Small_ebd18736d951d84c40117f036f21d020

Презентація клубу Saucony Running Club

Фан-ран 2 км

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
1 Станіслав Єрко 1973 16+ Ua Україна Київ АБУ, Науковець
2 Алексей Нагорный 1988 16+ Ua Україна Киiв
3 Олександр Шабратько 1985 16+ Ua Україна Kiev
4 Євген Соколовський 1981 16+ Ua Україна Київ
5 Микола Жуков 1984 16+ Ua Україна Київ
6 Dmytro Sydorov 1975 16+ Ua Україна Київ --
7 Yuliya Gumeniuk 1983 16+ Ua Україна Вишгород
8 Валерия Харчик 1988 16+ Ua Україна Киев Kuzin Team
9 Сергій Чудаков 1988 16+ Ua Україна Kiev
10 Юлія Хомутянська 1987 16+ Ua Україна Київ AC Panda
11 Анатолій Дідур 1990 16+ Ua Україна Київ
12 Анна Якубович 1988 16+ Ua Україна Вишневе SRC
13 Александр Печалов 1988 16+ Ua Україна Киев
14 Віталій Якубович 1984 16+ Ua Україна Вишневе SRC
16 Румянцева Тамара 1987 16+ Ua Україна Київ ICRC
17 Наталья Миколаенко 1984 16+ Ua Україна Киев Top Runners
18 Юлия Владимирова 1988 16+ Ua Україна Київ
19 Людмила Божко 1982 16+ Ua Україна Киев
20 Євген Оніскевич 1985 16+ Ua Україна Київ Earth_User
21 Ольга Лібер 1988 16+ Ua Україна Київ Nike+ Running Club
22 Альона Мазевич 1988 16+ Ua Україна Бровари Гончі Лосі
23 Юлія Чепікова 1990 16+ Ua Україна Київ
24 ALEX Rudnev 1981 16+ Ua Україна Киев
25 Ульяна Майстренко 1982 16+ Ua Україна Київ Play Outside Crew
26 Юлия Бернацкая 1984 16+ Ua Україна Киев

Учасники також реєструються на

Small_ebd18736d951d84c40117f036f21d020

Презентація клубу Saucony Running Club

Фан-ран 2 км

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
1 Станіслав Єрко 1973 16+ Ua Україна Київ АБУ, Науковець
2 Алексей Нагорный 1988 16+ Ua Україна Киiв
3 Олександр Шабратько 1985 16+ Ua Україна Kiev
4 Євген Соколовський 1981 16+ Ua Україна Київ
5 Микола Жуков 1984 16+ Ua Україна Київ
6 Dmytro Sydorov 1975 16+ Ua Україна Київ --
7 Yuliya Gumeniuk 1983 16+ Ua Україна Вишгород
8 Валерия Харчик 1988 16+ Ua Україна Киев Kuzin Team
9 Сергій Чудаков 1988 16+ Ua Україна Kiev
10 Юлія Хомутянська 1987 16+ Ua Україна Київ AC Panda
11 Анатолій Дідур 1990 16+ Ua Україна Київ
12 Анна Якубович 1988 16+ Ua Україна Вишневе SRC
13 Александр Печалов 1988 16+ Ua Україна Киев
14 Віталій Якубович 1984 16+ Ua Україна Вишневе SRC
16 Румянцева Тамара 1987 16+ Ua Україна Київ ICRC
17 Наталья Миколаенко 1984 16+ Ua Україна Киев Top Runners
18 Юлия Владимирова 1988 16+ Ua Україна Київ
19 Людмила Божко 1982 16+ Ua Україна Киев
20 Євген Оніскевич 1985 16+ Ua Україна Київ Earth_User
21 Ольга Лібер 1988 16+ Ua Україна Київ Nike+ Running Club
22 Альона Мазевич 1988 16+ Ua Україна Бровари Гончі Лосі
23 Юлія Чепікова 1990 16+ Ua Україна Київ
24 ALEX Rudnev 1981 16+ Ua Україна Киев
25 Ульяна Майстренко 1982 16+ Ua Україна Київ Play Outside Crew
26 Юлия Бернацкая 1984 16+ Ua Україна Киев

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу