Small_2a73862bbe729360c15d4f91c9142575

Cуми Нова Пошта Напівмарафон

Напівмарафон

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
1 Татьяна Головченко 1981 Ж Ua Україна Суми DNS
2 Сергей Ковтуненко 1990 Ч Ua Україна Киев 01:37:59
3 Эдуард Бондаренко 1985 Ч Ua Україна Хмельницкий 01:36:58
4 Володимир Рудика 1978 Ч Ua Україна Суми DNS
5 Олег Шатава 1981 Ч Ua Україна Сумы 01:40:10
6 Антон Антонюк 1983 Ч Ua Україна Kyiv KM Running Club 01:48:31
7 Андрій Пільгуй 1978 Ч Ua Україна Суми Орієнтир 01:47:29
8 Олег Волошин 1991 Ч Ua Україна Черкаси Active Bridge 01:29:11
9 Dmytro Golovko 1989 Ч Ua Україна Харьков 01:56:56
10 Павел Неженцев 1991 Ч Ua Україна Харкiв 01:51:13
11 Евгений Калинин 1980 Ч Ua Україна Киев 01:41:34
12 Артур Степанян 1985 Ч Ua Україна Харкiв 01:46:11
13 Андрій Копачевець 1983 Ч Ua Україна Київ 01:53:16
14 Сергей Молицкий 1992 Ч Ua Україна Kyiv 01:47:11
15 Roman Savchuk 1992 Ч Ua Україна Київ 01:53:46
16 Виталий Кандыбей 1981 Ч Ua Україна Суми Ориентир 01:33:29
17 Марія Вернигора 1986 Ж Ua Україна Київ DNS
18 Vladimir Petrunyok 1992 Ч Ua Україна Вишневое 02:22:18
19 Микола Коваленко 1986 Ч Ua Україна Суми NovaPoshta DNS
20 Олексій Заставенко 1984 Ч Ua Україна Суми NovaPoshta 01:44:53
21 Олексій Алексенко 1983 Ч Ua Україна Суми NovaPoshta 01:46:56
22 Денис Cтричка 1985 Ч Ua Україна Суми NovaPoshta 01:55:29
23 Ігор Безсрочний 1985 Ч Ua Україна Київ Нова Пошта 01:53:21
24 Андрій Левченко 1988 Ч Ua Україна Суми Sumy Running club 01:22:55
25 Костянтин Кісіленко 1989 Ч Ua Україна Суми Sumy Running club 01:28:54

Учасники також реєструються на

Small_2a73862bbe729360c15d4f91c9142575

Cуми Нова Пошта Напівмарафон

Напівмарафон

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
1 Татьяна Головченко 1981 Ж Ua Україна Суми DNS
2 Сергей Ковтуненко 1990 Ч Ua Україна Киев 01:37:59
3 Эдуард Бондаренко 1985 Ч Ua Україна Хмельницкий 01:36:58
4 Володимир Рудика 1978 Ч Ua Україна Суми DNS
5 Олег Шатава 1981 Ч Ua Україна Сумы 01:40:10
6 Антон Антонюк 1983 Ч Ua Україна Kyiv KM Running Club 01:48:31
7 Андрій Пільгуй 1978 Ч Ua Україна Суми Орієнтир 01:47:29
8 Олег Волошин 1991 Ч Ua Україна Черкаси Active Bridge 01:29:11
9 Dmytro Golovko 1989 Ч Ua Україна Харьков 01:56:56
10 Павел Неженцев 1991 Ч Ua Україна Харкiв 01:51:13
11 Евгений Калинин 1980 Ч Ua Україна Киев 01:41:34
12 Артур Степанян 1985 Ч Ua Україна Харкiв 01:46:11
13 Андрій Копачевець 1983 Ч Ua Україна Київ 01:53:16
14 Сергей Молицкий 1992 Ч Ua Україна Kyiv 01:47:11
15 Roman Savchuk 1992 Ч Ua Україна Київ 01:53:46
16 Виталий Кандыбей 1981 Ч Ua Україна Суми Ориентир 01:33:29
17 Марія Вернигора 1986 Ж Ua Україна Київ DNS
18 Vladimir Petrunyok 1992 Ч Ua Україна Вишневое 02:22:18
19 Микола Коваленко 1986 Ч Ua Україна Суми NovaPoshta DNS
20 Олексій Заставенко 1984 Ч Ua Україна Суми NovaPoshta 01:44:53
21 Олексій Алексенко 1983 Ч Ua Україна Суми NovaPoshta 01:46:56
22 Денис Cтричка 1985 Ч Ua Україна Суми NovaPoshta 01:55:29
23 Ігор Безсрочний 1985 Ч Ua Україна Київ Нова Пошта 01:53:21
24 Андрій Левченко 1988 Ч Ua Україна Суми Sumy Running club 01:22:55
25 Костянтин Кісіленко 1989 Ч Ua Україна Суми Sumy Running club 01:28:54

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу