Small_1a6e2c8ae054ae92a589c2645a38257e

25-й “Пробіг під каштанами”

Дата
28 Травня 2017
Місто
Київ
Cайт
http://probeg.kiev.ua
Чіпова cистема AE
Використовується

Результати Спортсмени (з чіповою системою)

Download: XLS PDF CSV
Місце У віковій групі # Ім'я Назва клубу Результат
1 1 Загальна 79 Володимир Киц ФСТ "Динамо" Україна МВС 14:23
2 2 Загальна 206 Дмитро Сірук 14:23
3 3 Загальна 196 Руслан Печников 15:57
4 4 Загальна 269 hgdjg ncmg 16:47
5 173 Валентина Шевченко 17:27
6 5 Загальна 73 Oles Dmytrenko 17:28
7 6 Загальна 41 Oleh Krupskyi ILR Club 17:30
8 7 Загальна 204 Олексій Тамразов 17:33
9 301 Наталія Семенович 17:37
10 8 Загальна 252 - - 17:50
11 9 Загальна 300 Олександр Митрошин KM Running Club 17:56
12 10 Загальна 22 Олександр Усиченко ЕБШ 17:59
13 11 Загальна 63 Дмитрий Топчий 18:07
14 12 Загальна 29 Антон Козак 18:26
15 13 Загальна 208 Константин Божко KM Running Club 18:33
16 14 Загальна 6 Artem Verhun 18:40
17 15 Загальна 45 Микола Мазний КЛБ Явip 18:48
18 16 Загальна 153 Igor Toporkov NB TOPRUNNERS 18:59
19 17 Загальна 38 Andriy Chupakov Nike+ Run Club 19:04
20 18 Загальна 52 Роман Браковий Sky Running Polska 19:06
21 19 Загальна 80 Владислав Шкребень 19:11
22 20 Загальна 5 Timur Bondaryev KM Running Club 19:14
23 154 Анна Гуріна 19:17
24 21 Загальна 171 Сергій Олійник 19:24
25 22 Загальна 200 Николай Никитин KM Running Club 19:33
Small_1a6e2c8ae054ae92a589c2645a38257e

25-й “Пробіг під каштанами”

Дата
28 Травня 2017
Місто
Київ
Cайт
http://probeg.kiev.ua
Чіпова cистема AE
Використовується

Результати Спортсмени (з чіповою системою)

Download: XLS PDF CSV
Місце У віковій групі # Ім'я Назва клубу Результат
1 1 Загальна 79 Володимир Киц ФСТ "Динамо" Україна МВС 14:23
2 2 Загальна 206 Дмитро Сірук 14:23
3 3 Загальна 196 Руслан Печников 15:57
4 4 Загальна 269 hgdjg ncmg 16:47
5 173 Валентина Шевченко 17:27
6 5 Загальна 73 Oles Dmytrenko 17:28
7 6 Загальна 41 Oleh Krupskyi ILR Club 17:30
8 7 Загальна 204 Олексій Тамразов 17:33
9 301 Наталія Семенович 17:37
10 8 Загальна 252 - - 17:50
11 9 Загальна 300 Олександр Митрошин KM Running Club 17:56
12 10 Загальна 22 Олександр Усиченко ЕБШ 17:59
13 11 Загальна 63 Дмитрий Топчий 18:07
14 12 Загальна 29 Антон Козак 18:26
15 13 Загальна 208 Константин Божко KM Running Club 18:33
16 14 Загальна 6 Artem Verhun 18:40
17 15 Загальна 45 Микола Мазний КЛБ Явip 18:48
18 16 Загальна 153 Igor Toporkov NB TOPRUNNERS 18:59
19 17 Загальна 38 Andriy Chupakov Nike+ Run Club 19:04
20 18 Загальна 52 Роман Браковий Sky Running Polska 19:06
21 19 Загальна 80 Владислав Шкребень 19:11
22 20 Загальна 5 Timur Bondaryev KM Running Club 19:14
23 154 Анна Гуріна 19:17
24 21 Загальна 171 Сергій Олійник 19:24
25 22 Загальна 200 Николай Никитин KM Running Club 19:33


Партнери та організатори заходу