Small_700929d9085585dfa85fa528ab84edcf

Dnepr Triathlon Fest 2017

Спринт для аматорів.

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
400 Анатолий Нисковский 1971 Ч 40-49 Ua Україна Запоріжжя ВИЛО УКРАИНА online
401 Евгений Келярский 1981 Ч 30-39 Ua Україна Дніпро online
402 Антон Разумовский 1992 Ч 19-29 Ua Україна Киев Ducks Bastards online
403 Олег Чистопольцев 1979 Ч 30-39 Ua Україна Дніпро online
404 Юрій Макогонов 1963 Ч 50-59 Ua Україна Кам'янське Dnipro Coun TRI online
405 Іван Шпак 1982 Ч 30-39 Ua Україна Київ SAPIK-TEAM online
406 Олександр Осипчук 1985 Ч 30-39 Ua Україна Бобриця 5элемент online
407 Ярослав Коваленко 1983 Ч 30-39 Ua Україна Київ online
408 Igor Shyrokyy 1990 Ч 19-29 Ua Україна Kiev Elephant online
409 Крістіна Міщенко 1994 Ж 19-29 Ua Україна Дніпро online
410 Владислав Штипельман 1986 Ч 30-39 Ua Україна Днепр #PartnersTeam, StartDnipro online
411 Олександр Кодак 1984 Ч 30-39 Ua Україна Кременчук RC Kremen online
412 Volodymyr Karpechenko 1974 Ч 40-49 Ua Україна Dnipro Start Dnipro online
413 Dima Troshkin 1978 Ч 30-39 Ua Україна Donetsk Sota Team online
414 Иван Поступайло 1972 Ч 40-49 Ua Україна Одесса TriaPromotion Odessa online
415 Денис Кастасов 1981 Ч 30-39 Ua Україна Днепропетровск Sota Team online
416 Владислав Спорыхин 1993 Ч 19-29 Ua Україна Днепропетовск SAPIK-TEAM online
417 Віталій Дєлов 1992 Ч 19-29 Ua Україна Дніпро Start Dnipro online
418 Алексей Косоногов 1975 Ч 40-49 Ua Україна Днепропетровск Sota team online
419 Вадим Рублiвський 1970 Ч 40-49 Ua Україна Дніпропетровськ online
420 Александр Цуканов 1983 Ч 30-39 Ua Україна Днепр online
421 Дмитрий Косоногов 1975 Ч 40-49 Ua Україна Днепропетровск Sota team online
422 Рубанский Егор 1982 Ч 30-39 Ua Україна Харкiв Kharkiv Iron Team online
423 Євгеній Ясний 1972 Ч 40-49 Ua Україна Київ Triatman online
424 Олександр Хома 1970 Ч 40-49 Ua Україна Кривий Ріг online

Учасники також реєструються на

Small_700929d9085585dfa85fa528ab84edcf

Dnepr Triathlon Fest 2017

Спринт для аматорів.

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
400 Анатолий Нисковский 1971 Ч 40-49 Ua Україна Запоріжжя ВИЛО УКРАИНА online
401 Евгений Келярский 1981 Ч 30-39 Ua Україна Дніпро online
402 Антон Разумовский 1992 Ч 19-29 Ua Україна Киев Ducks Bastards online
403 Олег Чистопольцев 1979 Ч 30-39 Ua Україна Дніпро online
404 Юрій Макогонов 1963 Ч 50-59 Ua Україна Кам'янське Dnipro Coun TRI online
405 Іван Шпак 1982 Ч 30-39 Ua Україна Київ SAPIK-TEAM online
406 Олександр Осипчук 1985 Ч 30-39 Ua Україна Бобриця 5элемент online
407 Ярослав Коваленко 1983 Ч 30-39 Ua Україна Київ online
408 Igor Shyrokyy 1990 Ч 19-29 Ua Україна Kiev Elephant online
409 Крістіна Міщенко 1994 Ж 19-29 Ua Україна Дніпро online
410 Владислав Штипельман 1986 Ч 30-39 Ua Україна Днепр #PartnersTeam, StartDnipro online
411 Олександр Кодак 1984 Ч 30-39 Ua Україна Кременчук RC Kremen online
412 Volodymyr Karpechenko 1974 Ч 40-49 Ua Україна Dnipro Start Dnipro online
413 Dima Troshkin 1978 Ч 30-39 Ua Україна Donetsk Sota Team online
414 Иван Поступайло 1972 Ч 40-49 Ua Україна Одесса TriaPromotion Odessa online
415 Денис Кастасов 1981 Ч 30-39 Ua Україна Днепропетровск Sota Team online
416 Владислав Спорыхин 1993 Ч 19-29 Ua Україна Днепропетовск SAPIK-TEAM online
417 Віталій Дєлов 1992 Ч 19-29 Ua Україна Дніпро Start Dnipro online
418 Алексей Косоногов 1975 Ч 40-49 Ua Україна Днепропетровск Sota team online
419 Вадим Рублiвський 1970 Ч 40-49 Ua Україна Дніпропетровськ online
420 Александр Цуканов 1983 Ч 30-39 Ua Україна Днепр online
421 Дмитрий Косоногов 1975 Ч 40-49 Ua Україна Днепропетровск Sota team online
422 Рубанский Егор 1982 Ч 30-39 Ua Україна Харкiв Kharkiv Iron Team online
423 Євгеній Ясний 1972 Ч 40-49 Ua Україна Київ Triatman online
424 Олександр Хома 1970 Ч 40-49 Ua Україна Кривий Ріг online

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу