Small_a626d846876516f86ae2bf9179504f67

KYIV EURO MARATHON 2017

Дата
27 Травня 2017
Початок події
08:00
Місто
Київ
Cайт
https://goo.gl/x2fkkC
Чіпова cистема AE
Використовується
Регламент
Завантажити регламент

Результати Напівмарафон

Download: XLS PDF CSV
Місце У віковій групі # Ім'я Назва клубу Результат
51 47 M 2003 Вадим Рабчун 01:38:31
52 48 M 2012 Владимир Шимко АБУ/Ассоциация бегунов Украины/ 01:38:41
53 49 M 2300 Лымарь Александр Nutrilite 01:39:06
54 50 M 2206 Андрій Ніколаєв 01:39:36
55 51 M 2022 Олександр Івасенко 01:39:56
56 52 M 2281 Віталій Данченко KM Running Club 01:40:04
57 53 M 2249 Илья Мищенко Run Fam 01:40:08
58 54 M 2217 Олександр Малов 01:40:20
59 55 M 2342 Олександр Мовчан KM Running Club 01:40:21
60 56 M 2297 Якубенко Микола Nutrilite 01:40:56
61 5 F 2144 юлия онищенко KM Running Club 01:40:57
62 57 M 2048 Дмитро Ватолкін Extreme Running Training 01:41:32
63 58 M 2199 Назарій Курило 01:41:33
64 59 M 2047 Дмитрий Левченко Synergy 01:41:34
65 60 M 2324 Володимир Тiняков 01:41:43
66 61 M 2113 Микола Маценко всеукраинская федерация карате-до "Сін-Сьобу" 01:42:07
67 62 M 2247 Alexandr Skaletki 01:42:20
68 63 M 2176 Артем Шеховцов NaCl 01:42:28
69 6 F 2277 Анастасия Гнидунец 01:43:03
70 64 M 2008 Всеволод Кожемяко 01:43:31
71 65 M 2057 Ivan Skrypnyk 01:43:32
72 66 M 2027 Анатолій Чорнобай 01:43:39
73 67 M 2219 Иван Пенёра 01:44:09
74 68 M 2253 Юрий Пискун Will Power 01:44:15
75 69 M 2303 Иван Шаповаленко 01:44:17
Small_a626d846876516f86ae2bf9179504f67

KYIV EURO MARATHON 2017

Дата
27 Травня 2017
Початок події
08:00
Місто
Київ
Cайт
https://goo.gl/x2fkkC
Чіпова cистема AE
Використовується
Регламент
Завантажити регламент

Результати Напівмарафон

Download: XLS PDF CSV
Місце У віковій групі # Ім'я Назва клубу Результат
51 47 M 2003 Вадим Рабчун 01:38:31
52 48 M 2012 Владимир Шимко АБУ/Ассоциация бегунов Украины/ 01:38:41
53 49 M 2300 Лымарь Александр Nutrilite 01:39:06
54 50 M 2206 Андрій Ніколаєв 01:39:36
55 51 M 2022 Олександр Івасенко 01:39:56
56 52 M 2281 Віталій Данченко KM Running Club 01:40:04
57 53 M 2249 Илья Мищенко Run Fam 01:40:08
58 54 M 2217 Олександр Малов 01:40:20
59 55 M 2342 Олександр Мовчан KM Running Club 01:40:21
60 56 M 2297 Якубенко Микола Nutrilite 01:40:56
61 5 F 2144 юлия онищенко KM Running Club 01:40:57
62 57 M 2048 Дмитро Ватолкін Extreme Running Training 01:41:32
63 58 M 2199 Назарій Курило 01:41:33
64 59 M 2047 Дмитрий Левченко Synergy 01:41:34
65 60 M 2324 Володимир Тiняков 01:41:43
66 61 M 2113 Микола Маценко всеукраинская федерация карате-до "Сін-Сьобу" 01:42:07
67 62 M 2247 Alexandr Skaletki 01:42:20
68 63 M 2176 Артем Шеховцов NaCl 01:42:28
69 6 F 2277 Анастасия Гнидунец 01:43:03
70 64 M 2008 Всеволод Кожемяко 01:43:31
71 65 M 2057 Ivan Skrypnyk 01:43:32
72 66 M 2027 Анатолій Чорнобай 01:43:39
73 67 M 2219 Иван Пенёра 01:44:09
74 68 M 2253 Юрий Пискун Will Power 01:44:15
75 69 M 2303 Иван Шаповаленко 01:44:17


Партнери та організатори заходу