Small_69829d288363f38b579043b1565cb7cd

Пробіг Закоханих 2017

4км

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
1 Леля Купіна 1987 Ж Ua Україна Київ 34:49
2 Галина Кищук 1965 Ж Ua Україна Київ 34:50
3 Ксенія Невмержицька 1986 Ж Ua Україна 25:09
4 Настя Пяткова 1984 Ж Ua Україна Киев TopRunners 27:25
5 Олена Коваль 1990 Ж Ua Україна Київ 54:45
6 Давиденко Юлія 1976 Ж Ua Україна Київ 29:35
7 Андрій Андросюк 1969 Ч Ua Україна Київ 29:35
8 Марина Бондаренко 1991 Ж Ua Україна Київ Академія А+ 23:32
9 Алексей Мартыненко 1988 Ч Ua Україна Київ Академія Сучасної Освіти 20:41
10 Катерина Бобришева 1994 Ж Ua Україна Київ TOPRUNNERS 23:31
11 Тарас Онищенко 1991 Ч Ua Україна Київ Nike+ Run Club 25:16
12 Тарас Ткач 1977 Ч Ua Україна Киев EnergoAtomRun 28:32
13 Виктория Ткач 1983 Ж Ua Україна Киев EnergoAtomRun 28:32
14 Елена Максюта 1983 Ж Ua Україна Киев TOP Runners 31:17
15 Сергей Орлов 1977 Ч Ua Україна Киев NB TopRunners 31:17
16 Андрій Блануца 1979 Ч Ua Україна Київ SC "Scientist", "Юкрейн мастерс атлетікс" 16:34
17 Микола Мамаєв 1980 Ч Ua Україна Київ 20:12
18 Тетяна Соляник 1981 Ж Ua Україна Київ СК "Науковець" 16:34
19 Микита Шкарупа 2000 Ч Ua Україна Київ Moguls 34:21
20 Михайло Циванюк 1987 Ч Ua Україна Київ CitrusDev 29:30
21 Tania Khavchenko 1988 Ж Ua Україна Київ 29:30
22 Владислав Ягелло 1981 Ч Ua Україна Киев DNS
23 Евгения Сидоренко 1986 Ж Ua Україна Kiev Top Runners DNS
24 Анастасія Безверха 1982 Ж Ua Україна Kyiv Salomon Kyiv running club 26:02
25 Варвара Кулішова 2006 Ж Ua Україна Київ 23:05

Учасники також реєструються на

Small_69829d288363f38b579043b1565cb7cd

Пробіг Закоханих 2017

4км

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
1 Леля Купіна 1987 Ж Ua Україна Київ 34:49
2 Галина Кищук 1965 Ж Ua Україна Київ 34:50
3 Ксенія Невмержицька 1986 Ж Ua Україна 25:09
4 Настя Пяткова 1984 Ж Ua Україна Киев TopRunners 27:25
5 Олена Коваль 1990 Ж Ua Україна Київ 54:45
6 Давиденко Юлія 1976 Ж Ua Україна Київ 29:35
7 Андрій Андросюк 1969 Ч Ua Україна Київ 29:35
8 Марина Бондаренко 1991 Ж Ua Україна Київ Академія А+ 23:32
9 Алексей Мартыненко 1988 Ч Ua Україна Київ Академія Сучасної Освіти 20:41
10 Катерина Бобришева 1994 Ж Ua Україна Київ TOPRUNNERS 23:31
11 Тарас Онищенко 1991 Ч Ua Україна Київ Nike+ Run Club 25:16
12 Тарас Ткач 1977 Ч Ua Україна Киев EnergoAtomRun 28:32
13 Виктория Ткач 1983 Ж Ua Україна Киев EnergoAtomRun 28:32
14 Елена Максюта 1983 Ж Ua Україна Киев TOP Runners 31:17
15 Сергей Орлов 1977 Ч Ua Україна Киев NB TopRunners 31:17
16 Андрій Блануца 1979 Ч Ua Україна Київ SC "Scientist", "Юкрейн мастерс атлетікс" 16:34
17 Микола Мамаєв 1980 Ч Ua Україна Київ 20:12
18 Тетяна Соляник 1981 Ж Ua Україна Київ СК "Науковець" 16:34
19 Микита Шкарупа 2000 Ч Ua Україна Київ Moguls 34:21
20 Михайло Циванюк 1987 Ч Ua Україна Київ CitrusDev 29:30
21 Tania Khavchenko 1988 Ж Ua Україна Київ 29:30
22 Владислав Ягелло 1981 Ч Ua Україна Киев DNS
23 Евгения Сидоренко 1986 Ж Ua Україна Kiev Top Runners DNS
24 Анастасія Безверха 1982 Ж Ua Україна Kyiv Salomon Kyiv running club 26:02
25 Варвара Кулішова 2006 Ж Ua Україна Київ 23:05

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу