Small_8020c7be9229a6cf57d5770636248942

Перший забіг з собаками

3km

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
201 Дмитрий Смирнов 1986 Загальна Ua Україна Киев 11 метров
202 Софія Глиняна 1991 Загальна Ua Україна Київ Спортлайф
203 Анна Шелестун 1991 Загальна Ua Україна Київ
204 Larysa Severianova 1973 Загальна Ua Україна Київ
205 Тетяна Павленко 1992 Загальна Ua Україна Київ
206 Дмитро Панченко 1982 Загальна Ua Україна Київ
207 Марія Глядяєва 1993 Загальна Ua Україна Київ
208 Артем Борисенко 1991 Загальна Ua Україна Київ
209 Татьяна Самутина 1966 Загальна Ua Україна Луцьк
210 Євгенія Руснак 1986 Загальна Ua Україна Київ
211 Зоряна Гордікова 1991 Загальна Ua Україна Київ
212 Борис Митрофанов 1990 Загальна Ua Україна Київ
213 Ольга Ковальчук 1987 Загальна Ua Україна Київ
214 Анна Лобова 1985 Загальна Ua Україна Kiev
215 Александра Косенко 1990 Загальна Ua Україна Київ
216 Марина Шудра 2002 Загальна Ua Україна Київ
217 Дарина Дерій 1987 Загальна Ua Україна Київ
218 Нина Добижа 1971 Загальна Ua Україна Киев
219 Катерина Скатерна 1985 Загальна Ua Україна Київ Stell Della Mia Vita
220 Дмитро Покидченко 1982 Загальна Ua Україна Київ
221 Максим Білошицький 1992 Загальна Ua Україна Київ
222 Artem Kazanovskyi 1988 Загальна Ua Україна Kyiv PZDY ONE MAN TEAM
223 Анна Графова 1989 Загальна Ua Україна Київ
224 Крістіна Міхеєва 1988 Загальна Ua Україна Київ
225 Сергій Гончар 1995 Загальна Ua Україна Вишгород

Учасники також реєструються на

Small_8020c7be9229a6cf57d5770636248942

Перший забіг з собаками

3km

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
201 Дмитрий Смирнов 1986 Загальна Ua Україна Киев 11 метров
202 Софія Глиняна 1991 Загальна Ua Україна Київ Спортлайф
203 Анна Шелестун 1991 Загальна Ua Україна Київ
204 Larysa Severianova 1973 Загальна Ua Україна Київ
205 Тетяна Павленко 1992 Загальна Ua Україна Київ
206 Дмитро Панченко 1982 Загальна Ua Україна Київ
207 Марія Глядяєва 1993 Загальна Ua Україна Київ
208 Артем Борисенко 1991 Загальна Ua Україна Київ
209 Татьяна Самутина 1966 Загальна Ua Україна Луцьк
210 Євгенія Руснак 1986 Загальна Ua Україна Київ
211 Зоряна Гордікова 1991 Загальна Ua Україна Київ
212 Борис Митрофанов 1990 Загальна Ua Україна Київ
213 Ольга Ковальчук 1987 Загальна Ua Україна Київ
214 Анна Лобова 1985 Загальна Ua Україна Kiev
215 Александра Косенко 1990 Загальна Ua Україна Київ
216 Марина Шудра 2002 Загальна Ua Україна Київ
217 Дарина Дерій 1987 Загальна Ua Україна Київ
218 Нина Добижа 1971 Загальна Ua Україна Киев
219 Катерина Скатерна 1985 Загальна Ua Україна Київ Stell Della Mia Vita
220 Дмитро Покидченко 1982 Загальна Ua Україна Київ
221 Максим Білошицький 1992 Загальна Ua Україна Київ
222 Artem Kazanovskyi 1988 Загальна Ua Україна Kyiv PZDY ONE MAN TEAM
223 Анна Графова 1989 Загальна Ua Україна Київ
224 Крістіна Міхеєва 1988 Загальна Ua Україна Київ
225 Сергій Гончар 1995 Загальна Ua Україна Вишгород

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу