Small_6aee960862b9c2691f4464c8a58a4251

100 БУКО миль

Довга Ворожеска

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
301 andrey potapov 1984 Ч Ua Україна Київ клуб кудрявых сыроедов
302 Андрій Чуранов 1985 Ч Ua Україна Київ Кіносура
303 Vitaliy Andrievskiy 1976 Ч40 Ua Україна Kyiv Nike+ Run Club
304 Andriu Deuneka 1988 Ч Ua Україна Житомир
305 Юрий Пикалов 1966 Ч50+ Ua Україна Днепропетровск
306 Igor Plisa 1984 Ч Ua Україна Київ Kinosura
307 Maksym Mylashko 1989 Ч Ua Україна Одеса
308 Dmytro Bulyka 1982 Ч Ua Україна Київ
309 Oleh Savchyn 1990 Ч Ua Україна Zolochiv
310 MARTOVSKYI PAVLO 1976 Ч40 Ua Україна Mariupol
311 Artem Verhun 1984 Ч Ua Україна Київ
312 Oleksii Sierik 1981 Ч Ua Україна Kyiv SPARTA RUNNERS CLUB
313 Anton Krupnov 1983 Ч Ua Україна Київ
314 bogdan ninovskyy 1972 Ч40 Ua Україна Коломия
315 Gleb Dolzhikov 1986 Ч Ua Україна Київ Kinosura
316 Sergey Sukoww 1958 Ч50+ By Білорусь Мінськ КЛБ "Виктория"
317 Сергій Дименко 1981 Ч Ua Україна Харкiв Kharkiv Road Runners
318 Artem Kryliuk 1985 Ч Ua Україна Глибока
319 Віктор Сташко 1977 Ч40 Ua Україна Івано - Франківськ Вікінг Екстрім
320 Максим Кулагін 1980 Ч Ua Україна Львів
321 Yulia Karasova 1996 Ж Ua Україна Біла Церква

Учасники також реєструються на

Small_6aee960862b9c2691f4464c8a58a4251

100 БУКО миль

Довга Ворожеска

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
301 andrey potapov 1984 Ч Ua Україна Київ клуб кудрявых сыроедов
302 Андрій Чуранов 1985 Ч Ua Україна Київ Кіносура
303 Vitaliy Andrievskiy 1976 Ч40 Ua Україна Kyiv Nike+ Run Club
304 Andriu Deuneka 1988 Ч Ua Україна Житомир
305 Юрий Пикалов 1966 Ч50+ Ua Україна Днепропетровск
306 Igor Plisa 1984 Ч Ua Україна Київ Kinosura
307 Maksym Mylashko 1989 Ч Ua Україна Одеса
308 Dmytro Bulyka 1982 Ч Ua Україна Київ
309 Oleh Savchyn 1990 Ч Ua Україна Zolochiv
310 MARTOVSKYI PAVLO 1976 Ч40 Ua Україна Mariupol
311 Artem Verhun 1984 Ч Ua Україна Київ
312 Oleksii Sierik 1981 Ч Ua Україна Kyiv SPARTA RUNNERS CLUB
313 Anton Krupnov 1983 Ч Ua Україна Київ
314 bogdan ninovskyy 1972 Ч40 Ua Україна Коломия
315 Gleb Dolzhikov 1986 Ч Ua Україна Київ Kinosura
316 Sergey Sukoww 1958 Ч50+ By Білорусь Мінськ КЛБ "Виктория"
317 Сергій Дименко 1981 Ч Ua Україна Харкiв Kharkiv Road Runners
318 Artem Kryliuk 1985 Ч Ua Україна Глибока
319 Віктор Сташко 1977 Ч40 Ua Україна Івано - Франківськ Вікінг Екстрім
320 Максим Кулагін 1980 Ч Ua Україна Львів
321 Yulia Karasova 1996 Ж Ua Україна Біла Церква

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу