Small_bb362ad72d10ed827599973c650755b5

Одеський Ультра - Трейл Куяльник 2017

42,195 миль

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
1 Iryna Dashkova 1971 Ж40 Ua Україна Odessa
2 Владимир Славинский 1972 Ч40 Ru Росія Москва БИМ
3 Павел Лысенко 1966 Ч50+ By Білорусь Малорита Аматар
4 Олександр Божежар 1987 Ч Ua Україна Троїцьке
5 Анатолий Мовшин 1962 Ч50+ Ua Україна Одесса Forum
6 Davide Martini 1971 Ч40 It Італія Frosinone Nike+ Run Club
7 Назар Вежичанін 1998 Ч Ua Україна Рокитне Rokytne Runners
8 Владислав Шевчук 1987 Ч Ua Україна Одеса
9 Віталій Троценко 1992 Ч Ua Україна Чернігів
10 Gayduk Igor 1968 Ч40 Ua Україна Odessa
11 Татьяна Швец 1986 Ж Ua Україна Одеcса
12 Сергій Ведміцький 1973 Ч40 Ua Україна Прилуки KOZAK RACE
13 Ігор Сидоренко 1983 Ч Ua Україна Одеса DUKE_PHYSIQUE_TEAM
14 Олексій Герасимов 1978 Ч Ua Україна Одеса
15 DMYTRO KULCHYTSKYI 1982 Ч Ua Україна Odessa Nike+ Run Club Odessa
16 Валентин Іонов 1970 Ч40 Ua Україна Київ Марафонська Команда Шрі Чинмоя
17 Владимир Шеремета 1976 Ч40 Ua Україна Красносiлка Forum
18 Дмитрий Краснов 1973 Ч40 Ua Україна Одесса Авторская Школа Осознанного Бега в Одессе
19 Артур Мамедов 1972 Ч40 Ua Україна Одесса Forum
20 Костянтин Степаненко 1976 Ч40 Ua Україна Одеса Forum
21 Andrii Shymko 1996 Ч Ua Україна Kryvyi Rih
22 Володимир Сковородка 1986 Ч Ua Україна Київ ДСНС
23 Михаил Украинский 1973 Ч40 Ua Україна Бердянськ SCMT
24 Михайло Гребенюк 1982 Ч Ua Україна Одеса FORUM
25 Владимир Гельман 1942 Ч50+ Ua Україна Одесса

Учасники також реєструються на

Small_bb362ad72d10ed827599973c650755b5

Одеський Ультра - Трейл Куяльник 2017

42,195 миль

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
1 Iryna Dashkova 1971 Ж40 Ua Україна Odessa
2 Владимир Славинский 1972 Ч40 Ru Росія Москва БИМ
3 Павел Лысенко 1966 Ч50+ By Білорусь Малорита Аматар
4 Олександр Божежар 1987 Ч Ua Україна Троїцьке
5 Анатолий Мовшин 1962 Ч50+ Ua Україна Одесса Forum
6 Davide Martini 1971 Ч40 It Італія Frosinone Nike+ Run Club
7 Назар Вежичанін 1998 Ч Ua Україна Рокитне Rokytne Runners
8 Владислав Шевчук 1987 Ч Ua Україна Одеса
9 Віталій Троценко 1992 Ч Ua Україна Чернігів
10 Gayduk Igor 1968 Ч40 Ua Україна Odessa
11 Татьяна Швец 1986 Ж Ua Україна Одеcса
12 Сергій Ведміцький 1973 Ч40 Ua Україна Прилуки KOZAK RACE
13 Ігор Сидоренко 1983 Ч Ua Україна Одеса DUKE_PHYSIQUE_TEAM
14 Олексій Герасимов 1978 Ч Ua Україна Одеса
15 DMYTRO KULCHYTSKYI 1982 Ч Ua Україна Odessa Nike+ Run Club Odessa
16 Валентин Іонов 1970 Ч40 Ua Україна Київ Марафонська Команда Шрі Чинмоя
17 Владимир Шеремета 1976 Ч40 Ua Україна Красносiлка Forum
18 Дмитрий Краснов 1973 Ч40 Ua Україна Одесса Авторская Школа Осознанного Бега в Одессе
19 Артур Мамедов 1972 Ч40 Ua Україна Одесса Forum
20 Костянтин Степаненко 1976 Ч40 Ua Україна Одеса Forum
21 Andrii Shymko 1996 Ч Ua Україна Kryvyi Rih
22 Володимир Сковородка 1986 Ч Ua Україна Київ ДСНС
23 Михаил Украинский 1973 Ч40 Ua Україна Бердянськ SCMT
24 Михайло Гребенюк 1982 Ч Ua Україна Одеса FORUM
25 Владимир Гельман 1942 Ч50+ Ua Україна Одесса

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу