Small_7c2f41e6ac0e3e4c5eefa9f5e8c50608

Миколаївський напівмарафон

Дата
22 Квітня 2017
Початок події
12:00
Місто
Миколаїв
Cайт
http://maraphon.com.ua/
Чіпова cистема AE
Використовується
Регламент
Завантажити регламент

Результати Напівмарафон

Download: XLS PDF CSV
Місце У віковій групі # Ім'я Назва клубу Результат
1 1 Ч 2123 Юрий Грицак 01:08:53
2 2 Ч 2194 Анатолiй Бондаренко Рiтм 01:12:32
3 3 Ч 2193 Александр Крижевич 01:14:19
4 4 Ч 2199 Владимир Васьков 01:14:38
5 5 Ч 2144 Андрей Павелко Rawicz 01:15:36
6 6 Ч 2198 Данил Стрельченко СК "К2" 01:19:07
7 7 Ч 2188 Сергей Мохналик 01:19:40
8 1 Ж 2192 Валентина Полтавская 01:20:59
9 8 Ч 2212 Александр Нагернюк 01:21:46
10 2 Ж 2125 Елена Китиця 01:23:19
11 3 Ж 2200 Татьяна Беловол 01:24:25
12 9 Ч 2135 василий лашкул 01:24:29
13 4 Ж 2175 Ольга Обухова 01:26:09
14 10 Ч 2140 Артем Денделєв 01:26:15
15 11 Ч 2151 Максим Кривенко PoltavaRun 01:28:00
16 12 Ч 2184 Владимир Шеремета Forum 01:28:09
17 13 Ч 2204 Дмитро Курiкша 01:29:17
18 14 Ч 2141 Михайло Гребенюк FORUM 01:29:47
19 15 Ч 2111 Ігор Нелін Putin-Huylo 01:31:06
20 16 Ч 2182 Денис Крутинь Nikolaev Running Club 01:33:20
21 17 Ч 2195 Володимир Кузьмішин 01:33:38
22 18 Ч 2143 Oleksandr Hrebeniuk SC "Scientist" 01:34:36
23 19 Ч 2160 Юрій Микитенко 01:35:19
24 20 Ч 2211 Александр Щербак 01:36:00
25 21 Ч 2146 Іван Солодовник СОЛОФЛОРА ТОВ 01:36:24
Small_7c2f41e6ac0e3e4c5eefa9f5e8c50608

Миколаївський напівмарафон

Дата
22 Квітня 2017
Початок події
12:00
Місто
Миколаїв
Cайт
http://maraphon.com.ua/
Чіпова cистема AE
Використовується
Регламент
Завантажити регламент

Результати Напівмарафон

Download: XLS PDF CSV
Місце У віковій групі # Ім'я Назва клубу Результат
1 1 Ч 2123 Юрий Грицак 01:08:53
2 2 Ч 2194 Анатолiй Бондаренко Рiтм 01:12:32
3 3 Ч 2193 Александр Крижевич 01:14:19
4 4 Ч 2199 Владимир Васьков 01:14:38
5 5 Ч 2144 Андрей Павелко Rawicz 01:15:36
6 6 Ч 2198 Данил Стрельченко СК "К2" 01:19:07
7 7 Ч 2188 Сергей Мохналик 01:19:40
8 1 Ж 2192 Валентина Полтавская 01:20:59
9 8 Ч 2212 Александр Нагернюк 01:21:46
10 2 Ж 2125 Елена Китиця 01:23:19
11 3 Ж 2200 Татьяна Беловол 01:24:25
12 9 Ч 2135 василий лашкул 01:24:29
13 4 Ж 2175 Ольга Обухова 01:26:09
14 10 Ч 2140 Артем Денделєв 01:26:15
15 11 Ч 2151 Максим Кривенко PoltavaRun 01:28:00
16 12 Ч 2184 Владимир Шеремета Forum 01:28:09
17 13 Ч 2204 Дмитро Курiкша 01:29:17
18 14 Ч 2141 Михайло Гребенюк FORUM 01:29:47
19 15 Ч 2111 Ігор Нелін Putin-Huylo 01:31:06
20 16 Ч 2182 Денис Крутинь Nikolaev Running Club 01:33:20
21 17 Ч 2195 Володимир Кузьмішин 01:33:38
22 18 Ч 2143 Oleksandr Hrebeniuk SC "Scientist" 01:34:36
23 19 Ч 2160 Юрій Микитенко 01:35:19
24 20 Ч 2211 Александр Щербак 01:36:00
25 21 Ч 2146 Іван Солодовник СОЛОФЛОРА ТОВ 01:36:24


Партнери та організатори заходу