Small_dd4f07066c9101254edba8adfe8d3859

DNIPRO ATB MARATHON 2017

10 km

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу
6000 Вадим Губар 1967 Ч Ua Україна Павлоград, Дніпропетровська область
6001 Людмила Майдик 1955 Ж Ua Україна Днепропетровск
6002 OLEKSII Розанов 1993 Ч Ua Україна Dnepro
6003 Артем Ткач 1983 Ч Ua Україна Днiпро Бубiс
6004 Владимир Галицкий 1975 Ч Ua Україна Днипро
6005 Владимир Вахненко 1989 Ч Ua Україна Днепропетровск
6006 Александр Кузнецов 1980 Ч Ua Україна Днепр
6007 Олександр Бут 1996 Ч Ua Україна Підгороднє
6008 Марія Шликова 1999 Ж Ua Україна Дніпро
6009 Антон Демченко 1984 Ч Ua Україна Днипро
6010 Олексій Бондаренко 1982 Ч Ua Україна Дніпро
6011 Таїсія Козак 1951 Ж Ua Україна Дніпро
6012 Євген Ширінський 1982 Ч Ua Україна Dnipro Start Dnipro
6013 Оксана Смоктій 1982 Ж Ua Україна Дніпро
6014 Тамара Барышева 1968 Ж Ua Україна Днепр Start Dnipro
6015 Тетяна Литовченко 1986 Ж Ua Україна Дніпро
6016 Юрій Микитась 1986 Ч Ua Україна Дніпро CKS
6017 Виктор Корх 1980 Ч Ua Україна Днепр Alumix
6018 Мария Койкова 1988 Ж Ua Україна Харьков
6019 Евгений Койков 1986 Ч Ua Україна Харьков Kharkiv Road Runners
6020 Ольга Бондаренко 1973 Ж Ua Україна Дніпрo
6021 Анастасія Крук 2000 Ж Ua Україна Дніпро
6022 Андрей Подюменко 1987 Ч Ua Україна Днепр CKS
6023 Maria Osadchuk 1990 Ж Ua Україна Днепр
6024 Александр Шевченко 1968 Ч Ua Україна Дніпро ИНТЕРПАЙП

Учасники також реєструються на

Small_dd4f07066c9101254edba8adfe8d3859

DNIPRO ATB MARATHON 2017

10 km

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу
6000 Вадим Губар 1967 Ч Ua Україна Павлоград, Дніпропетровська область
6001 Людмила Майдик 1955 Ж Ua Україна Днепропетровск
6002 OLEKSII Розанов 1993 Ч Ua Україна Dnepro
6003 Артем Ткач 1983 Ч Ua Україна Днiпро Бубiс
6004 Владимир Галицкий 1975 Ч Ua Україна Днипро
6005 Владимир Вахненко 1989 Ч Ua Україна Днепропетровск
6006 Александр Кузнецов 1980 Ч Ua Україна Днепр
6007 Олександр Бут 1996 Ч Ua Україна Підгороднє
6008 Марія Шликова 1999 Ж Ua Україна Дніпро
6009 Антон Демченко 1984 Ч Ua Україна Днипро
6010 Олексій Бондаренко 1982 Ч Ua Україна Дніпро
6011 Таїсія Козак 1951 Ж Ua Україна Дніпро
6012 Євген Ширінський 1982 Ч Ua Україна Dnipro Start Dnipro
6013 Оксана Смоктій 1982 Ж Ua Україна Дніпро
6014 Тамара Барышева 1968 Ж Ua Україна Днепр Start Dnipro
6015 Тетяна Литовченко 1986 Ж Ua Україна Дніпро
6016 Юрій Микитась 1986 Ч Ua Україна Дніпро CKS
6017 Виктор Корх 1980 Ч Ua Україна Днепр Alumix
6018 Мария Койкова 1988 Ж Ua Україна Харьков
6019 Евгений Койков 1986 Ч Ua Україна Харьков Kharkiv Road Runners
6020 Ольга Бондаренко 1973 Ж Ua Україна Дніпрo
6021 Анастасія Крук 2000 Ж Ua Україна Дніпро
6022 Андрей Подюменко 1987 Ч Ua Україна Днепр CKS
6023 Maria Osadchuk 1990 Ж Ua Україна Днепр
6024 Александр Шевченко 1968 Ч Ua Україна Дніпро ИНТЕРПАЙП

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу