Small_deb96a3dad285fe3fc9626c12fa13ed2

Нічний марафон-фест

Дата
24 Червня 2017
Початок події
23:59
Місто
Вишгород
Cайт
http://gonka.com.ua/events/kyivrus
Чіпова cистема AE
Використовується
Регламент
Завантажити регламент

Результати Півмарафон

Download: XLS PDF CSV
Місце У віковій групі # Ім'я Назва клубу Результат
1 1 Ч 2113 Евгений Окунев 01:14:12
2 2 Ч 605 ОЛЕКСАНДР ЧЕПЕРИС "КЛБ-ЯВІР" 01:14:42
3 3 Ч 540 Дмитрий Гусев 01:14:50
4 4 Ч 574 Олександр Набока KM Running Club 01:18:18
5 5 Ч 619 Андрей Кореба Біговий Чернігів / АТЛАНТ-V2 01:22:08
6 6 Ч 529 Артем Денделєв 01:22:47
7 7 Ч 615 Костянтин Щукін 01:23:15
8 8 Ч 616 Liubomyr Porutskyi Nike+Run Club 01:24:10
9 9 Ч 576 Андрей Соколов 01:29:37
10 10 Ч 614 Сергій Чеперис КЛБ "ЯВІР" 01:29:38
11 11 Ч 612 Константин Кирпач KM Running Club 01:30:47
12 1 Ч40 599 Константин Божко KM Running Club 01:32:04
13 12 Ч 2110 Виктор Чугунков 01:32:27
14 13 Ч 620 Artem Verhun 01:32:30
15 14 Ч 539 Андрей Кокин 01:33:13
16 1 Ж 560 Ганна Волкова 01:33:47
17 2 Ч40 603 Игорь Грицуняк 01:35:47
18 15 Ч 596 Roman Bystrov 01:35:55
19 16 Ч 608 Валентин Квітка Top Runners 01:36:23
20 17 Ч 545 Сергій Хилько Nike+ Run Club 01:36:36
21 18 Ч 642 Олександр Малов 01:36:54
22 19 Ч 536 Дмитро Сергієнко 01:37:55
23 20 Ч 586 Володимир Кузнєцов 01:38:01
24 21 Ч 2111 Алексей Герасимов 01:38:29
25 3 Ч40 504 Pavlo Bychenok Біговий Чернігів, СК Науковець 01:38:45
Small_deb96a3dad285fe3fc9626c12fa13ed2

Нічний марафон-фест

Дата
24 Червня 2017
Початок події
23:59
Місто
Вишгород
Cайт
http://gonka.com.ua/events/kyivrus
Чіпова cистема AE
Використовується
Регламент
Завантажити регламент

Результати Півмарафон

Download: XLS PDF CSV
Місце У віковій групі # Ім'я Назва клубу Результат
1 1 Ч 2113 Евгений Окунев 01:14:12
2 2 Ч 605 ОЛЕКСАНДР ЧЕПЕРИС "КЛБ-ЯВІР" 01:14:42
3 3 Ч 540 Дмитрий Гусев 01:14:50
4 4 Ч 574 Олександр Набока KM Running Club 01:18:18
5 5 Ч 619 Андрей Кореба Біговий Чернігів / АТЛАНТ-V2 01:22:08
6 6 Ч 529 Артем Денделєв 01:22:47
7 7 Ч 615 Костянтин Щукін 01:23:15
8 8 Ч 616 Liubomyr Porutskyi Nike+Run Club 01:24:10
9 9 Ч 576 Андрей Соколов 01:29:37
10 10 Ч 614 Сергій Чеперис КЛБ "ЯВІР" 01:29:38
11 11 Ч 612 Константин Кирпач KM Running Club 01:30:47
12 1 Ч40 599 Константин Божко KM Running Club 01:32:04
13 12 Ч 2110 Виктор Чугунков 01:32:27
14 13 Ч 620 Artem Verhun 01:32:30
15 14 Ч 539 Андрей Кокин 01:33:13
16 1 Ж 560 Ганна Волкова 01:33:47
17 2 Ч40 603 Игорь Грицуняк 01:35:47
18 15 Ч 596 Roman Bystrov 01:35:55
19 16 Ч 608 Валентин Квітка Top Runners 01:36:23
20 17 Ч 545 Сергій Хилько Nike+ Run Club 01:36:36
21 18 Ч 642 Олександр Малов 01:36:54
22 19 Ч 536 Дмитро Сергієнко 01:37:55
23 20 Ч 586 Володимир Кузнєцов 01:38:01
24 21 Ч 2111 Алексей Герасимов 01:38:29
25 3 Ч40 504 Pavlo Bychenok Біговий Чернігів, СК Науковець 01:38:45


Партнери та організатори заходу