Small_a626d846876516f86ae2bf9179504f67

KYIV EURO MARATHON 2017

Дата
27 Травня 2017
Початок події
08:00
Місто
Київ
Cайт
https://goo.gl/x2fkkC
Чіпова cистема AE
Використовується
Регламент
Завантажити регламент

Результати Напівмарафон

Download: XLS PDF CSV
Місце У віковій групі # Ім'я Назва клубу Результат
26 26 M 2270 Serhii Klimashevskyi Top Runners 01:32:10
27 27 M 2159 Сергей Величко TOP RUNNERS 01:34:23
28 28 M 2052 Artem Verhun 01:34:24
29 29 M 2321 Ivan Svitlychnyi 01:34:30
30 30 M 2190 Дмитрий Слобода Біговий Чернігів 01:34:35
31 31 M 2305 Tymofii Vlasov Duck's Bastards 01:35:24
32 32 M 2175 Юрій Забава Top Runners, Kolomiya Running Club 01:36:09
33 33 M 2084 Андрій Гулька 01:36:13
34 1 F 2069 Ірина Левчик LEVCHYK TEAM/ Основа бігу 01:36:15
35 2 F 2276 Лариса Гетьман-Гнидунец 01:36:18
36 3 F 2309 Liliia Gorbatenko Kuzin Team 01:36:37
37 34 M 2250 Simon Presekar 01:36:57
38 35 M 2238 Joachim Bentz 01:37:04
39 36 M 2313 Олег Харитонский Боксерский клуб "Гарт" 01:37:08
40 37 M 2213 Валентин Квітка Основа Бігу 01:37:14
41 38 M 2181 Mikhail Glukhov 01:37:14
42 39 M 2076 Vasyl Simanovych 01:37:17
43 40 M 2059 Андрій Товкач Kuzin Team 01:37:22
44 41 M 2272 Tomas Fiala Dragon Capital 01:37:30
45 42 M 2035 Ярослав Коваль 01:37:57
46 43 M 2102 Семен Коцюруба Run Base Kyiv‬ 01:37:58
47 44 M 2336 Максим Бранець 01:37:59
48 45 M 2025 Александр Ваганов 01:38:04
49 46 M 2215 Євген Черняк 01:38:05
50 4 F 2002 Юлия Кутах 01:38:31
Small_a626d846876516f86ae2bf9179504f67

KYIV EURO MARATHON 2017

Дата
27 Травня 2017
Початок події
08:00
Місто
Київ
Cайт
https://goo.gl/x2fkkC
Чіпова cистема AE
Використовується
Регламент
Завантажити регламент

Результати Напівмарафон

Download: XLS PDF CSV
Місце У віковій групі # Ім'я Назва клубу Результат
26 26 M 2270 Serhii Klimashevskyi Top Runners 01:32:10
27 27 M 2159 Сергей Величко TOP RUNNERS 01:34:23
28 28 M 2052 Artem Verhun 01:34:24
29 29 M 2321 Ivan Svitlychnyi 01:34:30
30 30 M 2190 Дмитрий Слобода Біговий Чернігів 01:34:35
31 31 M 2305 Tymofii Vlasov Duck's Bastards 01:35:24
32 32 M 2175 Юрій Забава Top Runners, Kolomiya Running Club 01:36:09
33 33 M 2084 Андрій Гулька 01:36:13
34 1 F 2069 Ірина Левчик LEVCHYK TEAM/ Основа бігу 01:36:15
35 2 F 2276 Лариса Гетьман-Гнидунец 01:36:18
36 3 F 2309 Liliia Gorbatenko Kuzin Team 01:36:37
37 34 M 2250 Simon Presekar 01:36:57
38 35 M 2238 Joachim Bentz 01:37:04
39 36 M 2313 Олег Харитонский Боксерский клуб "Гарт" 01:37:08
40 37 M 2213 Валентин Квітка Основа Бігу 01:37:14
41 38 M 2181 Mikhail Glukhov 01:37:14
42 39 M 2076 Vasyl Simanovych 01:37:17
43 40 M 2059 Андрій Товкач Kuzin Team 01:37:22
44 41 M 2272 Tomas Fiala Dragon Capital 01:37:30
45 42 M 2035 Ярослав Коваль 01:37:57
46 43 M 2102 Семен Коцюруба Run Base Kyiv‬ 01:37:58
47 44 M 2336 Максим Бранець 01:37:59
48 45 M 2025 Александр Ваганов 01:38:04
49 46 M 2215 Євген Черняк 01:38:05
50 4 F 2002 Юлия Кутах 01:38:31


Партнери та організатори заходу