Small_5e3d9e0862f01653722b81e2f949ea5d

Лазер Ран

Laser Run

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
2 Станіслав Єрко 1973 Ч40 Ua Україна Київ АБУ, Науковець
4 Денис Радушев 1977 Ч Ua Україна Киев
5 Volodymyr SEMENUIK 1979 Ч Ua Україна Біла Церква Kuzin Team
6 Юлия Кутах 1991 Ж Ua Україна Киев
7 Константин Железов 1969 Ч40 Ua Україна Київ 42195.kiev.ua
8 Дмитро Харченко 1992 Ч Ua Україна Київ SAUCONY UKRAINE TEAM
9 Максим Рябоконь 1995 Ч Ua Україна Біла Церква AC Panda
10 Анна Ястремская 1987 Ж Ua Україна Київ Top Runners
11 Олег Пархоменко 1991 Ч Ua Україна Киев
12 Kostiantyn Salov 1985 Ч Ua Україна Київ
13 Nadiia Chumachenko 1988 Ж Ua Україна Київ
14 Юлія Колотуха 1999 Ж Ua Україна Київ
15 Сергей Проневич 1991 Ч Ua Україна Тростянець Спорт Тростянецены
16 Роман Цимбал 1982 Ч Ua Україна Київ
17 Иванов Александр 1976 Ч40 Ua Україна Одесса Шри Чинмой
18 Юлія Хомутянська 1987 Ж Ua Україна Київ
19 Volodymyr Sierov 1984 Ч Ua Україна Київ Old Boyz
20 Anna Duchenko 1984 Ж Ua Україна Kiev OldBoyz
21 Ігор Олексієнко 1987 Ч Ua Україна Буча TOP RUNNERS
22 Oleksandr Grachov 1983 Ч Ua Україна Kyiv OldBoyz
23 Вадим Рабчун 1996 Ч Ua Україна Киев
24 Володимир Костильов 1980 Ч Ua Україна Київ OldBoyz

Учасники також реєструються на

Small_5e3d9e0862f01653722b81e2f949ea5d

Лазер Ран

Laser Run

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
2 Станіслав Єрко 1973 Ч40 Ua Україна Київ АБУ, Науковець
4 Денис Радушев 1977 Ч Ua Україна Киев
5 Volodymyr SEMENUIK 1979 Ч Ua Україна Біла Церква Kuzin Team
6 Юлия Кутах 1991 Ж Ua Україна Киев
7 Константин Железов 1969 Ч40 Ua Україна Київ 42195.kiev.ua
8 Дмитро Харченко 1992 Ч Ua Україна Київ SAUCONY UKRAINE TEAM
9 Максим Рябоконь 1995 Ч Ua Україна Біла Церква AC Panda
10 Анна Ястремская 1987 Ж Ua Україна Київ Top Runners
11 Олег Пархоменко 1991 Ч Ua Україна Киев
12 Kostiantyn Salov 1985 Ч Ua Україна Київ
13 Nadiia Chumachenko 1988 Ж Ua Україна Київ
14 Юлія Колотуха 1999 Ж Ua Україна Київ
15 Сергей Проневич 1991 Ч Ua Україна Тростянець Спорт Тростянецены
16 Роман Цимбал 1982 Ч Ua Україна Київ
17 Иванов Александр 1976 Ч40 Ua Україна Одесса Шри Чинмой
18 Юлія Хомутянська 1987 Ж Ua Україна Київ
19 Volodymyr Sierov 1984 Ч Ua Україна Київ Old Boyz
20 Anna Duchenko 1984 Ж Ua Україна Kiev OldBoyz
21 Ігор Олексієнко 1987 Ч Ua Україна Буча TOP RUNNERS
22 Oleksandr Grachov 1983 Ч Ua Україна Kyiv OldBoyz
23 Вадим Рабчун 1996 Ч Ua Україна Киев
24 Володимир Костильов 1980 Ч Ua Україна Київ OldBoyz

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу