Small_cd1d13c6b653addc8ce47d733f7c8324

ГУЦУЛ трейл

Виженка

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
200 Dmytro Golubishko 1986 Ч Ua Україна Київ KM Running Club
201 Сергій Михальський 1983 Ч Ua Україна Чернівці
202 Dmytro Zelman 1979 Ч Ua Україна Kyiv
203 Михайло Онишків 1990 Ч Ua Україна Тернопіль Терен
204 Artem Verhun 1984 Ч Ua Україна Київ
205 Dmytro Kravchenko-Loznia 1986 Ч Ua Україна Київ Melexis
206 ANDRII BUSHOVSKYI 1984 Ч Ua Україна Чернiвцi
207 Nadiia Chumachenko 1988 Ж Ua Україна Київ
208 Олена Калинчук 1985 Ж Ua Україна Вижниця KIN-HIN
209 Богдан Коваленко 1990 Ч Ua Україна Київ
210 Victor Kiselyov 1970 Ч40 Ua Україна Житомир СК "Полісся UA"
211 Kostiantyn Salov 1985 Ч Ua Україна Київ
212 Igor Plisa 1984 Ч Ua Україна Київ Kinosura
213 Yaroslav Yaroshchuk 1983 Ч Ua Україна Lutsk СК Лучеськ
214 Ігор Левчук 1988 Ч Ua Україна Радивилів Радивилівмолоко
215 Marina Glamazda 1981 Ж Ua Україна Київ
216 Олександр Либа 1984 Ч Ua Україна Красилів СК Науковець
217 Marina Semikina 1981 Ж Ua Україна Запоріжжя
218 Oleh Savchyn 1990 Ч Ua Україна Zolochiv
219 Сергій Лапутько 1985 Ч Ua Україна Киiв
220 Максим Синенко 1990 Ч Ua Україна Житомир Полісся UA
221 Yura Yatsuk 1980 Ч Ua Україна Lutsk
222 Olena Yatsuk 1984 Ж Ua Україна Луцьк
223 Volodymyr Popovkin 1991 Ч Ua Україна Киев
224 Ivan Khmiletskyi 1985 Ч Ua Україна Lviv

Учасники також реєструються на

Small_cd1d13c6b653addc8ce47d733f7c8324

ГУЦУЛ трейл

Виженка

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
200 Dmytro Golubishko 1986 Ч Ua Україна Київ KM Running Club
201 Сергій Михальський 1983 Ч Ua Україна Чернівці
202 Dmytro Zelman 1979 Ч Ua Україна Kyiv
203 Михайло Онишків 1990 Ч Ua Україна Тернопіль Терен
204 Artem Verhun 1984 Ч Ua Україна Київ
205 Dmytro Kravchenko-Loznia 1986 Ч Ua Україна Київ Melexis
206 ANDRII BUSHOVSKYI 1984 Ч Ua Україна Чернiвцi
207 Nadiia Chumachenko 1988 Ж Ua Україна Київ
208 Олена Калинчук 1985 Ж Ua Україна Вижниця KIN-HIN
209 Богдан Коваленко 1990 Ч Ua Україна Київ
210 Victor Kiselyov 1970 Ч40 Ua Україна Житомир СК "Полісся UA"
211 Kostiantyn Salov 1985 Ч Ua Україна Київ
212 Igor Plisa 1984 Ч Ua Україна Київ Kinosura
213 Yaroslav Yaroshchuk 1983 Ч Ua Україна Lutsk СК Лучеськ
214 Ігор Левчук 1988 Ч Ua Україна Радивилів Радивилівмолоко
215 Marina Glamazda 1981 Ж Ua Україна Київ
216 Олександр Либа 1984 Ч Ua Україна Красилів СК Науковець
217 Marina Semikina 1981 Ж Ua Україна Запоріжжя
218 Oleh Savchyn 1990 Ч Ua Україна Zolochiv
219 Сергій Лапутько 1985 Ч Ua Україна Киiв
220 Максим Синенко 1990 Ч Ua Україна Житомир Полісся UA
221 Yura Yatsuk 1980 Ч Ua Україна Lutsk
222 Olena Yatsuk 1984 Ж Ua Україна Луцьк
223 Volodymyr Popovkin 1991 Ч Ua Україна Киев
224 Ivan Khmiletskyi 1985 Ч Ua Україна Lviv

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу