Small_bc88ae32af5e02ab858a224b9904ae3a

Перший Київський Ультрамарафон GARMIN

Дата
01 Липня 2017
Початок події
23:00
Місто
Київ
Cайт
https://www.kyivultramarathon.com/
Чіпова cистема AE
Використовується
Регламент
Завантажити регламент

Результати 100K

Download: XLS PDF CSV
Місце У віковій групі # Ім'я Назва клубу Результат
1 1 Ч 67 Ігор Саханда SС "Scientist", "Юкрейн мастерс атлетікс" 08:14:17
2 2 Ч 18 Алексей Кононенко TOP Runners 08:43:32
3 3 Ч 55 Ігор Гоцуляк Славия СКИФ 09:04:25
4 4 Ч 47 Юрий Станкевич SPARTA RUNNERS CLUB 09:07:04
5 5 Ч 35 Тарас Христенко BHG Fight Team 09:21:15
6 6 Ч 70 Григорий Сундук 09:49:44
7 7 Ч 19 Ігор Олексієнко TOP RUNNERS 10:05:22
8 8 Ч 50 Григорий Юхимец RUNNING CLUB POLTAVA 10:13:15
9 9 Ч 64 Руслан Диденко 10:20:32
10 10 Ч 53 Oleg Chyzhyk SC"Scientist" 10:22:33
11 1 Ж 38 Любов Сич ГКДЮСШ "МК"- Харьков 10:36:00
12 11 Ч 37 Александр Мозговой МК Харьков 10:36:01
13 2 Ж 59 Алеся Стояновская 10:45:42
14 12 Ч 33 Володимир Черевко 10:47:41
15 13 Ч 10 Artem Bibik UFC 10:48:39
16 14 Ч 6 Олександр Рекало 10:49:36
17 15 Ч 46 Андрій Терпяк 10:57:22
18 16 Ч 34 Олег Пашин Slavia-Skif 11:05:07
19 17 Ч 61 Андрiй Бялобржеський 11:06:53
20 18 Ч 41 Сергій Борков 11:22:29
21 19 Ч 14 Володимир Тiняков 11:30:53
22 3 Ж 49 Tatiana Sviridova Dinamo SPb 11:35:09
23 20 Ч 15 Віктор Каніболоцький 11:37:32
24 21 Ч 69 Andrii Shymko 11:45:16
25 22 Ч 4 Илья Мищенко Run Fam 11:48:14
Small_bc88ae32af5e02ab858a224b9904ae3a

Перший Київський Ультрамарафон GARMIN

Дата
01 Липня 2017
Початок події
23:00
Місто
Київ
Cайт
https://www.kyivultramarathon.com/
Чіпова cистема AE
Використовується
Регламент
Завантажити регламент

Результати 100K

Download: XLS PDF CSV
Місце У віковій групі # Ім'я Назва клубу Результат
1 1 Ч 67 Ігор Саханда SС "Scientist", "Юкрейн мастерс атлетікс" 08:14:17
2 2 Ч 18 Алексей Кононенко TOP Runners 08:43:32
3 3 Ч 55 Ігор Гоцуляк Славия СКИФ 09:04:25
4 4 Ч 47 Юрий Станкевич SPARTA RUNNERS CLUB 09:07:04
5 5 Ч 35 Тарас Христенко BHG Fight Team 09:21:15
6 6 Ч 70 Григорий Сундук 09:49:44
7 7 Ч 19 Ігор Олексієнко TOP RUNNERS 10:05:22
8 8 Ч 50 Григорий Юхимец RUNNING CLUB POLTAVA 10:13:15
9 9 Ч 64 Руслан Диденко 10:20:32
10 10 Ч 53 Oleg Chyzhyk SC"Scientist" 10:22:33
11 1 Ж 38 Любов Сич ГКДЮСШ "МК"- Харьков 10:36:00
12 11 Ч 37 Александр Мозговой МК Харьков 10:36:01
13 2 Ж 59 Алеся Стояновская 10:45:42
14 12 Ч 33 Володимир Черевко 10:47:41
15 13 Ч 10 Artem Bibik UFC 10:48:39
16 14 Ч 6 Олександр Рекало 10:49:36
17 15 Ч 46 Андрій Терпяк 10:57:22
18 16 Ч 34 Олег Пашин Slavia-Skif 11:05:07
19 17 Ч 61 Андрiй Бялобржеський 11:06:53
20 18 Ч 41 Сергій Борков 11:22:29
21 19 Ч 14 Володимир Тiняков 11:30:53
22 3 Ж 49 Tatiana Sviridova Dinamo SPb 11:35:09
23 20 Ч 15 Віктор Каніболоцький 11:37:32
24 21 Ч 69 Andrii Shymko 11:45:16
25 22 Ч 4 Илья Мищенко Run Fam 11:48:14


Партнери та організатори заходу