Small_deb96a3dad285fe3fc9626c12fa13ed2

Нічний марафон-фест

Півмарафон

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
501 Олена Мельник 1991 Ж Ua Україна Київ 01:49:09
502 Олександр Духота 1989 Ч Ua Україна Киiв 01:46:20
503 Богдан Кудряшов 1989 Ч Ua Україна Сміла т/к Глобус 01:49:09
504 Pavlo Bychenok 1974 Ч40 Ua Україна Чернігів Біговий Чернігів, СК Науковець 01:38:45
505 Антон Голубєв 1987 Ч Ua Україна Київ DNS
506 Ганна Мелех 1980 Ж Ua Україна Київ 02:30:29
507 Микола Кібиш 1993 Ч Ua Україна Вінниця 02:01:59
508 Анна Луценко 1992 Ж Ua Україна Винница 01:54:56
509 Lina Borysova 1984 Ж Ua Україна 01:45:36
510 Рома Ли 1982 Ч Ua Україна Київ KM Running Club 01:56:22
511 Сергій Гудзь 1989 Ч Ua Україна Київ 02:03:47
512 Вероніка Гудзь 1989 Ж Ua Україна Київ Nike+ Run Club 02:00:59
513 Катерина Радзимінська 1988 Ж Ua Україна Київ DNS
514 Світлана Шевченко 1971 Ж40 Ua Україна Київ 02:14:54
515 Наталія Войцехівська 1974 Ж40 Ua Україна Київ 02:08:58
516 Pavlo Kharchenko 1985 Ч Ua Україна Kharkiv DNS
517 Андрій Кульченко 1985 Ч Ua Україна Київ Nike+ Run Club 02:17:48
518 Марія Ліннік 1991 Ж Ua Україна Київ 02:02:05
519 Данило Малишев 1988 Ч Ua Україна Київ Упоротые марафоном 01:55:52
520 Павло Морозов 1982 Ч Ua Україна Київ SAPIK TEAM DNS
521 Юля Сосновська 1993 Ж Ua Україна Київ Nike+ Run Club 02:22:49
522 Маркіян Ключковський 1983 Ч Ua Україна Київ EPAP Ukraine DNS
523 Данііл Ашихмін 1996 Ч Ua Україна Київ 01:46:22
524 Myroslav Polishchuk 1984 Ч Ua Україна Boryspil 02:11:15
526 Таня Романюк 1991 Ж Ua Україна Київ 02:05:44

Учасники також реєструються на

Small_deb96a3dad285fe3fc9626c12fa13ed2

Нічний марафон-фест

Півмарафон

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
501 Олена Мельник 1991 Ж Ua Україна Київ 01:49:09
502 Олександр Духота 1989 Ч Ua Україна Киiв 01:46:20
503 Богдан Кудряшов 1989 Ч Ua Україна Сміла т/к Глобус 01:49:09
504 Pavlo Bychenok 1974 Ч40 Ua Україна Чернігів Біговий Чернігів, СК Науковець 01:38:45
505 Антон Голубєв 1987 Ч Ua Україна Київ DNS
506 Ганна Мелех 1980 Ж Ua Україна Київ 02:30:29
507 Микола Кібиш 1993 Ч Ua Україна Вінниця 02:01:59
508 Анна Луценко 1992 Ж Ua Україна Винница 01:54:56
509 Lina Borysova 1984 Ж Ua Україна 01:45:36
510 Рома Ли 1982 Ч Ua Україна Київ KM Running Club 01:56:22
511 Сергій Гудзь 1989 Ч Ua Україна Київ 02:03:47
512 Вероніка Гудзь 1989 Ж Ua Україна Київ Nike+ Run Club 02:00:59
513 Катерина Радзимінська 1988 Ж Ua Україна Київ DNS
514 Світлана Шевченко 1971 Ж40 Ua Україна Київ 02:14:54
515 Наталія Войцехівська 1974 Ж40 Ua Україна Київ 02:08:58
516 Pavlo Kharchenko 1985 Ч Ua Україна Kharkiv DNS
517 Андрій Кульченко 1985 Ч Ua Україна Київ Nike+ Run Club 02:17:48
518 Марія Ліннік 1991 Ж Ua Україна Київ 02:02:05
519 Данило Малишев 1988 Ч Ua Україна Київ Упоротые марафоном 01:55:52
520 Павло Морозов 1982 Ч Ua Україна Київ SAPIK TEAM DNS
521 Юля Сосновська 1993 Ж Ua Україна Київ Nike+ Run Club 02:22:49
522 Маркіян Ключковський 1983 Ч Ua Україна Київ EPAP Ukraine DNS
523 Данііл Ашихмін 1996 Ч Ua Україна Київ 01:46:22
524 Myroslav Polishchuk 1984 Ч Ua Україна Boryspil 02:11:15
526 Таня Романюк 1991 Ж Ua Україна Київ 02:05:44

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу