Small_cd1d13c6b653addc8ce47d733f7c8324

ГУЦУЛ трейл

Соколине Око

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
1 Mykola Vikhtiuk 1982 Ч Ua Україна Київ Зелеста
3 Andriu Deuneka 1988 Ч Ua Україна Житомир
4 Микола Перехожук 1988 Ч Ua Україна Стрий Тімос
5 Sergii Sapiga 1970 Ч40 Ua Україна Файне місто Тернопіль Команда ture
6 Pavlo Bychenok 1974 Ч40 Ua Україна Чернігів Біговий Чернігів, СК Науковець
7 Ruslan Khomenko 1985 Ч Ua Україна Київ
8 Сергій Небилович 1988 Ч Ua Україна Київ
9 Валерій Шипунов 1988 Ч Ua Україна Львів
10 Anastasiia Harbaruk 1993 Ж Ua Україна Луцьк
11 Oleh Krupskyi 1984 Ч Ua Україна Vinnytsia ILR Club
12 Mykola Stukalo 1985 Ч Ua Україна Київ Турклуб Глобус
13 Sergey KOVALSKY 1989 Ч Ua Україна Суми
14 Andrii Pylypiuk 1991 Ч Ua Україна Луцк
15 Yurii Shadov 1971 Ч40 Ua Україна Kyiv
16 Яковенко Володимир 1967 Ч50+ Ua Україна Житомир Полісся UA
17 Valeriy Makaruk 1984 Ч Ua Україна с.Годовичі, Турійський р-н. "СК"ЛУЧЕСЬК"
18 Володимир Крицкалюк 1984 Ч Ua Україна Косів
19 Oleg Surzhenko 1980 Ч Ua Україна Київ ORC
20 Раміна Дадашева 1985 Ж Ua Україна Львів
21 Yaroslav Turenko 1987 Ч Ua Україна Львів SC ULTRA
22 Dmytro Zhyvov 1985 Ч Ua Україна Київ Running Coyote
23 Andriy Snisarenko 1976 Ч40 Ua Україна Київ
24 Roman Okhrimenko 1990 Ч Ua Україна Львів
25 Iurii Zeria 1975 Ч40 Ua Україна Киев
26 Volodymyr Demianovych 1983 Ч Ua Україна Київ

Учасники також реєструються на

Small_cd1d13c6b653addc8ce47d733f7c8324

ГУЦУЛ трейл

Соколине Око

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
1 Mykola Vikhtiuk 1982 Ч Ua Україна Київ Зелеста
3 Andriu Deuneka 1988 Ч Ua Україна Житомир
4 Микола Перехожук 1988 Ч Ua Україна Стрий Тімос
5 Sergii Sapiga 1970 Ч40 Ua Україна Файне місто Тернопіль Команда ture
6 Pavlo Bychenok 1974 Ч40 Ua Україна Чернігів Біговий Чернігів, СК Науковець
7 Ruslan Khomenko 1985 Ч Ua Україна Київ
8 Сергій Небилович 1988 Ч Ua Україна Київ
9 Валерій Шипунов 1988 Ч Ua Україна Львів
10 Anastasiia Harbaruk 1993 Ж Ua Україна Луцьк
11 Oleh Krupskyi 1984 Ч Ua Україна Vinnytsia ILR Club
12 Mykola Stukalo 1985 Ч Ua Україна Київ Турклуб Глобус
13 Sergey KOVALSKY 1989 Ч Ua Україна Суми
14 Andrii Pylypiuk 1991 Ч Ua Україна Луцк
15 Yurii Shadov 1971 Ч40 Ua Україна Kyiv
16 Яковенко Володимир 1967 Ч50+ Ua Україна Житомир Полісся UA
17 Valeriy Makaruk 1984 Ч Ua Україна с.Годовичі, Турійський р-н. "СК"ЛУЧЕСЬК"
18 Володимир Крицкалюк 1984 Ч Ua Україна Косів
19 Oleg Surzhenko 1980 Ч Ua Україна Київ ORC
20 Раміна Дадашева 1985 Ж Ua Україна Львів
21 Yaroslav Turenko 1987 Ч Ua Україна Львів SC ULTRA
22 Dmytro Zhyvov 1985 Ч Ua Україна Київ Running Coyote
23 Andriy Snisarenko 1976 Ч40 Ua Україна Київ
24 Roman Okhrimenko 1990 Ч Ua Україна Львів
25 Iurii Zeria 1975 Ч40 Ua Україна Киев
26 Volodymyr Demianovych 1983 Ч Ua Україна Київ

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу