Small_dd4f07066c9101254edba8adfe8d3859

DNIPRO ATB MARATHON 2017

Dnipro Half Marathon

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
551 RUSLAN YAINOV 1966 M 50-59 Ua Україна Дніпро #побігли 01:56:55
552 Дмитро Харченко 1984 M 18-39 Ua Україна Дніпро 02:08:13
553 Ольга Сартакова 1982 F 18-39 Ua Україна Днiпро 01:55:54
554 Макс Обухов 1980 M 18-39 Ua Україна Днепр SOTA TEAM DNEPR 01:51:36
555 Вера Кандела 1990 F 18-39 Ua Україна Днiпропетровськ 02:09:34
556 Максим Цабенко 1984 M 18-39 Ua Україна Дніпро Start Dnipro 01:38:47
557 Наталія Гвоздик 1994 F 18-39 Ua Україна Киев 02:03:37
558 Никита Кураев 1991 M 18-39 Ua Україна Днепр 01:49:00
559 Лина Литвиненко 1972 F 40-49 Ua Україна Днiпропетровськ Tverdokhleb Team 02:08:18
560 Игорь Черненко 1982 M 18-39 Ua Україна Кировоград 02:08:45
561 Владислав Кураев 1972 M 40-49 Ua Україна Київ 01:48:59
562 Татьяна Медведева 1992 F 18-39 Ua Україна Харкiв KEEP ON RUNNING 02:47:24
563 Світлана Маковоз 1979 F 18-39 Ua Україна Днепр One Team - Mizuno 01:43:26
564 Stanislav Ponomarenko 1983 M 18-39 Ua Україна Dnipro 02:08:48
565 Максим Комар 1982 M 18-39 Ua Україна Дніпро DneprRun 01:43:51
566 Світлана Головенко 1970 F 40-49 Ua Україна Дніпро Start Dnipro 02:10:50
567 Андрей Половко 1978 M 18-39 Ua Україна Днепропетровск 01:51:53
568 Мария Хмара 1992 F 18-39 Ua Україна Днепр 02:19:18
569 Павел Тимощенков 1982 M 18-39 Ua Україна Днепр online
570 Vladyslav Filon 1986 M 18-39 Ua Україна Днiпро Start Dnipro 01:47:14
571 Антон Кардаш 1982 M 18-39 Ua Україна Днепропетровск Сибас 01:42:52
572 Inna Shuster 1965 F 50-59 Ua Україна Днепр 02:21:31
573 Борис Шустер 1965 M 50-59 Ua Україна Днiпро Start Dnipro 01:58:53
574 Сергей Лунев 1989 M 18-39 Ua Україна Днепр 01:44:07
575 Артем Липовенко 1989 M 18-39 Ua Україна Каменское аматор 01:58:43

Учасники також реєструються на

Small_dd4f07066c9101254edba8adfe8d3859

DNIPRO ATB MARATHON 2017

Dnipro Half Marathon

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
551 RUSLAN YAINOV 1966 M 50-59 Ua Україна Дніпро #побігли 01:56:55
552 Дмитро Харченко 1984 M 18-39 Ua Україна Дніпро 02:08:13
553 Ольга Сартакова 1982 F 18-39 Ua Україна Днiпро 01:55:54
554 Макс Обухов 1980 M 18-39 Ua Україна Днепр SOTA TEAM DNEPR 01:51:36
555 Вера Кандела 1990 F 18-39 Ua Україна Днiпропетровськ 02:09:34
556 Максим Цабенко 1984 M 18-39 Ua Україна Дніпро Start Dnipro 01:38:47
557 Наталія Гвоздик 1994 F 18-39 Ua Україна Киев 02:03:37
558 Никита Кураев 1991 M 18-39 Ua Україна Днепр 01:49:00
559 Лина Литвиненко 1972 F 40-49 Ua Україна Днiпропетровськ Tverdokhleb Team 02:08:18
560 Игорь Черненко 1982 M 18-39 Ua Україна Кировоград 02:08:45
561 Владислав Кураев 1972 M 40-49 Ua Україна Київ 01:48:59
562 Татьяна Медведева 1992 F 18-39 Ua Україна Харкiв KEEP ON RUNNING 02:47:24
563 Світлана Маковоз 1979 F 18-39 Ua Україна Днепр One Team - Mizuno 01:43:26
564 Stanislav Ponomarenko 1983 M 18-39 Ua Україна Dnipro 02:08:48
565 Максим Комар 1982 M 18-39 Ua Україна Дніпро DneprRun 01:43:51
566 Світлана Головенко 1970 F 40-49 Ua Україна Дніпро Start Dnipro 02:10:50
567 Андрей Половко 1978 M 18-39 Ua Україна Днепропетровск 01:51:53
568 Мария Хмара 1992 F 18-39 Ua Україна Днепр 02:19:18
569 Павел Тимощенков 1982 M 18-39 Ua Україна Днепр online
570 Vladyslav Filon 1986 M 18-39 Ua Україна Днiпро Start Dnipro 01:47:14
571 Антон Кардаш 1982 M 18-39 Ua Україна Днепропетровск Сибас 01:42:52
572 Inna Shuster 1965 F 50-59 Ua Україна Днепр 02:21:31
573 Борис Шустер 1965 M 50-59 Ua Україна Днiпро Start Dnipro 01:58:53
574 Сергей Лунев 1989 M 18-39 Ua Україна Днепр 01:44:07
575 Артем Липовенко 1989 M 18-39 Ua Україна Каменское аматор 01:58:43

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу