Small_a626d846876516f86ae2bf9179504f67

KYIV EURO MARATHON 2017

Дата
27 Травня 2017
Початок події
08:00
Місто
Київ
Cайт
https://goo.gl/x2fkkC
Чіпова cистема AE
Використовується
Регламент
Завантажити регламент

Результати Напівмарафон

Download: XLS PDF CSV
Місце У віковій групі # Ім'я Назва клубу Результат
101 93 M 2080 Евгений Киктенко 01:48:32
102 94 M 2148 Олександр Чуприна 01:48:39
103 95 M 2153 Володимир Шевченко Біо Ритм 01:48:48
104 96 M 2349 Olexandr Klitko Представництво ЄС в Україні 01:48:52
105 97 M 2135 Дмитро Бойков Роганська ДЮСШ 01:48:59
106 98 M 2078 Максим Астапенко 01:49:01
107 99 M 2319 Олександр Легкий 01:49:15
108 100 M 2285 Анатолий Калюжный 01:49:21
109 101 M 2332 Юрій Большак 01:49:24
110 9 F 2098 Наталя Сіденко I like Running 01:49:26
111 102 M 2224 Андрій Коваленко 01:49:27
112 103 M 2229 Алексей Коваленко 01:49:28
113 104 M 2042 Дмитрий Чечельницкий 01:49:42
114 105 M 2119 Сергій Слобода Біговий Чернігів 01:49:50
115 106 M 2295 Yevgen Zakharchenko 01:49:54
116 10 F 2072 Вікторія Кіосе 01:49:57
117 107 M 2043 Олексій Бабкін 01:50:08
118 108 M 2124 Артем Глазунов 01:50:11
119 109 M 2173 Федір Багненко Dragon Capital 01:50:19
120 11 F 2196 Валерія Шахворост Run Base 01:50:23
121 110 M 2211 Олексій Мельник Adidas run club 01:50:26
122 111 M 2005 Олександр Головченко KM Running Club 01:50:27
123 112 M 2071 andrey potapov клуб кудрявых сыроедов 01:50:27
124 113 M 2340 Олексій Самодід 01:50:31
125 12 F 2120 Inna Kharytynytch ILR Club 01:50:44
Small_a626d846876516f86ae2bf9179504f67

KYIV EURO MARATHON 2017

Дата
27 Травня 2017
Початок події
08:00
Місто
Київ
Cайт
https://goo.gl/x2fkkC
Чіпова cистема AE
Використовується
Регламент
Завантажити регламент

Результати Напівмарафон

Download: XLS PDF CSV
Місце У віковій групі # Ім'я Назва клубу Результат
101 93 M 2080 Евгений Киктенко 01:48:32
102 94 M 2148 Олександр Чуприна 01:48:39
103 95 M 2153 Володимир Шевченко Біо Ритм 01:48:48
104 96 M 2349 Olexandr Klitko Представництво ЄС в Україні 01:48:52
105 97 M 2135 Дмитро Бойков Роганська ДЮСШ 01:48:59
106 98 M 2078 Максим Астапенко 01:49:01
107 99 M 2319 Олександр Легкий 01:49:15
108 100 M 2285 Анатолий Калюжный 01:49:21
109 101 M 2332 Юрій Большак 01:49:24
110 9 F 2098 Наталя Сіденко I like Running 01:49:26
111 102 M 2224 Андрій Коваленко 01:49:27
112 103 M 2229 Алексей Коваленко 01:49:28
113 104 M 2042 Дмитрий Чечельницкий 01:49:42
114 105 M 2119 Сергій Слобода Біговий Чернігів 01:49:50
115 106 M 2295 Yevgen Zakharchenko 01:49:54
116 10 F 2072 Вікторія Кіосе 01:49:57
117 107 M 2043 Олексій Бабкін 01:50:08
118 108 M 2124 Артем Глазунов 01:50:11
119 109 M 2173 Федір Багненко Dragon Capital 01:50:19
120 11 F 2196 Валерія Шахворост Run Base 01:50:23
121 110 M 2211 Олексій Мельник Adidas run club 01:50:26
122 111 M 2005 Олександр Головченко KM Running Club 01:50:27
123 112 M 2071 andrey potapov клуб кудрявых сыроедов 01:50:27
124 113 M 2340 Олексій Самодід 01:50:31
125 12 F 2120 Inna Kharytynytch ILR Club 01:50:44


Партнери та організатори заходу