Small_5b93af09c7f55a47778f3f2abfeac77c

Чернівецький Півмарафон CrossHill 2017

Дата
21 Травня 2017
Початок події
09:00
Місто
Чернiвцi
Cайт
http://crosshill.com.ua/
Чіпова cистема AE
Використовується
Регламент
Завантажити регламент

Результати Дай п'ять

Download: XLS PDF CSV
Місце У віковій групі # Ім'я Назва клубу Результат
1 1 Загальна 5094 Орест Малованюк ДПСУ 16:39
2 2 Загальна 5026 Олександр Вікторов КЛБ Білоцерківський марафон (AC "Panda") 17:52
3 3 Загальна 5020 Євген Мороз Nike+ Run Club 18:25
4 4 Загальна 5076 Микола Чубарик 19:10
5 5 Загальна 5042 Микола Мазний КЛБ Явip 20:11
6 6 Загальна 5092 Володимир Кутузов ТОВ "Нова Пошта" 20:24
7 7 Загальна 5029 Віталій Данченко KM Running Club 21:54
8 8 Загальна 5124 Денис Погребной Чернівецька Обласна Федерація Муай Тай 22:12
9 9 Загальна 5097 Максим Пантя 22:13
10 10 Загальна 5028 Igor Veselov Che Run Club 22:34
11 11 Загальна 5003 Володимир Цвентарний 22:50
12 12 Загальна 5070 Марина Юдіна Nike+Run Club 22:52
13 13 Загальна 5098 Лівій Черкез 23:00
14 14 Загальна 5006 Олександр Горбатюк Cusbee 23:05
15 15 Загальна 5125 Алексей Ященко Чернівецька Обласна Федерація Муай Тай 23:13
16 16 Загальна 5013 Андрей Кухарь 23:16
17 17 Загальна 5009 Олександр Тюняєв Sparta Runners Club 23:18
18 18 Загальна 5078 Юрій Томняк 23:19
19 19 Загальна 5160 Залеський Артур 23:25
20 20 Загальна 5035 Артур Веренич 23:32
21 21 Загальна 5052 Олександра Гарзель 23:54
22 22 Загальна 5033 Олександр Ротар КПНУ імені Івана Огієнка 23:55
23 23 Загальна 5110 Віталій Яремчук 24:05
24 24 Загальна 5128 Андрій Білик 24:19
25 25 Загальна 5056 Ігор Літвін 24:19
Small_5b93af09c7f55a47778f3f2abfeac77c

Чернівецький Півмарафон CrossHill 2017

Дата
21 Травня 2017
Початок події
09:00
Місто
Чернiвцi
Cайт
http://crosshill.com.ua/
Чіпова cистема AE
Використовується
Регламент
Завантажити регламент

Результати Дай п'ять

Download: XLS PDF CSV
Місце У віковій групі # Ім'я Назва клубу Результат
1 1 Загальна 5094 Орест Малованюк ДПСУ 16:39
2 2 Загальна 5026 Олександр Вікторов КЛБ Білоцерківський марафон (AC "Panda") 17:52
3 3 Загальна 5020 Євген Мороз Nike+ Run Club 18:25
4 4 Загальна 5076 Микола Чубарик 19:10
5 5 Загальна 5042 Микола Мазний КЛБ Явip 20:11
6 6 Загальна 5092 Володимир Кутузов ТОВ "Нова Пошта" 20:24
7 7 Загальна 5029 Віталій Данченко KM Running Club 21:54
8 8 Загальна 5124 Денис Погребной Чернівецька Обласна Федерація Муай Тай 22:12
9 9 Загальна 5097 Максим Пантя 22:13
10 10 Загальна 5028 Igor Veselov Che Run Club 22:34
11 11 Загальна 5003 Володимир Цвентарний 22:50
12 12 Загальна 5070 Марина Юдіна Nike+Run Club 22:52
13 13 Загальна 5098 Лівій Черкез 23:00
14 14 Загальна 5006 Олександр Горбатюк Cusbee 23:05
15 15 Загальна 5125 Алексей Ященко Чернівецька Обласна Федерація Муай Тай 23:13
16 16 Загальна 5013 Андрей Кухарь 23:16
17 17 Загальна 5009 Олександр Тюняєв Sparta Runners Club 23:18
18 18 Загальна 5078 Юрій Томняк 23:19
19 19 Загальна 5160 Залеський Артур 23:25
20 20 Загальна 5035 Артур Веренич 23:32
21 21 Загальна 5052 Олександра Гарзель 23:54
22 22 Загальна 5033 Олександр Ротар КПНУ імені Івана Огієнка 23:55
23 23 Загальна 5110 Віталій Яремчук 24:05
24 24 Загальна 5128 Андрій Білик 24:19
25 25 Загальна 5056 Ігор Літвін 24:19


Партнери та організатори заходу