Small_7f48a03c13a369aaaeeff5e2bfed91d6

Кольоровий пробіг 2017

Дитячий

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
1 Артем Тищенко 2007 Загальна Ua Україна Київ
2 Yaroslav Oros 2009 Загальна Ua Україна Kyiv
3 Олександра Погорєлова 2013 Загальна Ua Україна Київ
4 Емельян Зуев 2012 Загальна Ua Україна Донецк команда PRO
5 Тетяна Янковська 2007 Загальна Ua Україна Київ
6 Іван Дяченко 2005 Загальна Ua Україна Київ
7 Матвій Каращук 2008 Загальна Ua Україна Київ
8 Марія Папсуєва 2009 Загальна Ua Україна Київ
9 Олександра Карпенко 2007 Загальна Ua Україна Київ
10 Кристина Ярош 2012 Загальна Ua Україна Киіів
11 Варвара Кулішова 2006 Загальна Ua Україна Київ
12 Олександра Скоробогатова 2011 Загальна Ua Україна Київ
13 Аркадій Шульга 2010 Загальна Ua Україна Київ
14 Mykhailo Zritskyi 2009 Загальна Ua Україна Kiev
15 Дмитро Кучеренко 2009 Загальна Ua Україна Київ
16 Євген Ніколаєнко 2012 Загальна Ua Україна Київ
17 Михайло Олійник 2009 Загальна Ua Україна Київ
18 Ігор Лапенко 2009 Загальна Ua Україна Макарів Макарівська ДЮСШ
19 Ольга Скурат 2005 Загальна Ua Україна Київ
20 Ольга Адамовська 1982 Ua Україна Kyiv
21 Вероніка Адамовська 2012 Загальна Ua Україна Kiev
22 Роман Перфілов 2003 Загальна Ua Україна Київ
23 Дар'я Ступак 2008 Загальна Ua Україна Київ
24 Вікторія Лисицька 2006 Загальна Ua Україна Київ
25 Олександр Гермашев 2008 Загальна Ua Україна Київ

Учасники також реєструються на

Small_7f48a03c13a369aaaeeff5e2bfed91d6

Кольоровий пробіг 2017

Дитячий

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
1 Артем Тищенко 2007 Загальна Ua Україна Київ
2 Yaroslav Oros 2009 Загальна Ua Україна Kyiv
3 Олександра Погорєлова 2013 Загальна Ua Україна Київ
4 Емельян Зуев 2012 Загальна Ua Україна Донецк команда PRO
5 Тетяна Янковська 2007 Загальна Ua Україна Київ
6 Іван Дяченко 2005 Загальна Ua Україна Київ
7 Матвій Каращук 2008 Загальна Ua Україна Київ
8 Марія Папсуєва 2009 Загальна Ua Україна Київ
9 Олександра Карпенко 2007 Загальна Ua Україна Київ
10 Кристина Ярош 2012 Загальна Ua Україна Киіів
11 Варвара Кулішова 2006 Загальна Ua Україна Київ
12 Олександра Скоробогатова 2011 Загальна Ua Україна Київ
13 Аркадій Шульга 2010 Загальна Ua Україна Київ
14 Mykhailo Zritskyi 2009 Загальна Ua Україна Kiev
15 Дмитро Кучеренко 2009 Загальна Ua Україна Київ
16 Євген Ніколаєнко 2012 Загальна Ua Україна Київ
17 Михайло Олійник 2009 Загальна Ua Україна Київ
18 Ігор Лапенко 2009 Загальна Ua Україна Макарів Макарівська ДЮСШ
19 Ольга Скурат 2005 Загальна Ua Україна Київ
20 Ольга Адамовська 1982 Ua Україна Kyiv
21 Вероніка Адамовська 2012 Загальна Ua Україна Kiev
22 Роман Перфілов 2003 Загальна Ua Україна Київ
23 Дар'я Ступак 2008 Загальна Ua Україна Київ
24 Вікторія Лисицька 2006 Загальна Ua Україна Київ
25 Олександр Гермашев 2008 Загальна Ua Україна Київ

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу