Small_6aee960862b9c2691f4464c8a58a4251

100 БУКО миль

Петрос-Квас

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
101 Igor Nisenboim 1986 Ч Md Молдова Кишинів Sporter Moldova
102 Олексій Молчанов 1985 Ч Ua Україна Львів
103 Ruslan Dubic 1989 Ч Md Молдова Кишинів
104 Dmytro Kosytsin 1986 Ч Ua Україна Днепропетровск Карника
105 Andriy Snisarenko 1976 Ч40 Ua Україна Київ
106 Inna Kharytynytch 1988 Ж Ua Україна Вінниця
107 Viacheslav Grushyn 1966 Ч50+ Ua Україна Миколаїв
108 Тимофій Широкий 1981 Ч Ua Україна Львів Білі Вовки
109 Olha Sydorchuk 1986 Ж Ua Україна Київ
110 Igor Sydorchuk 1986 Ч Ua Україна Київ
111 Роман Карасев 1966 Ч50+ Ua Україна Белая Церковь Дурдом "ВЕСЕЛКА"
112 Ivan Semenov 1983 Ч Ua Україна Київ
113 Андрій Калічак 1983 Ч Ua Україна Стрий
114 Володимир Яковенко 1967 Ч50+ Ua Україна Житомир СК "Полісся UA"
115 Kostiantyn Parashyn 1979 Ч Ua Україна Київ
116 ANATOLII HLADCHENKO 1983 Ч Ua Україна Славутич
117 Volodymyr SEMENUIK 1979 Ч Ua Україна Біла Церква Kuzin Team
118 Adrian Cybriwsky 1975 Ч40 Us США Philadelphia
119 Раміна Дадашева 1985 Ж Ua Україна Львів
120 Gennadii Vitko 1973 Ч40 Ua Україна Киiв

Учасники також реєструються на

Small_6aee960862b9c2691f4464c8a58a4251

100 БУКО миль

Петрос-Квас

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
101 Igor Nisenboim 1986 Ч Md Молдова Кишинів Sporter Moldova
102 Олексій Молчанов 1985 Ч Ua Україна Львів
103 Ruslan Dubic 1989 Ч Md Молдова Кишинів
104 Dmytro Kosytsin 1986 Ч Ua Україна Днепропетровск Карника
105 Andriy Snisarenko 1976 Ч40 Ua Україна Київ
106 Inna Kharytynytch 1988 Ж Ua Україна Вінниця
107 Viacheslav Grushyn 1966 Ч50+ Ua Україна Миколаїв
108 Тимофій Широкий 1981 Ч Ua Україна Львів Білі Вовки
109 Olha Sydorchuk 1986 Ж Ua Україна Київ
110 Igor Sydorchuk 1986 Ч Ua Україна Київ
111 Роман Карасев 1966 Ч50+ Ua Україна Белая Церковь Дурдом "ВЕСЕЛКА"
112 Ivan Semenov 1983 Ч Ua Україна Київ
113 Андрій Калічак 1983 Ч Ua Україна Стрий
114 Володимир Яковенко 1967 Ч50+ Ua Україна Житомир СК "Полісся UA"
115 Kostiantyn Parashyn 1979 Ч Ua Україна Київ
116 ANATOLII HLADCHENKO 1983 Ч Ua Україна Славутич
117 Volodymyr SEMENUIK 1979 Ч Ua Україна Біла Церква Kuzin Team
118 Adrian Cybriwsky 1975 Ч40 Us США Philadelphia
119 Раміна Дадашева 1985 Ж Ua Україна Львів
120 Gennadii Vitko 1973 Ч40 Ua Україна Киiв

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу