Small_95946b44a1981b9b33542c18fc8b30cd

Трейл КАРПАТІЯ 2017

ULTRA

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
2 Oleksii Sierik 1981 Ч Ua Україна Kyiv SPARTA RUNNERS CLUB
3 Oleksandr Smolnikov 1974 Ч40 Ua Україна Київ
4 Andriy Yakovenko 1972 Ч40 Ua Україна Kyiv KM Running Club
5 Владислав Невеселий 1982 Ч Ua Україна Вознесенск SapikTeam
6 Максим Бойко 1986 Ч Ua Україна Київ SapikTeam
7 Евгений Суслин 1980 Ч Ua Україна Конотоп Явир
8 Pavlo Bychenok 1974 Ч40 Ua Україна Чернігів Біговий Чернігів, СК Науковець
9 Sergii Sapiga 1970 Ч40 Ua Україна Файне місто Тернопіль Команда ture
10 Andriy Tkach 1986 Ч Ua Україна Львів
11 Volodymyr Ryzhuk 1983 Ч Ua Україна Kyiv Rain Travel Club
12 Mykola Stukalo 1985 Ч Ua Україна Київ Турклуб Глобус
13 Andrii Pylypiuk 1991 Ч Ua Україна Луцк
14 Volodymyr Demianovych 1983 Ч Ua Україна Київ
15 Timur Bondaryev 1976 Ч40 Ua Україна Київ KM Running Club
16 Ruslan Khomenko 1985 Ч Ua Україна Київ
17 Евгений Харченко 1986 Ч Ua Україна Київ Nike+ Run Club/TrailUkraine
18 Валерій Шипунов 1988 Ч Ua Україна Львів
19 Mykola Vikhtiuk 1982 Ч Ua Україна Київ Зелеста
20 Ivan Kharitonov 1973 Ч40 By Білорусь Мінськ Аматар
21 Viktoriia Polozova 1981 Ж Ua Україна Киев
22 Roman Kalgin 1988 Ч Ua Україна Zhitomir
23 Bohdan Vorobets 1992 Ч Ua Україна Lviv
24 Yaroslav Turenko 1987 Ч Ua Україна Львів SC ULTRA
25 Andriy Snisarenko 1976 Ч40 Ua Україна Київ
26 Yurii Shadov 1971 Ч40 Ua Україна Kyiv

Учасники також реєструються на

Small_95946b44a1981b9b33542c18fc8b30cd

Трейл КАРПАТІЯ 2017

ULTRA

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
2 Oleksii Sierik 1981 Ч Ua Україна Kyiv SPARTA RUNNERS CLUB
3 Oleksandr Smolnikov 1974 Ч40 Ua Україна Київ
4 Andriy Yakovenko 1972 Ч40 Ua Україна Kyiv KM Running Club
5 Владислав Невеселий 1982 Ч Ua Україна Вознесенск SapikTeam
6 Максим Бойко 1986 Ч Ua Україна Київ SapikTeam
7 Евгений Суслин 1980 Ч Ua Україна Конотоп Явир
8 Pavlo Bychenok 1974 Ч40 Ua Україна Чернігів Біговий Чернігів, СК Науковець
9 Sergii Sapiga 1970 Ч40 Ua Україна Файне місто Тернопіль Команда ture
10 Andriy Tkach 1986 Ч Ua Україна Львів
11 Volodymyr Ryzhuk 1983 Ч Ua Україна Kyiv Rain Travel Club
12 Mykola Stukalo 1985 Ч Ua Україна Київ Турклуб Глобус
13 Andrii Pylypiuk 1991 Ч Ua Україна Луцк
14 Volodymyr Demianovych 1983 Ч Ua Україна Київ
15 Timur Bondaryev 1976 Ч40 Ua Україна Київ KM Running Club
16 Ruslan Khomenko 1985 Ч Ua Україна Київ
17 Евгений Харченко 1986 Ч Ua Україна Київ Nike+ Run Club/TrailUkraine
18 Валерій Шипунов 1988 Ч Ua Україна Львів
19 Mykola Vikhtiuk 1982 Ч Ua Україна Київ Зелеста
20 Ivan Kharitonov 1973 Ч40 By Білорусь Мінськ Аматар
21 Viktoriia Polozova 1981 Ж Ua Україна Киев
22 Roman Kalgin 1988 Ч Ua Україна Zhitomir
23 Bohdan Vorobets 1992 Ч Ua Україна Lviv
24 Yaroslav Turenko 1987 Ч Ua Україна Львів SC ULTRA
25 Andriy Snisarenko 1976 Ч40 Ua Україна Київ
26 Yurii Shadov 1971 Ч40 Ua Україна Kyiv

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу