Small_7f48a03c13a369aaaeeff5e2bfed91d6

Кольоровий пробіг 2017

3 км

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
501 Константин Божко 1977 Чоловіки Ua Україна Київ KM Running Club
502 Ольга Селіна 1989 Жінки Ua Україна Київ
503 Віталій Якубович 1984 Чоловіки Ua Україна Вишневе SRC
504 Єсенія Івченко 1993 Жінки Ua Україна Київ
505 Тетяна Микитенко 1979 Жінки Ua Україна Київ
506 Вікторія Забузова 1985 Жінки Ua Україна Киев
507 Анна Мельниченко 1988 Жінки Ua Україна Вишневе SRC
508 Оксана Філіпова 1990 Жінки Ua Україна Київ
509 Роман Мартинов 1988 Чоловіки Ua Україна Київ
510 Валентина Булах 1991 Жінки Ua Україна Київ
511 Андріан Андріюк 1991 Чоловіки Ua Україна Київ
512 Юлія Трухан 1990 Жінки Ua Україна Ніжин
513 Евгения Сиренко 1982 Жінки Ua Україна Киев
514 Inna Miroshnichenko 1985 Жінки Ua Україна
515 Наталія Павлик 1984 Жінки Ua Україна
516 Виктория Скичко 1987 Жінки Ua Україна Київ KM Running club
517 Наталія Тищенко 1976 Жінки Ua Україна Київ
518 Натали Зарицкая 1980 Жінки Ua Україна Київ
519 Ольга Галицька 1977 Жінки Ua Україна
520 Євгенія Євсєєва 1991 Жінки Ua Україна Київ
521 Костянтин Рабош 1996 Чоловіки Ua Україна Київ
522 Анастасія Михайленко 1999 Жінки Ua Україна Київ
523 Олександр Жебет 1996 Чоловіки Ua Україна Київ
524 Олена Митник 1993 Жінки Ua Україна Київ
525 Анастасія Глущенко 1989 Жінки Ua Україна Кременчук

Учасники також реєструються на

Small_7f48a03c13a369aaaeeff5e2bfed91d6

Кольоровий пробіг 2017

3 км

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
501 Константин Божко 1977 Чоловіки Ua Україна Київ KM Running Club
502 Ольга Селіна 1989 Жінки Ua Україна Київ
503 Віталій Якубович 1984 Чоловіки Ua Україна Вишневе SRC
504 Єсенія Івченко 1993 Жінки Ua Україна Київ
505 Тетяна Микитенко 1979 Жінки Ua Україна Київ
506 Вікторія Забузова 1985 Жінки Ua Україна Киев
507 Анна Мельниченко 1988 Жінки Ua Україна Вишневе SRC
508 Оксана Філіпова 1990 Жінки Ua Україна Київ
509 Роман Мартинов 1988 Чоловіки Ua Україна Київ
510 Валентина Булах 1991 Жінки Ua Україна Київ
511 Андріан Андріюк 1991 Чоловіки Ua Україна Київ
512 Юлія Трухан 1990 Жінки Ua Україна Ніжин
513 Евгения Сиренко 1982 Жінки Ua Україна Киев
514 Inna Miroshnichenko 1985 Жінки Ua Україна
515 Наталія Павлик 1984 Жінки Ua Україна
516 Виктория Скичко 1987 Жінки Ua Україна Київ KM Running club
517 Наталія Тищенко 1976 Жінки Ua Україна Київ
518 Натали Зарицкая 1980 Жінки Ua Україна Київ
519 Ольга Галицька 1977 Жінки Ua Україна
520 Євгенія Євсєєва 1991 Жінки Ua Україна Київ
521 Костянтин Рабош 1996 Чоловіки Ua Україна Київ
522 Анастасія Михайленко 1999 Жінки Ua Україна Київ
523 Олександр Жебет 1996 Чоловіки Ua Україна Київ
524 Олена Митник 1993 Жінки Ua Україна Київ
525 Анастасія Глущенко 1989 Жінки Ua Україна Кременчук

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу