Small_deb96a3dad285fe3fc9626c12fa13ed2

Нічний марафон-фест

Півмарафон

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
603 Игорь Грицуняк 1975 Ч40 Ua Україна Рокитне 01:35:47
604 CATHERINE MEDINA 1992 Ж Us США ESCONDIDO DNS
605 ОЛЕКСАНДР ЧЕПЕРИС 1997 Ч Ua Україна Харкiв 01:14:42
606 Ольга Марчук 1987 Ж Ua Україна Київ RunONoff 02:01:28
607 Юлія Гринжевська 1982 Ж Ua Україна Киев 02:14:22
608 Валентин Квітка 1990 Ч Ua Україна Kiev Основа Бігу 01:36:23
609 Влада Бабич 1986 Ж Ua Україна Київ SAPIK-TEAM 01:44:46
610 Євген Воробєй 1989 Ч Ua Україна Київ 01:41:19
612 Константин Кирпач 1987 Ч Ua Україна Київ KM Running Club 01:30:47
613 Андрій Драганов 1982 Ч Ua Україна Київ 01:53:00
614 Сергій Чеперис 1992 Ч Ua Україна Смт.Краснопілля КЛБ "ЯВІР" 01:29:38
615 Kostiantyn Shchukin 1992 Ч Ua Україна Київ Isostar Ukraine 01:23:15
616 Liubomyr Porutskyi 1992 Ч Ua Україна Zhytomyr Nike+Run Club 01:24:10
617 Вікторія Шкуренко 1978 Ж Ua Україна Київ Pasya Team 02:07:40
618 Пилип Масюк 1992 Ч Ua Україна Київ 01:59:03
619 Андрей Кореба 1982 Ч Ua Україна Горностаевка Біговий Чернігів / АТЛАНТ-V2 01:22:08
620 Artem Verhun 1984 Ч Ua Україна Київ 01:32:30
621 Виктория Прудник 1986 Ж Ua Україна Киев adidas running club 01:47:33
622 Світлана Ніколаєнко 1983 Ж Ua Україна Київ 01:50:24
623 Ivan Skrypnyk 1996 Ч Ua Україна Ирпень 01:44:15
624 Денис Овчаров 1984 Ч Ua Україна Київ 01:52:54
625 Віталій Волошин 1987 Ч Ua Україна Київ 01:40:16
626 Дмитро Марченко 1991 Ч Ua Україна Ки їв 02:10:48
628 Валентин Алейников 1986 Ч Ua Україна Мелитополь DNS
629 Олег Сербін 1982 Ч Ua Україна 02:10:07

Учасники також реєструються на

Small_deb96a3dad285fe3fc9626c12fa13ed2

Нічний марафон-фест

Півмарафон

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
603 Игорь Грицуняк 1975 Ч40 Ua Україна Рокитне 01:35:47
604 CATHERINE MEDINA 1992 Ж Us США ESCONDIDO DNS
605 ОЛЕКСАНДР ЧЕПЕРИС 1997 Ч Ua Україна Харкiв 01:14:42
606 Ольга Марчук 1987 Ж Ua Україна Київ RunONoff 02:01:28
607 Юлія Гринжевська 1982 Ж Ua Україна Киев 02:14:22
608 Валентин Квітка 1990 Ч Ua Україна Kiev Основа Бігу 01:36:23
609 Влада Бабич 1986 Ж Ua Україна Київ SAPIK-TEAM 01:44:46
610 Євген Воробєй 1989 Ч Ua Україна Київ 01:41:19
612 Константин Кирпач 1987 Ч Ua Україна Київ KM Running Club 01:30:47
613 Андрій Драганов 1982 Ч Ua Україна Київ 01:53:00
614 Сергій Чеперис 1992 Ч Ua Україна Смт.Краснопілля КЛБ "ЯВІР" 01:29:38
615 Kostiantyn Shchukin 1992 Ч Ua Україна Київ Isostar Ukraine 01:23:15
616 Liubomyr Porutskyi 1992 Ч Ua Україна Zhytomyr Nike+Run Club 01:24:10
617 Вікторія Шкуренко 1978 Ж Ua Україна Київ Pasya Team 02:07:40
618 Пилип Масюк 1992 Ч Ua Україна Київ 01:59:03
619 Андрей Кореба 1982 Ч Ua Україна Горностаевка Біговий Чернігів / АТЛАНТ-V2 01:22:08
620 Artem Verhun 1984 Ч Ua Україна Київ 01:32:30
621 Виктория Прудник 1986 Ж Ua Україна Киев adidas running club 01:47:33
622 Світлана Ніколаєнко 1983 Ж Ua Україна Київ 01:50:24
623 Ivan Skrypnyk 1996 Ч Ua Україна Ирпень 01:44:15
624 Денис Овчаров 1984 Ч Ua Україна Київ 01:52:54
625 Віталій Волошин 1987 Ч Ua Україна Київ 01:40:16
626 Дмитро Марченко 1991 Ч Ua Україна Ки їв 02:10:48
628 Валентин Алейников 1986 Ч Ua Україна Мелитополь DNS
629 Олег Сербін 1982 Ч Ua Україна 02:10:07

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу