Small_7c2f41e6ac0e3e4c5eefa9f5e8c50608

Миколаївський напівмарафон

Дата
22 Квітня 2017
Початок події
12:00
Місто
Миколаїв
Cайт
http://maraphon.com.ua/
Чіпова cистема AE
Використовується
Регламент
Завантажити регламент

Результати 5 км

Download: XLS PDF CSV
Місце У віковій групі # Ім'я Назва клубу Результат
1 1 Ч 533 Максим Сушков KHARKIV ROAD RUNNERS 16:50
2 2 Ч 578 Денис Бурдін 17:36
3 3 Ч 600 Андрій Якимечко 18:15
4 1 Ж 580 Мария Радько 19:26
5 4 Ч 586 Вадим Милейко 21:16
6 5 Ч 567 Анатолій Чернобай 21:30
7 6 Ч 558 Юрій Бабенко 21:33
8 7 Ч 593 Михаил Алексеенко 22:02
9 8 Ч 581 Степан Солудун 22:02
10 2 Ж 536 Елена Титова 22:11
11 9 Ч 534 Володимир Бурдико Top Runners 23:12
12 3 Ж 588 Светлана Зайцева 23:14
13 10 Ч 557 Денис Щербак 23:21
14 11 Ч 594 Костянтин Скок 23:39
15 12 Ч 511 Гліб Журба 23:59
16 13 Ч 540 Богдан Перевозняк Водафон 24:18
17 14 Ч 546 Василь Найсик 24:19
18 4 Ж 521 Галина Малигіна 24:37
19 15 Ч 576 Олександр Байчук 24:41
20 16 Ч 590 Денис Костюков 24:44
21 17 Ч 532 Дмитро Габро 24:50
22 5 Ж 501 Анастасія Довженко UniversalFit Centre NIKOLAEV 25:06
23 6 Ж 524 Ольга Зівенко Nikolaev Running Club 25:15
24 18 Ч 551 Юрій Ігошин 25:16
25 19 Ч 520 Дмитро Бартощак 25:19
Small_7c2f41e6ac0e3e4c5eefa9f5e8c50608

Миколаївський напівмарафон

Дата
22 Квітня 2017
Початок події
12:00
Місто
Миколаїв
Cайт
http://maraphon.com.ua/
Чіпова cистема AE
Використовується
Регламент
Завантажити регламент

Результати 5 км

Download: XLS PDF CSV
Місце У віковій групі # Ім'я Назва клубу Результат
1 1 Ч 533 Максим Сушков KHARKIV ROAD RUNNERS 16:50
2 2 Ч 578 Денис Бурдін 17:36
3 3 Ч 600 Андрій Якимечко 18:15
4 1 Ж 580 Мария Радько 19:26
5 4 Ч 586 Вадим Милейко 21:16
6 5 Ч 567 Анатолій Чернобай 21:30
7 6 Ч 558 Юрій Бабенко 21:33
8 7 Ч 593 Михаил Алексеенко 22:02
9 8 Ч 581 Степан Солудун 22:02
10 2 Ж 536 Елена Титова 22:11
11 9 Ч 534 Володимир Бурдико Top Runners 23:12
12 3 Ж 588 Светлана Зайцева 23:14
13 10 Ч 557 Денис Щербак 23:21
14 11 Ч 594 Костянтин Скок 23:39
15 12 Ч 511 Гліб Журба 23:59
16 13 Ч 540 Богдан Перевозняк Водафон 24:18
17 14 Ч 546 Василь Найсик 24:19
18 4 Ж 521 Галина Малигіна 24:37
19 15 Ч 576 Олександр Байчук 24:41
20 16 Ч 590 Денис Костюков 24:44
21 17 Ч 532 Дмитро Габро 24:50
22 5 Ж 501 Анастасія Довженко UniversalFit Centre NIKOLAEV 25:06
23 6 Ж 524 Ольга Зівенко Nikolaev Running Club 25:15
24 18 Ч 551 Юрій Ігошин 25:16
25 19 Ч 520 Дмитро Бартощак 25:19


Партнери та організатори заходу