987 Ж Ua Україна Суми 01:57:42
35 Максим Лядовий 1982 Ч Ua Україна Суми 02:07:51
36 Ольга Скрипак 1990 Ж Ua Україна Київ - 01:13:50
37 Віталій Данченко 1986 Ч Ua Україна Київ KM Running Club 01:35:30
38 Александр Сысоев 1990 Ч Ua Україна Сумы 01:56:41
39 Денис Ярмоленко 1991 Ч Ua Україна Киев 02:04:19
40 Юлия Пилипенко 1993 Ж Ua Україна Киев 01:47:28
41 Сергій Рубан 1978 Ч Ua Україна Суми Sumy Running club 01:43:21
42 Евгений Годун 1991 Ч Ua Україна Харкiв Kharkiv road runners 01:25:41
43 Алена Сердюк 1981 Ж Ua Україна Харкiв ProfRun Kharkiv DNS
44 Софія Яремчук 1994 Ж Ua Україна Львів LBMsport 01:14:35
45 Алексей Волобуев 1987 Ч Ua Україна Одеса Nike Run Club 02:01:51
46 Лера Данченко 1987 Ж Ua Україна Київ KM Running Club 02:06:43
47 Володимир Соколов 1981 Ч Ua Україна Суми Sumy Running club 02:02:04
48 Олександр Кухтінов 1990 Ч Ua Україна Одеса Nike Run Club 01:30:01
49 Владимир Брага 1978 Ч Ua Україна Київ 01:50:38
50 Сергей Панасенко 1964 Ч50 Ua Україна Харьков МК Харьков 01:57:57

Учасники також реєструються на

Small_2a73862bbe729360c15d4f91c9142575

Cуми Нова Пошта Напівмарафон

Напівмарафон

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
26 Олександр Нікулін 1962 Ч50 Ua Україна Суми Sumy Running club 01:28:33
27 Владислав Карпенко 1998 Ч Ua Україна Харьков TIRELESS V.V 01:24:24
28 Сергій Марчук 1986 Ч Ua Україна Ковель Ковель DNS
29 Тетяна Мальцева 1989 Ж Ua Україна Лисичанськ Adidas Runners Dubai 01:39:22
30 Світлана Маковоз 1979 Ж Ua Україна Днепр One Team - Mizuno 01:52:43
31 Сергій Тимошенко 1962 Ч50 Ua Україна Київ URA, "Trekking Team", RCS 01:22:35
32 Ігор Саханда 1967 Ч40 Ua Україна Київ URA, "Trekking Team", RCS 01:21:32
33 Andriy Kuzmenko 1986 Ч Ua Україна Охтирка 01:34:41
34 Світлана Прилепко 1987 Ж Ua Україна Суми 01:57:42
35 Максим Лядовий 1982 Ч Ua Україна Суми 02:07:51
36 Ольга Скрипак 1990 Ж Ua Україна Київ - 01:13:50
37 Віталій Данченко 1986 Ч Ua Україна Київ KM Running Club 01:35:30
38 Александр Сысоев 1990 Ч Ua Україна Сумы 01:56:41
39 Денис Ярмоленко 1991 Ч Ua Україна Киев 02:04:19
40 Юлия Пилипенко 1993 Ж Ua Україна Киев 01:47:28
41 Сергій Рубан 1978 Ч Ua Україна Суми Sumy Running club 01:43:21
42 Евгений Годун 1991 Ч Ua Україна Харкiв Kharkiv road runners 01:25:41
43 Алена Сердюк 1981 Ж Ua Україна Харкiв ProfRun Kharkiv DNS
44 Софія Яремчук 1994 Ж Ua Україна Львів LBMsport 01:14:35
45 Алексей Волобуев 1987 Ч Ua Україна Одеса Nike Run Club 02:01:51
46 Лера Данченко 1987 Ж Ua Україна Київ KM Running Club 02:06:43
47 Володимир Соколов 1981 Ч Ua Україна Суми Sumy Running club 02:02:04
48 Олександр Кухтінов 1990 Ч Ua Україна Одеса Nike Run Club 01:30:01
49 Владимир Брага 1978 Ч Ua Україна Київ 01:50:38
50 Сергей Панасенко 1964 Ч50 Ua Україна Харьков МК Харьков 01:57:57

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу