Small_25575c7d88a5690f1ebdcc5a2d8866a4

Зимовий крос «Спритний карась»

6 миль

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
101 Михайло Сидоренко 1972 Ч Ua Україна Біла Церква КЛБ „Бiлоцеркiвський марафон”
102 Антон Купрієць 1985 Ч Ua Україна Київ Track&Speed Club
103 darina zlatieva 1985 Ж Ua Україна Донецк
104 Антон Слободянюк 1983 Ч Ua Україна Київ Nike+Run Club
105 Сергій Співак 1985 Ч Ua Україна Київ
106 Віталій Степанчук 1983 Ч Ua Україна Софіївська Борщагівка NRC+
107 Микола Жуков 1984 Ч Ua Україна Київ
108 Антон Емец 1985 Ч Ua Україна Kyiv KM Running Club
109 Nataliia Filatova 1985 Ж Ua Україна Київ Endurance School
110 Станіслав Єрко 1973 Ч Ua Україна Київ АБУ, Науковець
111 Тарас Добрівський 1974 Ч Ua Україна Боярка
112 Вадим Єрко 1968 Ч Ua Україна Київ KM Running Club
113 Євген Нестерець 1988 Ч Ua Україна Київ
114 Тетяна Соляник 1981 Ж Ua Україна Київ СК "Науковець"
115 Олег Даценко 1972 Ч Ua Україна Kiev Practica
116 Oleg Tokar 1982 Ч Ua Україна Kiev
118 Олексій Барановський 1984 Ч Ua Україна Київ Тарас Бульба
119 Alisa Dikhtenko 1989 Ж Ua Україна Київ
120 Наталія Власенко 1980 Ж Ua Україна Київ Dog&GrandCrossFit
121 Ольга Ємець 1964 Ж Ua Україна Кропивницкий
122 Світлана Чечоткіна 1992 Ж Ua Україна Київ
123 Анатолий Нисковский 1971 Ч Ua Україна Запоріжжя ВИЛО УКРАИНА
124 Oleksandr Slipets 1984 Ч Ua Україна Kyiv Run Base Kyiv | ForwardBank
125 Андрій Гонгальський 1985 Ч Ua Україна Киев Babypark
126 Євген Зубенко 1985 Ч Ua Україна Київ

Учасники також реєструються на

Small_25575c7d88a5690f1ebdcc5a2d8866a4

Зимовий крос «Спритний карась»

6 миль

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
101 Михайло Сидоренко 1972 Ч Ua Україна Біла Церква КЛБ „Бiлоцеркiвський марафон”
102 Антон Купрієць 1985 Ч Ua Україна Київ Track&Speed Club
103 darina zlatieva 1985 Ж Ua Україна Донецк
104 Антон Слободянюк 1983 Ч Ua Україна Київ Nike+Run Club
105 Сергій Співак 1985 Ч Ua Україна Київ
106 Віталій Степанчук 1983 Ч Ua Україна Софіївська Борщагівка NRC+
107 Микола Жуков 1984 Ч Ua Україна Київ
108 Антон Емец 1985 Ч Ua Україна Kyiv KM Running Club
109 Nataliia Filatova 1985 Ж Ua Україна Київ Endurance School
110 Станіслав Єрко 1973 Ч Ua Україна Київ АБУ, Науковець
111 Тарас Добрівський 1974 Ч Ua Україна Боярка
112 Вадим Єрко 1968 Ч Ua Україна Київ KM Running Club
113 Євген Нестерець 1988 Ч Ua Україна Київ
114 Тетяна Соляник 1981 Ж Ua Україна Київ СК "Науковець"
115 Олег Даценко 1972 Ч Ua Україна Kiev Practica
116 Oleg Tokar 1982 Ч Ua Україна Kiev
118 Олексій Барановський 1984 Ч Ua Україна Київ Тарас Бульба
119 Alisa Dikhtenko 1989 Ж Ua Україна Київ
120 Наталія Власенко 1980 Ж Ua Україна Київ Dog&GrandCrossFit
121 Ольга Ємець 1964 Ж Ua Україна Кропивницкий
122 Світлана Чечоткіна 1992 Ж Ua Україна Київ
123 Анатолий Нисковский 1971 Ч Ua Україна Запоріжжя ВИЛО УКРАИНА
124 Oleksandr Slipets 1984 Ч Ua Україна Kyiv Run Base Kyiv | ForwardBank
125 Андрій Гонгальський 1985 Ч Ua Україна Киев Babypark
126 Євген Зубенко 1985 Ч Ua Україна Київ

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу