Small_5b93af09c7f55a47778f3f2abfeac77c

Чернівецький Півмарафон CrossHill 2017

Дата
21 Травня 2017
Початок події
09:00
Місто
Чернiвцi
Cайт
http://crosshill.com.ua/
Чіпова cистема AE
Використовується
Регламент
Завантажити регламент

Результати Півмарафон

Download: XLS PDF CSV
Місце У віковій групі # Ім'я Назва клубу Результат
1 1 Ч30 3482 дмитро дідоводюк 01:07:00
2 2 Ч30 3349 Тарас Сало SC ULTRA 01:09:21
3 3 Ч30 3418 Володимир Юрчук Gutsul Running Club 01:11:18
4 1 Ч18 3422 Дмитрий Пожевилов RC BNC 01:11:57
5 2 Ч18 3430 Олександр Сосновський 01:12:21
6 4 Ч30 3487 Демида Анатолій 01:12:22
7 3 Ч18 3486 Олександр Сандуляк 01:13:25
8 4 Ч18 3434 Сергій Українець Rivne running club 01:14:26
9 5 Ч30 3287 Артем Третьяков TRILEWY 01:16:18
10 6 Ч30 3315 Андрій Лапко динамо 01:17:50
11 1 Ж18 3257 Софія Яремчук 01:18:26
12 7 Ч30 3165 Valeriy Makaruk "МК"ЛУЧЕСЬК" 01:18:32
13 8 Ч30 3004 Кирилл Шевчук ФСО Динамо-Украины 01:19:37
14 2 Ж18 3187 Mariia Hudak 01:20:03
15 9 Ч30 3025 Олег Лещишин 01:20:04
16 10 Ч30 3344 Олександр Набока KM Running Club 01:20:27
17 11 Ч30 3490 Микола Лабовський 01:20:57
18 5 Ч18 3458 Юрій Латишев СК Ультра 01:21:51
19 12 Ч30 3150 Roman Socha 01:22:28
20 13 Ч30 3147 Oleksandr Hromiak 01:23:14
21 6 Ч18 3421 Андрій Безпалий СК "Гатне" 01:24:02
22 3 Ж18 3479 Кристина Богомягкова 01:24:26
23 1 Ж30 3185 Ірина Масник RUNCLUB TEAM SHYPSHYNA 01:24:49
24 14 Ч30 3035 Дмитро Малежик СК "Науковець" 01:25:16
25 1 Ч40 3334 Сергій Панченко ShypShynaRUN Club 01:25:28
Small_5b93af09c7f55a47778f3f2abfeac77c

Чернівецький Півмарафон CrossHill 2017

Дата
21 Травня 2017
Початок події
09:00
Місто
Чернiвцi
Cайт
http://crosshill.com.ua/
Чіпова cистема AE
Використовується
Регламент
Завантажити регламент

Результати Півмарафон

Download: XLS PDF CSV
Місце У віковій групі # Ім'я Назва клубу Результат
1 1 Ч30 3482 дмитро дідоводюк 01:07:00
2 2 Ч30 3349 Тарас Сало SC ULTRA 01:09:21
3 3 Ч30 3418 Володимир Юрчук Gutsul Running Club 01:11:18
4 1 Ч18 3422 Дмитрий Пожевилов RC BNC 01:11:57
5 2 Ч18 3430 Олександр Сосновський 01:12:21
6 4 Ч30 3487 Демида Анатолій 01:12:22
7 3 Ч18 3486 Олександр Сандуляк 01:13:25
8 4 Ч18 3434 Сергій Українець Rivne running club 01:14:26
9 5 Ч30 3287 Артем Третьяков TRILEWY 01:16:18
10 6 Ч30 3315 Андрій Лапко динамо 01:17:50
11 1 Ж18 3257 Софія Яремчук 01:18:26
12 7 Ч30 3165 Valeriy Makaruk "МК"ЛУЧЕСЬК" 01:18:32
13 8 Ч30 3004 Кирилл Шевчук ФСО Динамо-Украины 01:19:37
14 2 Ж18 3187 Mariia Hudak 01:20:03
15 9 Ч30 3025 Олег Лещишин 01:20:04
16 10 Ч30 3344 Олександр Набока KM Running Club 01:20:27
17 11 Ч30 3490 Микола Лабовський 01:20:57
18 5 Ч18 3458 Юрій Латишев СК Ультра 01:21:51
19 12 Ч30 3150 Roman Socha 01:22:28
20 13 Ч30 3147 Oleksandr Hromiak 01:23:14
21 6 Ч18 3421 Андрій Безпалий СК "Гатне" 01:24:02
22 3 Ж18 3479 Кристина Богомягкова 01:24:26
23 1 Ж30 3185 Ірина Масник RUNCLUB TEAM SHYPSHYNA 01:24:49
24 14 Ч30 3035 Дмитро Малежик СК "Науковець" 01:25:16
25 1 Ч40 3334 Сергій Панченко ShypShynaRUN Club 01:25:28


Партнери та організатори заходу