Small_05981aeb7059f152d4a50a8644cb3d9c

Ladies Run

Дата
08 Березня 2017
Місто
Київ
Cайт
http://toprunners.org/events/404-ladies-run.html
Чіпова cистема AE
Використовується

Результати На честь жінок

Download: XLS PDF CSV
Місце У віковій групі # Ім'я Назва клубу Результат
1 1 Ч 1080 Дмитрій Ніколайчук KM Running Club 19:49
2 2 Ч 1039 Сергій Бабич SC ULTRA 20:01
3 3 Ч 1020 Сергій Бондар 21:03
4 4 Ч 1018 Антон Купрієць Track&Speed Club 21:05
5 5 Ч 1061 Андрій Чуранов Кіносура 21:15
6 6 Ч 1051 Андрій Блануца SC "Scientist", "Юкрейн мастерс атлетікс" 22:12
7 7 Ч 1026 Dmytrii Sudariev 22:28
8 8 Ч 1056 Андрей Ястребов TRIATMAN 22:56
9 9 Ч 1068 Володимир Зралко 24:50
10 10 Ч 1045 Дмитрий Смирнов 11 метров 25:18
11 11 Ч 1043 Владимир Позняк 25:28
12 12 Ч 1001 Pavlo Bychenok Біговий Чернігів, СК Науковець 25:32
13 13 Ч 1015 Dmytro Sukhomlynov 25:33
14 14 Ч 1012 Сергій Спасіченко 25:54
15 15 Ч 1008 Volodimir Vasilenko 26:07
16 16 Ч 1079 Олександр Шарапов 26:33
17 17 Ч 1003 Artem Verhun 26:48
18 18 Ч 1066 Dmitriy Shapoval TOP RUNNERS 26:53
19 19 Ч 1044 Martin Zhunior Track & Speed 27:05
20 20 Ч 1030 Андрій Кіхтенко 27:07
21 21 Ч 1027 Roman Hurzhii 27:18
22 22 Ч 1075 Вадим Валіуллін 27:19
23 23 Ч 1060 Ярослав Камишев 27:20
24 24 Ч 1070 Руслан Іванов Nutrilite 27:30
25 25 Ч 1047 Андрей Мисник Crossfit BANDA 27:34
Small_05981aeb7059f152d4a50a8644cb3d9c

Ladies Run

Дата
08 Березня 2017
Місто
Київ
Cайт
http://toprunners.org/events/404-ladies-run.html
Чіпова cистема AE
Використовується

Результати На честь жінок

Download: XLS PDF CSV
Місце У віковій групі # Ім'я Назва клубу Результат
1 1 Ч 1080 Дмитрій Ніколайчук KM Running Club 19:49
2 2 Ч 1039 Сергій Бабич SC ULTRA 20:01
3 3 Ч 1020 Сергій Бондар 21:03
4 4 Ч 1018 Антон Купрієць Track&Speed Club 21:05
5 5 Ч 1061 Андрій Чуранов Кіносура 21:15
6 6 Ч 1051 Андрій Блануца SC "Scientist", "Юкрейн мастерс атлетікс" 22:12
7 7 Ч 1026 Dmytrii Sudariev 22:28
8 8 Ч 1056 Андрей Ястребов TRIATMAN 22:56
9 9 Ч 1068 Володимир Зралко 24:50
10 10 Ч 1045 Дмитрий Смирнов 11 метров 25:18
11 11 Ч 1043 Владимир Позняк 25:28
12 12 Ч 1001 Pavlo Bychenok Біговий Чернігів, СК Науковець 25:32
13 13 Ч 1015 Dmytro Sukhomlynov 25:33
14 14 Ч 1012 Сергій Спасіченко 25:54
15 15 Ч 1008 Volodimir Vasilenko 26:07
16 16 Ч 1079 Олександр Шарапов 26:33
17 17 Ч 1003 Artem Verhun 26:48
18 18 Ч 1066 Dmitriy Shapoval TOP RUNNERS 26:53
19 19 Ч 1044 Martin Zhunior Track & Speed 27:05
20 20 Ч 1030 Андрій Кіхтенко 27:07
21 21 Ч 1027 Roman Hurzhii 27:18
22 22 Ч 1075 Вадим Валіуллін 27:19
23 23 Ч 1060 Ярослав Камишев 27:20
24 24 Ч 1070 Руслан Іванов Nutrilite 27:30
25 25 Ч 1047 Андрей Мисник Crossfit BANDA 27:34


Партнери та організатори заходу