Small_bc88ae32af5e02ab858a224b9904ae3a

Перший Київський Ультрамарафон GARMIN

GARMIN 25K

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
2001 Олексій Борисенко 1982 Ч Ua Україна Київ Гірськолижний клуб КИЇВ 01:35:59
2002 Наталья Гордиенко 1985 Ж Ua Україна Ukrainka 02:24:44
2003 Валентин Засуха 1978 Ч Ua Україна Kyiv 5 element DNS
2004 Сергей Новічков 1997 Ч Ua Україна Чернигов DNS
2005 Rania ALEidan 1978 Ж Kw Кувейт kuwait city Al Corniche club DNS
2006 Катерина Засуха 1980 Ж Ua Україна Київ DNS
2007 Ольга Гордієнко 1991 Ж Ua Україна Миколаїв 02:30:17
2008 Artem Verhun 1984 Ч Ua Україна Київ 01:51:37
2009 Николай Адамюк 1981 Ч Ua Україна Kiev 02:56:58
2010 Артем Федосін 1983 Ч Ua Україна Київ 02:13:00
2011 Леля Купіна 1987 Ж Ua Україна Київ 02:43:26
2012 Pavlo Bychenok 1974 Ч Ua Україна Чернігів Біговий Чернігів, СК Науковець 02:17:30
2013 Володимир Мулярчук 1991 Ч Ua Україна Київ DNS
2014 Андрей Лемец 1980 Ч Ua Україна Киев UP Club (Unlimited People) 02:12:02
2015 Lina Borysova 1984 Ж Ua Україна 02:13:18
2016 Олена Вілюжаніна 1982 Ж Ua Україна Киiв 02:33:16
2017 Ольга Кисиль 1991 Ж Ua Україна Київ 01:57:09
2018 Сергій Конончук 1993 Ч Ua Україна Рівне 02:25:37
2019 Андрій Гірчук 1986 Ч Ua Україна Киев DNS
2020 Volodymyr Rakhimov 1981 Ч Ua Україна 02:01:44
2021 Юлия Русанова 1987 Ж Ua Україна Київ DNS
2022 Олександр Петров 1988 Ч Ua Україна Киев CapitalTri 02:09:50
2023 София Бондаренко 1994 Ж Ua Україна Киев DNS
2024 Дмитро Берников 1986 Ч Ua Україна Київ 02:25:14
2025 Сергій Даниленко 1981 Ч Ua Україна Київ DNS

Учасники також реєструються на

Small_bc88ae32af5e02ab858a224b9904ae3a

Перший Київський Ультрамарафон GARMIN

GARMIN 25K

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
2001 Олексій Борисенко 1982 Ч Ua Україна Київ Гірськолижний клуб КИЇВ 01:35:59
2002 Наталья Гордиенко 1985 Ж Ua Україна Ukrainka 02:24:44
2003 Валентин Засуха 1978 Ч Ua Україна Kyiv 5 element DNS
2004 Сергей Новічков 1997 Ч Ua Україна Чернигов DNS
2005 Rania ALEidan 1978 Ж Kw Кувейт kuwait city Al Corniche club DNS
2006 Катерина Засуха 1980 Ж Ua Україна Київ DNS
2007 Ольга Гордієнко 1991 Ж Ua Україна Миколаїв 02:30:17
2008 Artem Verhun 1984 Ч Ua Україна Київ 01:51:37
2009 Николай Адамюк 1981 Ч Ua Україна Kiev 02:56:58
2010 Артем Федосін 1983 Ч Ua Україна Київ 02:13:00
2011 Леля Купіна 1987 Ж Ua Україна Київ 02:43:26
2012 Pavlo Bychenok 1974 Ч Ua Україна Чернігів Біговий Чернігів, СК Науковець 02:17:30
2013 Володимир Мулярчук 1991 Ч Ua Україна Київ DNS
2014 Андрей Лемец 1980 Ч Ua Україна Киев UP Club (Unlimited People) 02:12:02
2015 Lina Borysova 1984 Ж Ua Україна 02:13:18
2016 Олена Вілюжаніна 1982 Ж Ua Україна Киiв 02:33:16
2017 Ольга Кисиль 1991 Ж Ua Україна Київ 01:57:09
2018 Сергій Конончук 1993 Ч Ua Україна Рівне 02:25:37
2019 Андрій Гірчук 1986 Ч Ua Україна Киев DNS
2020 Volodymyr Rakhimov 1981 Ч Ua Україна 02:01:44
2021 Юлия Русанова 1987 Ж Ua Україна Київ DNS
2022 Олександр Петров 1988 Ч Ua Україна Киев CapitalTri 02:09:50
2023 София Бондаренко 1994 Ж Ua Україна Киев DNS
2024 Дмитро Берников 1986 Ч Ua Україна Київ 02:25:14
2025 Сергій Даниленко 1981 Ч Ua Україна Київ DNS

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу