Small_69829d288363f38b579043b1565cb7cd

Пробіг Закоханих 2017

Дата
12 Лютого 2017
Місто
Київ
Cайт
http://toprunners.org/events/361-probg-zakohanih-love-run.html
Чіпова cистема AE
Використовується

Результати 4км

Download: XLS PDF CSV
Місце У віковій групі # Ім'я Назва клубу Результат
1 1 Ч 26 Николай Давыденко KENYA 14:43
2 2 Ч 87 Сергій Бондар 15:58
3 1 Ж 18 Тетяна Соляник СК "Науковець" 16:34
4 3 Ч 16 Андрій Блануца SC "Scientist", "Юкрейн мастерс атлетікс" 16:34
5 1 Ч 141 Вадим Рабчун 16:57
6 2 Ж 80 Юлия Кутах 16:57
7 4 Ч 70 Андрей Кокин 17:05
8 5 Ч 118 Владимир Позняк 18:20
9 6 Ч 110 Валентин Козарук 19:22
10 2 Ч 152 Никита Андреев ALTRARUNNING 20:05
11 3 Ж 121 Ievgeniia Lavrenets Чеширский беговой клуб 20:11
12 3 Ч 138 Михаил Бойко Четыре сезона 20:12
13 7 Ч 17 Микола Мамаєв 20:12
14 8 Ч 96 Руслан Иванов Nutrilite 20:26
15 9 Ч 9 Алексей Мартыненко Академія Сучасної Освіти 20:41
16 1 Ж 145 Альона Ковтун Adidas Runners 20:49
17 4 Ж 36 Iрина Яцина EnergoAtomRun 21:12
18 10 Ч 127 Роман Головко 21:15
19 11 Ч 52 Євген Курочка Adidas 21:44
20 5 Ж 58 Анастасія Борема Планета Фітнес 21:52
21 6 Ж 39 Наталия Савченко Nutrilite 21:58
22 7 Ж 62 Anastasiia Radchenko TOP RUNNERS 22:12
23 8 Ж 79 Юлия Ястребова TRIATMAN 22:27
24 12 Ч 43 Сергій Кошман Nutrilite 22:37
25 13 Ч 42 Володимир Захарчук Nutrilite 22:37
Small_69829d288363f38b579043b1565cb7cd

Пробіг Закоханих 2017

Дата
12 Лютого 2017
Місто
Київ
Cайт
http://toprunners.org/events/361-probg-zakohanih-love-run.html
Чіпова cистема AE
Використовується

Результати 4км

Download: XLS PDF CSV
Місце У віковій групі # Ім'я Назва клубу Результат
1 1 Ч 26 Николай Давыденко KENYA 14:43
2 2 Ч 87 Сергій Бондар 15:58
3 1 Ж 18 Тетяна Соляник СК "Науковець" 16:34
4 3 Ч 16 Андрій Блануца SC "Scientist", "Юкрейн мастерс атлетікс" 16:34
5 1 Ч 141 Вадим Рабчун 16:57
6 2 Ж 80 Юлия Кутах 16:57
7 4 Ч 70 Андрей Кокин 17:05
8 5 Ч 118 Владимир Позняк 18:20
9 6 Ч 110 Валентин Козарук 19:22
10 2 Ч 152 Никита Андреев ALTRARUNNING 20:05
11 3 Ж 121 Ievgeniia Lavrenets Чеширский беговой клуб 20:11
12 3 Ч 138 Михаил Бойко Четыре сезона 20:12
13 7 Ч 17 Микола Мамаєв 20:12
14 8 Ч 96 Руслан Иванов Nutrilite 20:26
15 9 Ч 9 Алексей Мартыненко Академія Сучасної Освіти 20:41
16 1 Ж 145 Альона Ковтун Adidas Runners 20:49
17 4 Ж 36 Iрина Яцина EnergoAtomRun 21:12
18 10 Ч 127 Роман Головко 21:15
19 11 Ч 52 Євген Курочка Adidas 21:44
20 5 Ж 58 Анастасія Борема Планета Фітнес 21:52
21 6 Ж 39 Наталия Савченко Nutrilite 21:58
22 7 Ж 62 Anastasiia Radchenko TOP RUNNERS 22:12
23 8 Ж 79 Юлия Ястребова TRIATMAN 22:27
24 12 Ч 43 Сергій Кошман Nutrilite 22:37
25 13 Ч 42 Володимир Захарчук Nutrilite 22:37


Партнери та організатори заходу