Small_7c2f41e6ac0e3e4c5eefa9f5e8c50608

Миколаївський напівмарафон

Дата
22 Квітня 2017
Початок події
12:00
Місто
Миколаїв
Cайт
http://maraphon.com.ua/
Чіпова cистема AE
Використовується
Регламент
Завантажити регламент

Результати 10 км

Download: XLS PDF CSV
Місце У віковій групі # Ім'я Назва клубу Результат
1 1 Ч 1080 Антон Чикарев TriTime 36:06
2 2 Ч 1083 Максим Павлюк Max&A 37:17
3 3 Ч 1020 Віктор Голованець UniversalFit Centre NIKOLAEV 40:30
4 4 Ч 1011 Дмитрий Криворучко UniversalFit Centre NIKOLAEV 41:04
5 1 Ж 1089 Юлия Тарасова 41:54
6 5 Ч 1015 Іван Щигорев 42:18
7 6 Ч 1010 Денис Бунін UniversalFit Centre NIKOLAEV 43:00
8 7 Ч 1075 Andriy Snisarenko 43:06
9 8 Ч 1052 Павел Иванец Vodafone Одесса 43:07
10 9 Ч 1086 Ельнур Рамазанов МК Кроссфит 44:21
11 10 Ч 1069 Андрей Белоус 44:58
12 11 Ч 1053 Владислав Яковенко Vodafone Team 45:17
13 12 Ч 1056 Андрей Бойченко 45:35
14 13 Ч 1042 Роман Лейзерович 45:59
15 14 Ч 1095 Андрей Водатурский 46:21
16 15 Ч 1045 Олег Хомицький 46:31
17 16 Ч 1030 Дмитро Борисовський 46:36
18 17 Ч 1017 Andrii Bakun Nikolaev Running Club 46:37
19 18 Ч 1041 АЛЕКСАНДР АБАЖЕР 46:46
20 2 Ж 1019 Iрина Срiбна 47:00
21 3 Ж 1005 Віра Луценко NB Top Runners 47:08
22 19 Ч 1061 Вячеслав Пасхалов 47:34
23 20 Ч 1048 Леонід Юдін Vodafone Team 47:39
24 21 Ч 1078 Игорь Ткаленко 47:49
25 22 Ч 1055 Денис Янтар Національний Корпус 48:02
Small_7c2f41e6ac0e3e4c5eefa9f5e8c50608

Миколаївський напівмарафон

Дата
22 Квітня 2017
Початок події
12:00
Місто
Миколаїв
Cайт
http://maraphon.com.ua/
Чіпова cистема AE
Використовується
Регламент
Завантажити регламент

Результати 10 км

Download: XLS PDF CSV
Місце У віковій групі # Ім'я Назва клубу Результат
1 1 Ч 1080 Антон Чикарев TriTime 36:06
2 2 Ч 1083 Максим Павлюк Max&A 37:17
3 3 Ч 1020 Віктор Голованець UniversalFit Centre NIKOLAEV 40:30
4 4 Ч 1011 Дмитрий Криворучко UniversalFit Centre NIKOLAEV 41:04
5 1 Ж 1089 Юлия Тарасова 41:54
6 5 Ч 1015 Іван Щигорев 42:18
7 6 Ч 1010 Денис Бунін UniversalFit Centre NIKOLAEV 43:00
8 7 Ч 1075 Andriy Snisarenko 43:06
9 8 Ч 1052 Павел Иванец Vodafone Одесса 43:07
10 9 Ч 1086 Ельнур Рамазанов МК Кроссфит 44:21
11 10 Ч 1069 Андрей Белоус 44:58
12 11 Ч 1053 Владислав Яковенко Vodafone Team 45:17
13 12 Ч 1056 Андрей Бойченко 45:35
14 13 Ч 1042 Роман Лейзерович 45:59
15 14 Ч 1095 Андрей Водатурский 46:21
16 15 Ч 1045 Олег Хомицький 46:31
17 16 Ч 1030 Дмитро Борисовський 46:36
18 17 Ч 1017 Andrii Bakun Nikolaev Running Club 46:37
19 18 Ч 1041 АЛЕКСАНДР АБАЖЕР 46:46
20 2 Ж 1019 Iрина Срiбна 47:00
21 3 Ж 1005 Віра Луценко NB Top Runners 47:08
22 19 Ч 1061 Вячеслав Пасхалов 47:34
23 20 Ч 1048 Леонід Юдін Vodafone Team 47:39
24 21 Ч 1078 Игорь Ткаленко 47:49
25 22 Ч 1055 Денис Янтар Національний Корпус 48:02


Партнери та організатори заходу