Small_deb96a3dad285fe3fc9626c12fa13ed2

Нічний марафон-фест

Дата
24 Червня 2017
Початок події
23:59
Місто
Вишгород
Cайт
http://gonka.com.ua/events/kyivrus
Чіпова cистема AE
Використовується
Регламент
Завантажити регламент

Результати Дабл міні

Download: XLS PDF CSV
Місце У віковій групі # Ім'я Назва клубу Результат
1 1 Ч 8421 Игорь Осипенко 28:12
2 2 Ч 1070 Олександр Оксенюк KM Running Club 28:55
3 3 Ч 1003 Антон Купрієць Track&Speed Club 30:39
4 4 Ч 1141 Dmytro Lishchuk BilaTserkvaMarathon/AC Panda 31:57
5 5 Ч 1106 Дмитро Малежик СК "Науковець" 32:14
6 1 Ж 8435 Тетяна Гордієнко 34:03
7 2 Ж 1013 Алина Кримцева Track&Speed Club 35:12
8 3 Ж 1119 Анна Іващук KM Running Club 36:07
9 6 Ч 1054 Кравченко Вячеслав RED 36:42
10 4 Ж 1163 Леся Корниенко RED 37:55
11 7 Ч 1162 Вадим Колынчук RED 37:55
12 8 Ч 1111 Олексій Мулач 37:59
13 9 Ч 1150 Сергій Чудаков Live.Love Run 38:00
14 5 Ж 1157 Юлия Шкарбань RED 38:07
15 10 Ч 1104 Олександр Скарлат #ArtamonovTeam 38:35
16 1 Ч40 1126 Сергей Смахтин 38:39
17 6 Ж 1131 Анна Бабич 39:14
18 7 Ж 1143 Карина Воронченко 39:26
19 11 Ч 1051 Даниил Мойса 39:55
20 12 Ч 8405 Денис Хохлов 40:27
21 2 Ч40 1014 Eugene Turkulevich Endurance School 40:40
22 13 Ч 1039 Зиновій Зелінський 40:44
23 14 Ч 1028 Сергій Лисенко 40:53
24 8 Ж 1174 Hanna Sheredeko 40:53
25 15 Ч 1025 Костянтин Федорусь 41:44
Small_deb96a3dad285fe3fc9626c12fa13ed2

Нічний марафон-фест

Дата
24 Червня 2017
Початок події
23:59
Місто
Вишгород
Cайт
http://gonka.com.ua/events/kyivrus
Чіпова cистема AE
Використовується
Регламент
Завантажити регламент

Результати Дабл міні

Download: XLS PDF CSV
Місце У віковій групі # Ім'я Назва клубу Результат
1 1 Ч 8421 Игорь Осипенко 28:12
2 2 Ч 1070 Олександр Оксенюк KM Running Club 28:55
3 3 Ч 1003 Антон Купрієць Track&Speed Club 30:39
4 4 Ч 1141 Dmytro Lishchuk BilaTserkvaMarathon/AC Panda 31:57
5 5 Ч 1106 Дмитро Малежик СК "Науковець" 32:14
6 1 Ж 8435 Тетяна Гордієнко 34:03
7 2 Ж 1013 Алина Кримцева Track&Speed Club 35:12
8 3 Ж 1119 Анна Іващук KM Running Club 36:07
9 6 Ч 1054 Кравченко Вячеслав RED 36:42
10 4 Ж 1163 Леся Корниенко RED 37:55
11 7 Ч 1162 Вадим Колынчук RED 37:55
12 8 Ч 1111 Олексій Мулач 37:59
13 9 Ч 1150 Сергій Чудаков Live.Love Run 38:00
14 5 Ж 1157 Юлия Шкарбань RED 38:07
15 10 Ч 1104 Олександр Скарлат #ArtamonovTeam 38:35
16 1 Ч40 1126 Сергей Смахтин 38:39
17 6 Ж 1131 Анна Бабич 39:14
18 7 Ж 1143 Карина Воронченко 39:26
19 11 Ч 1051 Даниил Мойса 39:55
20 12 Ч 8405 Денис Хохлов 40:27
21 2 Ч40 1014 Eugene Turkulevich Endurance School 40:40
22 13 Ч 1039 Зиновій Зелінський 40:44
23 14 Ч 1028 Сергій Лисенко 40:53
24 8 Ж 1174 Hanna Sheredeko 40:53
25 15 Ч 1025 Костянтин Федорусь 41:44


Партнери та організатори заходу