Small_19d0dddf6206cd5aec6d678580b9a1d2

Забіг Миколайчиків

4 км Щастя

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
4000 Тимофій Ярцев 1985 13-100 Ua Україна Дніпро MC RunOk
4001 Людмила Авраменко 1948 13-100 Ua Україна Украина karnika
4002 Ирина Якимащенко 1988 13-100 Ua Україна Днепропетровск StartDnipro
4003 Алиса Пивень 1992 13-100 Ua Україна Днепр Start Dnipro
4004 Oleg Konev 1993 13-100 Ua Україна Дніпро
4005 Тамара Барышева 1968 13-100 Ua Україна Днепр Start Dnipro
4006 Sergey Pobochiy 1981 13-100 Ua Україна Dnipro Start Dnipro
4007 Олександр Авраменко 1975 13-100 Ua Україна Дніпро Карника
4008 Ганна Пилєва 1994 13-100 Ua Україна Киев Sportlife
4009 Артем Рудь 1987 13-100 Ua Україна Дніпропетровськ Start Dnipro
4010 Ксения Кривенко 1991 13-100 Ua Україна Новомосковск
4011 Олег Юрчук 1970 13-100 Ua Україна Днiпро
4012 Олексій Барановський 1984 13-100 Ua Україна Київ Тарас Бульба
4013 Надія Дутка 1980 13-100 Ua Україна Київ
4014 Юлія Іванчук 1985 13-100 Ua Україна Дніпро
4015 Наталія Романова 1981 13-100 Ua Україна Дніпро
4016 Людмила Гаценко 1986 13-100 Ua Україна Дніпро
4017 Дмитро Бондаренко 1986 13-100 Ua Україна Дніпро
4018 Олександр Янчук 1986 13-100 Ua Україна Донецьк Start Dnipro
4019 Vlad Titov 2000 13-100 Ua Україна Dniro МК "RunOk"
4020 Катерина Карманенко 1986 13-100 Ua Україна Ровно
4021 Ксенія Кислова 1986 13-100 Ua Україна Дніпро DneprRun
4022 Татьяна Новак 1972 13-100 Ua Україна Днiпро
4023 Ua Україна
4024 Ельвіра Лашманова 2000 13-100 Ua Україна Дніпро Локомотив

Учасники також реєструються на

Small_19d0dddf6206cd5aec6d678580b9a1d2

Забіг Миколайчиків

4 км Щастя

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
4000 Тимофій Ярцев 1985 13-100 Ua Україна Дніпро MC RunOk
4001 Людмила Авраменко 1948 13-100 Ua Україна Украина karnika
4002 Ирина Якимащенко 1988 13-100 Ua Україна Днепропетровск StartDnipro
4003 Алиса Пивень 1992 13-100 Ua Україна Днепр Start Dnipro
4004 Oleg Konev 1993 13-100 Ua Україна Дніпро
4005 Тамара Барышева 1968 13-100 Ua Україна Днепр Start Dnipro
4006 Sergey Pobochiy 1981 13-100 Ua Україна Dnipro Start Dnipro
4007 Олександр Авраменко 1975 13-100 Ua Україна Дніпро Карника
4008 Ганна Пилєва 1994 13-100 Ua Україна Киев Sportlife
4009 Артем Рудь 1987 13-100 Ua Україна Дніпропетровськ Start Dnipro
4010 Ксения Кривенко 1991 13-100 Ua Україна Новомосковск
4011 Олег Юрчук 1970 13-100 Ua Україна Днiпро
4012 Олексій Барановський 1984 13-100 Ua Україна Київ Тарас Бульба
4013 Надія Дутка 1980 13-100 Ua Україна Київ
4014 Юлія Іванчук 1985 13-100 Ua Україна Дніпро
4015 Наталія Романова 1981 13-100 Ua Україна Дніпро
4016 Людмила Гаценко 1986 13-100 Ua Україна Дніпро
4017 Дмитро Бондаренко 1986 13-100 Ua Україна Дніпро
4018 Олександр Янчук 1986 13-100 Ua Україна Донецьк Start Dnipro
4019 Vlad Titov 2000 13-100 Ua Україна Dniro МК "RunOk"
4020 Катерина Карманенко 1986 13-100 Ua Україна Ровно
4021 Ксенія Кислова 1986 13-100 Ua Україна Дніпро DneprRun
4022 Татьяна Новак 1972 13-100 Ua Україна Днiпро
4023 Ua Україна
4024 Ельвіра Лашманова 2000 13-100 Ua Україна Дніпро Локомотив

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу