Small_95946b44a1981b9b33542c18fc8b30cd

Трейл КАРПАТІЯ 2017

TWO DAY BIG

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
201 Микола Богданець 1983 Ч Ua Україна Рокитне
202 Andrii Kysil 1983 Ч Ua Україна Київ runONoff
203 Andriu Deuneka 1988 Ч Ua Україна Житомир
204 Ольга Чебераха 1983 Ж Ua Україна
205 Denys Tkalich 1984 Ч Ua Україна Київ KLIM team
206 Sergii Iaremenko 1989 Ч Ua Україна Київ KLIM Team
207 Vasily Plyska 1977 Ч40 Ua Україна Київ
208 Олександр Руженков 1971 Ч40 Ua Україна Kyiv
209 Євгенія Тригуб 1983 Ж Ua Україна Київ Самасебеклуб
210 Роман Карасев 1966 Ч50+ Ua Україна Белая Церковь Дурдом "ВЕСЕЛКА"
211 Iurii Pastushenko 1972 Ч40 Ua Україна Харкiв МК "Харків"
212 Мар'ян Ванджура 1990 Ч Ua Україна Біла Церква МУЛЬТІКИ
213 Юрий Пикалов 1966 Ч50+ Ua Україна Днепропетровск
214 Андрей Будников 1969 Ч40 Ua Україна Киев
215 Артем Поліщук 1994 Ч Ua Україна Біла Церква МУЛЬТІКИ
216 Petro Martynov 1984 Ч Ua Україна Львів Runday
217 Аліна Донченко 1988 Ж Ua Україна Київ
218 Олександр Шевченко 1991 Ч Ua Україна KM Running Club
219 Dmytro Kovalenko 1984 Ч Ua Україна Kyiv Ногибоги
220 Artem Kharchyshyn 1983 Ч Ua Україна Киев
221 Oleksandr Zagrebelnyi 1991 Ч Ua Україна Київ Nike+ Run Club / TrailUkraine
222 Mykhailo Kozak 1991 Ч Ua Україна Київ
223 Анатолій Танцюра 1990 Ч Ua Україна Київ Sportovec
224 Андрій Калічак 1983 Ч Ua Україна Стрий
225 ірина войтович 1986 Ж Ua Україна Луцьк OK Wolf

Учасники також реєструються на

Small_95946b44a1981b9b33542c18fc8b30cd

Трейл КАРПАТІЯ 2017

TWO DAY BIG

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
201 Микола Богданець 1983 Ч Ua Україна Рокитне
202 Andrii Kysil 1983 Ч Ua Україна Київ runONoff
203 Andriu Deuneka 1988 Ч Ua Україна Житомир
204 Ольга Чебераха 1983 Ж Ua Україна
205 Denys Tkalich 1984 Ч Ua Україна Київ KLIM team
206 Sergii Iaremenko 1989 Ч Ua Україна Київ KLIM Team
207 Vasily Plyska 1977 Ч40 Ua Україна Київ
208 Олександр Руженков 1971 Ч40 Ua Україна Kyiv
209 Євгенія Тригуб 1983 Ж Ua Україна Київ Самасебеклуб
210 Роман Карасев 1966 Ч50+ Ua Україна Белая Церковь Дурдом "ВЕСЕЛКА"
211 Iurii Pastushenko 1972 Ч40 Ua Україна Харкiв МК "Харків"
212 Мар'ян Ванджура 1990 Ч Ua Україна Біла Церква МУЛЬТІКИ
213 Юрий Пикалов 1966 Ч50+ Ua Україна Днепропетровск
214 Андрей Будников 1969 Ч40 Ua Україна Киев
215 Артем Поліщук 1994 Ч Ua Україна Біла Церква МУЛЬТІКИ
216 Petro Martynov 1984 Ч Ua Україна Львів Runday
217 Аліна Донченко 1988 Ж Ua Україна Київ
218 Олександр Шевченко 1991 Ч Ua Україна KM Running Club
219 Dmytro Kovalenko 1984 Ч Ua Україна Kyiv Ногибоги
220 Artem Kharchyshyn 1983 Ч Ua Україна Киев
221 Oleksandr Zagrebelnyi 1991 Ч Ua Україна Київ Nike+ Run Club / TrailUkraine
222 Mykhailo Kozak 1991 Ч Ua Україна Київ
223 Анатолій Танцюра 1990 Ч Ua Україна Київ Sportovec
224 Андрій Калічак 1983 Ч Ua Україна Стрий
225 ірина войтович 1986 Ж Ua Україна Луцьк OK Wolf

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу