Small_ab07b8804d7cb081659f2c541761663d

ДЗЕМБРОНЯ трейл

Дземброня 42

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
10 Nadiia Chumachenko 1988 Ж Ua Україна Київ
11 Oleh Krupskyi 1984 Ч Ua Україна Vinnytsia ILR Club
12 Inna Kharytynytch 1988 Ж Ua Україна Вінниця ILR Club
13 Кирил Петко 1969 Ч40+ Ua Україна Київ KM Running Club
14 Oleksandr Smolnikov 1974 Ч40+ Ua Україна Київ
15 Pavlo Bychenok 1974 Ч40+ Ua Україна Чернігів Біговий Чернігів, СК Науковець
16 Pavlo Dubovyi 1982 Ч Ua Україна Київ Endurance School
17 Андрій Блануца 1979 Ч Ua Україна Київ SC "Scientist", "Юкрейн мастерс атлетікс"
18 Kostiantyn Salov 1985 Ч Ua Україна Київ
19 Антон Слободянюк 1983 Ч Ua Україна Київ Nike+Run Club
20 Dmitriy Kravchenko 1983 Ч Ua Україна Дніпропетровськ DneprRun
21 Марік Яськів 1980 Ч Ua Україна Київ 42195.kiev.ua
22 Oleksandr Skorokhod 1984 Ч Ua Україна Київ SCS "Scientist"
23 Maksym Nechyporuk 1988 Ч Ua Україна Луцьк Buffalo
24 Mykola Dobysh 1991 Ч Ua Україна Kyiv
25 Den Smyrnov 1989 Ч Ua Україна Київ UltraRunning Ukraine
26 Anastasiia Harbaruk 1993 Ж Ua Україна Луцьк
27 Андрій Хабаров 1958 Ч40+ Ua Україна Київ
28 Sergii Sapiga 1970 Ч40+ Ua Україна Файне місто Тернопіль Команда ture
29 Максим Польща 1978 Ч Ua Україна Київ
30 Евгений Окунев 1987 Ч Ua Україна Ялта
31 Дмитро Луговський 1987 Ч Ua Україна Нікополь Біговий клуб "МІСТО ПЕРЕМОГ"
32 Andrew Kharchenko 1991 Ч Ua Україна Kharkov ПробежимВесьХарьков
33 Dmytro Zelman 1979 Ч Ua Україна Kyiv
34 Сергій Небилович 1988 Ч Ua Україна Київ

Учасники також реєструються на

Small_ab07b8804d7cb081659f2c541761663d

ДЗЕМБРОНЯ трейл

Дземброня 42

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
10 Nadiia Chumachenko 1988 Ж Ua Україна Київ
11 Oleh Krupskyi 1984 Ч Ua Україна Vinnytsia ILR Club
12 Inna Kharytynytch 1988 Ж Ua Україна Вінниця ILR Club
13 Кирил Петко 1969 Ч40+ Ua Україна Київ KM Running Club
14 Oleksandr Smolnikov 1974 Ч40+ Ua Україна Київ
15 Pavlo Bychenok 1974 Ч40+ Ua Україна Чернігів Біговий Чернігів, СК Науковець
16 Pavlo Dubovyi 1982 Ч Ua Україна Київ Endurance School
17 Андрій Блануца 1979 Ч Ua Україна Київ SC "Scientist", "Юкрейн мастерс атлетікс"
18 Kostiantyn Salov 1985 Ч Ua Україна Київ
19 Антон Слободянюк 1983 Ч Ua Україна Київ Nike+Run Club
20 Dmitriy Kravchenko 1983 Ч Ua Україна Дніпропетровськ DneprRun
21 Марік Яськів 1980 Ч Ua Україна Київ 42195.kiev.ua
22 Oleksandr Skorokhod 1984 Ч Ua Україна Київ SCS "Scientist"
23 Maksym Nechyporuk 1988 Ч Ua Україна Луцьк Buffalo
24 Mykola Dobysh 1991 Ч Ua Україна Kyiv
25 Den Smyrnov 1989 Ч Ua Україна Київ UltraRunning Ukraine
26 Anastasiia Harbaruk 1993 Ж Ua Україна Луцьк
27 Андрій Хабаров 1958 Ч40+ Ua Україна Київ
28 Sergii Sapiga 1970 Ч40+ Ua Україна Файне місто Тернопіль Команда ture
29 Максим Польща 1978 Ч Ua Україна Київ
30 Евгений Окунев 1987 Ч Ua Україна Ялта
31 Дмитро Луговський 1987 Ч Ua Україна Нікополь Біговий клуб "МІСТО ПЕРЕМОГ"
32 Andrew Kharchenko 1991 Ч Ua Україна Kharkov ПробежимВесьХарьков
33 Dmytro Zelman 1979 Ч Ua Україна Kyiv
34 Сергій Небилович 1988 Ч Ua Україна Київ

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу