Small_dd4f07066c9101254edba8adfe8d3859

DNIPRO ATB MARATHON 2017

Дата
24 Вересня 2017
Початок події
09:00
Місто
Днiпро
Cайт
http://startdnipro.com/page/dnipro-atb-marathon
Чіпова cистема AE
Використовується
Регламент
Завантажити регламент

Результати 10 km

Download: XLS PDF CSV
Місце У віковій групі # Ім'я Назва клубу Результат
1 1 Ч 6097 Николай Мевша 33:03
2 2 Ч 6093 Михайло Гомулько 33:09
3 3 Ч 6162 Андрей Игнатенко 33:52
4 4 Ч 6071 Станіслав Демяник Work.ua/DneprRun 36:24
5 5 Ч 6153 Вячеслав Приходько 36:55
6 6 Ч 6108 Иван Николаевский KM Running Club 37:08
7 7 Ч 6161 Виктор Жушман 37:23
8 8 Ч 6067 - - 37:30
9 1 Ж 6078 Анна Печко 38:07
10 9 Ч 6150 Алексей Астафьев 38:20
11 10 Ч 6149 Сергей Севрюков 38:35
12 11 Ч 6087 Роман Василец 38:51
13 12 Ч 6003 Артем Ткач Бубiс 39:52
14 2 Ж 6099 Лариса Жалинская 39:55
15 13 Ч 6072 Андрій Степаненко Work.ua 40:16
16 14 Ч 6019 Евгений Койков Kharkiv Road Runners 40:36
17 15 Ч 6082 Владислав Бардаков Університет митної справи та фінансів 40:42
18 16 Ч 6096 Максим Казіміров KIT 40:44
19 17 Ч 6152 Кирилл Лялько Kharkiv Iron Team 41:42
20 3 Ж 6156 Инна Рыжих 42:07
21 18 Ч 6048 Петренко Артур Корпорация АТБ 42:23
22 4 Ж 6036 Irina Nikolaieva TriTime 42:26
23 19 Ч 6181 Сергій Сейко 42:42
24 20 Ч 6159 Oleh Hladchenko KIT 42:58
25 21 Ч 6110 Ілля Дев'ятко 43:44
Small_dd4f07066c9101254edba8adfe8d3859

DNIPRO ATB MARATHON 2017

Дата
24 Вересня 2017
Початок події
09:00
Місто
Днiпро
Cайт
http://startdnipro.com/page/dnipro-atb-marathon
Чіпова cистема AE
Використовується
Регламент
Завантажити регламент

Результати 10 km

Download: XLS PDF CSV
Місце У віковій групі # Ім'я Назва клубу Результат
1 1 Ч 6097 Николай Мевша 33:03
2 2 Ч 6093 Михайло Гомулько 33:09
3 3 Ч 6162 Андрей Игнатенко 33:52
4 4 Ч 6071 Станіслав Демяник Work.ua/DneprRun 36:24
5 5 Ч 6153 Вячеслав Приходько 36:55
6 6 Ч 6108 Иван Николаевский KM Running Club 37:08
7 7 Ч 6161 Виктор Жушман 37:23
8 8 Ч 6067 - - 37:30
9 1 Ж 6078 Анна Печко 38:07
10 9 Ч 6150 Алексей Астафьев 38:20
11 10 Ч 6149 Сергей Севрюков 38:35
12 11 Ч 6087 Роман Василец 38:51
13 12 Ч 6003 Артем Ткач Бубiс 39:52
14 2 Ж 6099 Лариса Жалинская 39:55
15 13 Ч 6072 Андрій Степаненко Work.ua 40:16
16 14 Ч 6019 Евгений Койков Kharkiv Road Runners 40:36
17 15 Ч 6082 Владислав Бардаков Університет митної справи та фінансів 40:42
18 16 Ч 6096 Максим Казіміров KIT 40:44
19 17 Ч 6152 Кирилл Лялько Kharkiv Iron Team 41:42
20 3 Ж 6156 Инна Рыжих 42:07
21 18 Ч 6048 Петренко Артур Корпорация АТБ 42:23
22 4 Ж 6036 Irina Nikolaieva TriTime 42:26
23 19 Ч 6181 Сергій Сейко 42:42
24 20 Ч 6159 Oleh Hladchenko KIT 42:58
25 21 Ч 6110 Ілля Дев'ятко 43:44


Партнери та організатори заходу