Small_95946b44a1981b9b33542c18fc8b30cd

Трейл КАРПАТІЯ 2017

TWO DAY LITE

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
401 Eugene Turkulevich 1976 Ч40 Ua Україна Киев Endurance School
402 Dmytro Golubishko 1986 Ч Ua Україна Київ KM Running Club
403 Анна Ясько 1977 Ж40 Ua Україна Київ
404 Kostiantyn Salov 1985 Ч Ua Україна Київ
405 Vitaliy Andrievskiy 1966 Ч50+ Ua Україна Kyiv Nike+ Run Club
406 Cергей Cлободенюк 1987 Ч Ua Україна Київ NRC
407 Поліна Мельник 1996 Ж Ua Україна Київ команда МКС
408 Арсен Мельничук 1985 Ч Ua Україна Київ
409 Олександр Либа 1984 Ч Ua Україна Красилів
410 Максим Балажі 1975 Ч40 Ua Україна Ужгород
411 Юрій Шахрай 1974 Ч40 Ua Україна Житомир
412 Олександр Махлайчук 1982 Ч Ua Україна Київ
413 Павло Риженков 1966 Ч50+ Ua Україна Харкiв
414 Геннадій Мусієнко 1974 Ч40 Ua Україна Київ
415 Hennadiy Kudashev 1985 Ч Ua Україна Ужгород БанzайРа
416 Inna Kuzmych 1978 Ж Ua Україна Kyiv -
417 Святослав Кузьмич 1973 Ч40 Ua Україна Киіів
418 Андрій Пограничний 1986 Ч Ua Україна Київ
419 Igor Kryat 1986 Ч Ua Україна Київ
420 В'ячеслав Круковський 1978 Ч Ua Україна Kyiv
421 Вера Будникова 1968 Ж40 Ua Україна Київ
422 Олександр Кабула 1991 Ч Ua Україна Біла Церква Мультіки
423 Євген Поліщук 1973 Ч40 Ua Україна Біла Церква
424 Марія Шупер 1991 Ж Ua Україна Херсон o-club suvorovets
425 Eduard Klymenko 1989 Ч Ua Україна Миколаїв

Учасники також реєструються на

Small_95946b44a1981b9b33542c18fc8b30cd

Трейл КАРПАТІЯ 2017

TWO DAY LITE

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
401 Eugene Turkulevich 1976 Ч40 Ua Україна Киев Endurance School
402 Dmytro Golubishko 1986 Ч Ua Україна Київ KM Running Club
403 Анна Ясько 1977 Ж40 Ua Україна Київ
404 Kostiantyn Salov 1985 Ч Ua Україна Київ
405 Vitaliy Andrievskiy 1966 Ч50+ Ua Україна Kyiv Nike+ Run Club
406 Cергей Cлободенюк 1987 Ч Ua Україна Київ NRC
407 Поліна Мельник 1996 Ж Ua Україна Київ команда МКС
408 Арсен Мельничук 1985 Ч Ua Україна Київ
409 Олександр Либа 1984 Ч Ua Україна Красилів
410 Максим Балажі 1975 Ч40 Ua Україна Ужгород
411 Юрій Шахрай 1974 Ч40 Ua Україна Житомир
412 Олександр Махлайчук 1982 Ч Ua Україна Київ
413 Павло Риженков 1966 Ч50+ Ua Україна Харкiв
414 Геннадій Мусієнко 1974 Ч40 Ua Україна Київ
415 Hennadiy Kudashev 1985 Ч Ua Україна Ужгород БанzайРа
416 Inna Kuzmych 1978 Ж Ua Україна Kyiv -
417 Святослав Кузьмич 1973 Ч40 Ua Україна Киіів
418 Андрій Пограничний 1986 Ч Ua Україна Київ
419 Igor Kryat 1986 Ч Ua Україна Київ
420 В'ячеслав Круковський 1978 Ч Ua Україна Kyiv
421 Вера Будникова 1968 Ж40 Ua Україна Київ
422 Олександр Кабула 1991 Ч Ua Україна Біла Церква Мультіки
423 Євген Поліщук 1973 Ч40 Ua Україна Біла Церква
424 Марія Шупер 1991 Ж Ua Україна Херсон o-club suvorovets
425 Eduard Klymenko 1989 Ч Ua Україна Миколаїв

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу