Small_700929d9085585dfa85fa528ab84edcf

Dnepr Triathlon Fest 2017

Спринт для аматорів.

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
450 Антон Кардаш 1982 Ч 30-39 Ua Україна Днепропетровск Сибас online
451 Олександр Соколенко 1970 Ч 40-49 Ua Україна Дніпрo online
452 Дима Киселев 1986 Ч 30-39 Ua Україна Киев Sapik online
453 олексій пащина 1967 Ч 50-59 Ua Україна Черкаси online
454 Aleksandr Poliakov 1985 Ч 30-39 Ua Україна Київ online
455 Vitalii Krivsun 1973 Ч 40-49 Ua Україна Дніпрo SOTA TEAM DNEPR online
456 Андрей Половко 1978 Ч 30-39 Ua Україна Днепропетровск online
457 Юрій Москалик 1985 Ч 30-39 Ua Україна Київ online
458 Дарина Постникова 1988 Ж 19-29 Ua Україна Київ CapitalTRI online
459 Iryna Bilenka 1978 Ж 30-39 Ua Україна Київ Kuzin Team online
460 Анатолий Мельник 1972 Ч 40-49 Ua Україна Kiev online
461 Костянтин Павлов 1982 Ч 30-39 Ua Україна Київ online
462 Володимир Кліменко 1958 Ч 50-59 Ua Україна Одеса Трітон online
463 Світлана Глухова 1977 Ж 40-49 Ua Україна Полтава PoltavaTriathlonClub online
464 Александр Кондуфоров 1985 Ч 30-39 Ua Україна Kharkiv KIT online
465 Костянтин Вєчканов 1982 Ч 30-39 Ua Україна Київ CapitalTri online
466 Олексій Артеменко 1975 Ч 40-49 Ua Україна Запоріжжя online
467 Юрий Клим 1985 Ч 30-39 Ua Україна Дніпропетровськ KlimTeam online
468 Алексей Белинский 1987 Ч 30-39 Ua Україна Харьков AMS Academy online
469 Павло Перебийніс 1988 Ч 19-29 Ua Україна Харкiв United Sports Community online
470 Ігор Суботенко 1985 Ч 30-39 Ua Україна Київ online
471 Игорь Колоярцев 1981 Ч 30-39 Ua Україна Новомосковськ online
472 Борис Шевчик 1985 Ч 30-39 Ua Україна Киев online
473 Роман Белоусов 1986 Ч 30-39 Ua Україна Киев online
474 Дмитрий Гармаш 1984 Ч 30-39 Ua Україна Харьков Sapik Team online

Учасники також реєструються на

Small_700929d9085585dfa85fa528ab84edcf

Dnepr Triathlon Fest 2017

Спринт для аматорів.

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
450 Антон Кардаш 1982 Ч 30-39 Ua Україна Днепропетровск Сибас online
451 Олександр Соколенко 1970 Ч 40-49 Ua Україна Дніпрo online
452 Дима Киселев 1986 Ч 30-39 Ua Україна Киев Sapik online
453 олексій пащина 1967 Ч 50-59 Ua Україна Черкаси online
454 Aleksandr Poliakov 1985 Ч 30-39 Ua Україна Київ online
455 Vitalii Krivsun 1973 Ч 40-49 Ua Україна Дніпрo SOTA TEAM DNEPR online
456 Андрей Половко 1978 Ч 30-39 Ua Україна Днепропетровск online
457 Юрій Москалик 1985 Ч 30-39 Ua Україна Київ online
458 Дарина Постникова 1988 Ж 19-29 Ua Україна Київ CapitalTRI online
459 Iryna Bilenka 1978 Ж 30-39 Ua Україна Київ Kuzin Team online
460 Анатолий Мельник 1972 Ч 40-49 Ua Україна Kiev online
461 Костянтин Павлов 1982 Ч 30-39 Ua Україна Київ online
462 Володимир Кліменко 1958 Ч 50-59 Ua Україна Одеса Трітон online
463 Світлана Глухова 1977 Ж 40-49 Ua Україна Полтава PoltavaTriathlonClub online
464 Александр Кондуфоров 1985 Ч 30-39 Ua Україна Kharkiv KIT online
465 Костянтин Вєчканов 1982 Ч 30-39 Ua Україна Київ CapitalTri online
466 Олексій Артеменко 1975 Ч 40-49 Ua Україна Запоріжжя online
467 Юрий Клим 1985 Ч 30-39 Ua Україна Дніпропетровськ KlimTeam online
468 Алексей Белинский 1987 Ч 30-39 Ua Україна Харьков AMS Academy online
469 Павло Перебийніс 1988 Ч 19-29 Ua Україна Харкiв United Sports Community online
470 Ігор Суботенко 1985 Ч 30-39 Ua Україна Київ online
471 Игорь Колоярцев 1981 Ч 30-39 Ua Україна Новомосковськ online
472 Борис Шевчик 1985 Ч 30-39 Ua Україна Киев online
473 Роман Белоусов 1986 Ч 30-39 Ua Україна Киев online
474 Дмитрий Гармаш 1984 Ч 30-39 Ua Україна Харьков Sapik Team online

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу