Small_7f48a03c13a369aaaeeff5e2bfed91d6

Кольоровий пробіг 2017

6 км

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
2001 Руслан Харланов 1968 Чоловіки Ua Україна Київ
2002 Valerii Diachenko 1968 Чоловіки Ua Україна Kyiv
2003 Ігор Нелін 1983 Чоловіки Ua Україна Київ Putin-Huylo
2004 Ольга Лещенко 1981 Жінки Ua Україна Київ KMRC
2005 Anton тTarasenko 1989 Чоловіки Ua Україна Kyiv
2006 Марина Ющенко 1987 Жінки Ua Україна Київ
2007 Ірина Кикла 1986 Жінки Ua Україна Київ
2008 Марія Захаренко 1994 Жінки Ua Україна Київ
2009 Olga Cherniienko 1991 Жінки Ua Україна Київ
2010 Алексей Андрияшин 1986 Чоловіки Ua Україна Киев
2011 Оксана Григорьева 1979 Жінки Ua Україна Киіів
2012 Ірина Гринчук 1987 Жінки Ua Україна Київ Triatman
2013 Олександр Губенко 1981 Чоловіки Ua Україна Киев
2014 Кіра Ярош 1983 Жінки Ua Україна Київ
2015 Катерина Бурміна 1987 Жінки Ua Україна Київ
2016 Алеся Бывалькевич 1979 Жінки Ua Україна Київ
2017 Ольга Дячек 1983 Жінки Ua Україна Київ
2018 Антон Купрієць 1985 Чоловіки Ua Україна Київ Track&Speed Club
2019 Олександр Козлик 1992 Чоловіки Ua Україна Киев
2020 Inna Nikitina 1982 Жінки Ua Україна Киев Olimpicus
2021 Анна Степашко 1987 Жінки Ua Україна Киев
2022 Сергій Шеховцов 1984 Чоловіки Ua Україна Київ
2023 Евгения Романовская 1991 Жінки Ua Україна Одеса goromanovskaya.run
2024 Віра Чаплінська 1977 Жінки Ua Україна Київ
2025 Станіслав Єрко 1973 Чоловіки Ua Україна Київ АБУ, Nike+ Run Club Kyiv

Учасники також реєструються на

Small_7f48a03c13a369aaaeeff5e2bfed91d6

Кольоровий пробіг 2017

6 км

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
2001 Руслан Харланов 1968 Чоловіки Ua Україна Київ
2002 Valerii Diachenko 1968 Чоловіки Ua Україна Kyiv
2003 Ігор Нелін 1983 Чоловіки Ua Україна Київ Putin-Huylo
2004 Ольга Лещенко 1981 Жінки Ua Україна Київ KMRC
2005 Anton тTarasenko 1989 Чоловіки Ua Україна Kyiv
2006 Марина Ющенко 1987 Жінки Ua Україна Київ
2007 Ірина Кикла 1986 Жінки Ua Україна Київ
2008 Марія Захаренко 1994 Жінки Ua Україна Київ
2009 Olga Cherniienko 1991 Жінки Ua Україна Київ
2010 Алексей Андрияшин 1986 Чоловіки Ua Україна Киев
2011 Оксана Григорьева 1979 Жінки Ua Україна Киіів
2012 Ірина Гринчук 1987 Жінки Ua Україна Київ Triatman
2013 Олександр Губенко 1981 Чоловіки Ua Україна Киев
2014 Кіра Ярош 1983 Жінки Ua Україна Київ
2015 Катерина Бурміна 1987 Жінки Ua Україна Київ
2016 Алеся Бывалькевич 1979 Жінки Ua Україна Київ
2017 Ольга Дячек 1983 Жінки Ua Україна Київ
2018 Антон Купрієць 1985 Чоловіки Ua Україна Київ Track&Speed Club
2019 Олександр Козлик 1992 Чоловіки Ua Україна Киев
2020 Inna Nikitina 1982 Жінки Ua Україна Киев Olimpicus
2021 Анна Степашко 1987 Жінки Ua Україна Киев
2022 Сергій Шеховцов 1984 Чоловіки Ua Україна Київ
2023 Евгения Романовская 1991 Жінки Ua Україна Одеса goromanovskaya.run
2024 Віра Чаплінська 1977 Жінки Ua Україна Київ
2025 Станіслав Єрко 1973 Чоловіки Ua Україна Київ АБУ, Nike+ Run Club Kyiv

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу