Small_dd4f07066c9101254edba8adfe8d3859

DNIPRO ATB MARATHON 2017

Dnipro Marathon

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу
1 Тимофій Ярцев 1985 М 18-39 Ua Україна Дніпро МК "RunOk"
2 Сергій Андронов 1989 М 18-39 Ua Україна Київ Кобуксон
3 Алексе Кукса 1983 М 18-39 Ua Україна Дніпро Start Dnipro
4 SHEVTSOV GEORGIY 1982 М 18-39 Ua Україна Днепр Sota Team
5 Ігор Анохін 1962 М 50-59 Ua Україна Нікополь #побежали
6 Александр Буянов 1971 М 40-49 Ua Україна Маріуполь Mariupol Boardwalk Runners
7 Андрій Будаква 1967 М 50-59 Ua Україна Маріуполь Mariupol Boardwalk Runners
8 Олексій Павленко 1970 М 40-49 Ua Україна Маріуполь
9 Андрей Савченко 1995 М 18-39 Ua Україна Днепр
10 Дмитро Якимов 1991 М 18-39 Ua Україна Днепропетровск МК RunOk
11 Volodymyr Karpechenko 1974 М 40-49 Ua Україна Dnipro Start Dnipro
12 Людмила Чабан 1983 Ж 18-39 Ua Україна Днiпро
13 Вячеслав Китайгора 1996 М 18-39 Ua Україна Дніпро #побежали
14 Сергій Суровцев 1965 М 50-59 Ua Україна Дніпропетровськ MK RunOk
15 Елена Дороцкая 1986 Ж 18-39 Ua Україна Днепропетровск
16 Maksym Krasnopolskyy 1991 М 18-39 Ua Україна Dnipro Tropa - Adventure Racing Team
17 Maryna Burchak 1988 Ж 18-39 Ua Україна Dnipro Tropa - Adventure Racing Team
18 Ігор Фурсєєв 1987 М 18-39 Ua Україна Хмельницький
19 Денис Салтанахмедов 1986 М 18-39 Ua Україна Хмельницкий
20 Алексей Шалютин 1973 М 40-49 Ua Україна Днiпро
21 Олег Пічугін 1987 М 18-39 Ua Україна Харкiв
22 Ігор Марачканець 1969 М 40-49 Ua Україна Днiпро
23 Larisa Lobodyuk 1976 Ж 40-49 Ua Україна Черкассы ЕХЦ "Тихая пристань"
24 Олег Тараненко 1976 М 40-49 Ua Україна Днепро
25 Lukas Walther 1971 М 40-49 Ch Швейцарія Bern

Учасники також реєструються на

Small_dd4f07066c9101254edba8adfe8d3859

DNIPRO ATB MARATHON 2017

Dnipro Marathon

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу
1 Тимофій Ярцев 1985 М 18-39 Ua Україна Дніпро МК "RunOk"
2 Сергій Андронов 1989 М 18-39 Ua Україна Київ Кобуксон
3 Алексе Кукса 1983 М 18-39 Ua Україна Дніпро Start Dnipro
4 SHEVTSOV GEORGIY 1982 М 18-39 Ua Україна Днепр Sota Team
5 Ігор Анохін 1962 М 50-59 Ua Україна Нікополь #побежали
6 Александр Буянов 1971 М 40-49 Ua Україна Маріуполь Mariupol Boardwalk Runners
7 Андрій Будаква 1967 М 50-59 Ua Україна Маріуполь Mariupol Boardwalk Runners
8 Олексій Павленко 1970 М 40-49 Ua Україна Маріуполь
9 Андрей Савченко 1995 М 18-39 Ua Україна Днепр
10 Дмитро Якимов 1991 М 18-39 Ua Україна Днепропетровск МК RunOk
11 Volodymyr Karpechenko 1974 М 40-49 Ua Україна Dnipro Start Dnipro
12 Людмила Чабан 1983 Ж 18-39 Ua Україна Днiпро
13 Вячеслав Китайгора 1996 М 18-39 Ua Україна Дніпро #побежали
14 Сергій Суровцев 1965 М 50-59 Ua Україна Дніпропетровськ MK RunOk
15 Елена Дороцкая 1986 Ж 18-39 Ua Україна Днепропетровск
16 Maksym Krasnopolskyy 1991 М 18-39 Ua Україна Dnipro Tropa - Adventure Racing Team
17 Maryna Burchak 1988 Ж 18-39 Ua Україна Dnipro Tropa - Adventure Racing Team
18 Ігор Фурсєєв 1987 М 18-39 Ua Україна Хмельницький
19 Денис Салтанахмедов 1986 М 18-39 Ua Україна Хмельницкий
20 Алексей Шалютин 1973 М 40-49 Ua Україна Днiпро
21 Олег Пічугін 1987 М 18-39 Ua Україна Харкiв
22 Ігор Марачканець 1969 М 40-49 Ua Україна Днiпро
23 Larisa Lobodyuk 1976 Ж 40-49 Ua Україна Черкассы ЕХЦ "Тихая пристань"
24 Олег Тараненко 1976 М 40-49 Ua Україна Днепро
25 Lukas Walther 1971 М 40-49 Ch Швейцарія Bern

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу