Small_1a6e2c8ae054ae92a589c2645a38257e

25-й “Пробіг під каштанами”

Спортсмени (з чіповою системою)

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
2 Володимир Єрмак 1983 Загальна Ua Україна Київ 23:19
3 Ярослав Потапенко 1984 Загальна Ua Україна Київ 20:55
4 Andrii Maksymov 1988 Загальна Ua Україна Киев ABM Cloud online
5 Timur Bondaryev 1976 Загальна Ua Україна Київ KM Running Club 19:14
6 Artem Verhun 1984 Загальна Ua Україна Київ 18:40
7 Iaroslav Osmak 1981 Загальна Ua Україна Київ 19:59
8 Крістіна Кот 1985 Ua Україна Киiв online
9 Bogdan Kot 1992 Загальна Ua Україна Kiev online
10 Юрий Коломиец 1988 Загальна Ua Україна Киев 20:59
12 Тетяна Червінська 1994 Ua Україна Киiв 23:25
13 Ігор Федченко 1984 Загальна Ua Україна Київ 20:31
14 Юлия Тронь 1988 Ua Україна Київ 26:52
15 Тарас Андрощук 1981 Загальна Gb Велика Британія Лондон 22:48
16 Зиновій Зелінський 1989 Загальна Ua Україна Ки їв 22:06
17 Ольга Чорномаз 1979 Ua Україна Київ 26:25
18 Олександр Зільберман 1974 Загальна Ua Україна Київ KM Running Club 21:04
19 Наталя Симоненко 1981 Ua Україна Київ KM Running Club 21:04
20 Анастасия Игнаткина 1993 Ua Україна Київ 25:35
21 Дмитро Зелений 1992 Загальна Ua Україна Kiev 23:59
22 Олександр Усиченко 1985 Загальна Ua Україна Київ ЕБШ 17:59
23 Віталій Данченко 1986 Загальна Ua Україна Київ KM Running Club 20:56
24 Максим Василенко 1989 Загальна Ua Україна Киев 21:18
25 Галина Філімонова 1988 Ua Україна online
26 Володимир Воїнов 1984 Загальна Ua Україна Київ 21:07
27 Станіслав Плотников 1981 Загальна Ua Україна Київ online

Учасники також реєструються на

Small_1a6e2c8ae054ae92a589c2645a38257e

25-й “Пробіг під каштанами”

Спортсмени (з чіповою системою)

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
2 Володимир Єрмак 1983 Загальна Ua Україна Київ 23:19
3 Ярослав Потапенко 1984 Загальна Ua Україна Київ 20:55
4 Andrii Maksymov 1988 Загальна Ua Україна Киев ABM Cloud online
5 Timur Bondaryev 1976 Загальна Ua Україна Київ KM Running Club 19:14
6 Artem Verhun 1984 Загальна Ua Україна Київ 18:40
7 Iaroslav Osmak 1981 Загальна Ua Україна Київ 19:59
8 Крістіна Кот 1985 Ua Україна Киiв online
9 Bogdan Kot 1992 Загальна Ua Україна Kiev online
10 Юрий Коломиец 1988 Загальна Ua Україна Киев 20:59
12 Тетяна Червінська 1994 Ua Україна Киiв 23:25
13 Ігор Федченко 1984 Загальна Ua Україна Київ 20:31
14 Юлия Тронь 1988 Ua Україна Київ 26:52
15 Тарас Андрощук 1981 Загальна Gb Велика Британія Лондон 22:48
16 Зиновій Зелінський 1989 Загальна Ua Україна Ки їв 22:06
17 Ольга Чорномаз 1979 Ua Україна Київ 26:25
18 Олександр Зільберман 1974 Загальна Ua Україна Київ KM Running Club 21:04
19 Наталя Симоненко 1981 Ua Україна Київ KM Running Club 21:04
20 Анастасия Игнаткина 1993 Ua Україна Київ 25:35
21 Дмитро Зелений 1992 Загальна Ua Україна Kiev 23:59
22 Олександр Усиченко 1985 Загальна Ua Україна Київ ЕБШ 17:59
23 Віталій Данченко 1986 Загальна Ua Україна Київ KM Running Club 20:56
24 Максим Василенко 1989 Загальна Ua Україна Киев 21:18
25 Галина Філімонова 1988 Ua Україна online
26 Володимир Воїнов 1984 Загальна Ua Україна Київ 21:07
27 Станіслав Плотников 1981 Загальна Ua Україна Київ online

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу