Small_25575c7d88a5690f1ebdcc5a2d8866a4

Зимовий крос «Спритний карась»

3 милі

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
1 Ансар Тайметов 1973 Ч Uz Узбекистан Київ
2 Nadiia Chumachenko 1988 Ж Ua Україна Київ
3 Artem Verhun 1984 Ч Ua Україна Київ
4 Kostiantyn Salov 1985 Ч Ua Україна Київ
5 Андрій Блануца 1979 Ч Ua Україна Київ SC "Scientist", "Юкрейн мастерс атлетікс"
6 Анна Пащенко 1984 Ж Ua Україна Київ
7 Тетяна Сківка 1984 Ж Ua Україна Київ
8 Роман Кушніренко 1988 Ч Ua Україна Київ
9 Олександр Тюняєв 1984 Ч Ua Україна Вишневе Sparta Runners Club
10 Тетяна Перепічай 1982 Ж Ua Україна Київ
11 Сергій Михайленко 1991 Ч Ua Україна KM Running Club
12 Борислав Кляцький 1947 Ч Ua Україна Бориспіль
13 Yevhen Liulevych 1981 Ч Ua Україна Київ НКРЕКП
14 Антон Мелешко 1982 Ч Ua Україна Киiв Север
15 Сергій Кошман 1979 Ч Ua Україна Київ
16 Максим Балась 1985 Ч Ua Україна Київ
17 Анна Зорина 1992 Ж Ua Україна Київ -
18 Илья Дудник 1991 Ч Ua Україна Київ kislorod +
19 Павел Бойко 1990 Ч Ua Україна Киев
20 Наталія Стретович 1982 Ж Ua Україна Київ клуб HEALTHY AS FUCK
21 Ганна Онищенко 1981 Ж Ua Україна Київ KUZIN TEAM
22 Ксеня Шемберко 1991 Ж Ua Україна Київ
23 Viktor Krutsiuk 1992 Ч Ua Україна Київ
24 Світлана Перепічай 1977 Ж Ua Україна Київ Север
25 Iryna Tokar 1982 Ж Ua Україна Київ

Учасники також реєструються на

Small_25575c7d88a5690f1ebdcc5a2d8866a4

Зимовий крос «Спритний карась»

3 милі

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
1 Ансар Тайметов 1973 Ч Uz Узбекистан Київ
2 Nadiia Chumachenko 1988 Ж Ua Україна Київ
3 Artem Verhun 1984 Ч Ua Україна Київ
4 Kostiantyn Salov 1985 Ч Ua Україна Київ
5 Андрій Блануца 1979 Ч Ua Україна Київ SC "Scientist", "Юкрейн мастерс атлетікс"
6 Анна Пащенко 1984 Ж Ua Україна Київ
7 Тетяна Сківка 1984 Ж Ua Україна Київ
8 Роман Кушніренко 1988 Ч Ua Україна Київ
9 Олександр Тюняєв 1984 Ч Ua Україна Вишневе Sparta Runners Club
10 Тетяна Перепічай 1982 Ж Ua Україна Київ
11 Сергій Михайленко 1991 Ч Ua Україна KM Running Club
12 Борислав Кляцький 1947 Ч Ua Україна Бориспіль
13 Yevhen Liulevych 1981 Ч Ua Україна Київ НКРЕКП
14 Антон Мелешко 1982 Ч Ua Україна Киiв Север
15 Сергій Кошман 1979 Ч Ua Україна Київ
16 Максим Балась 1985 Ч Ua Україна Київ
17 Анна Зорина 1992 Ж Ua Україна Київ -
18 Илья Дудник 1991 Ч Ua Україна Київ kislorod +
19 Павел Бойко 1990 Ч Ua Україна Киев
20 Наталія Стретович 1982 Ж Ua Україна Київ клуб HEALTHY AS FUCK
21 Ганна Онищенко 1981 Ж Ua Україна Київ KUZIN TEAM
22 Ксеня Шемберко 1991 Ж Ua Україна Київ
23 Viktor Krutsiuk 1992 Ч Ua Україна Київ
24 Світлана Перепічай 1977 Ж Ua Україна Київ Север
25 Iryna Tokar 1982 Ж Ua Україна Київ

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу