Small_19d0dddf6206cd5aec6d678580b9a1d2

Забіг Миколайчиків

8 км Щастя

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
8000 Александр Авраменко 1951 13-100 Ua Україна Дніпропетровськ DneprRun
8001 Світлана Корскова 1982 13-100 Ua Україна Днепропетровск Start Dnipro
8002 Оксана Крюкова 1975 13-100 Ua Україна Днiпропетровськ
8003 Дмітрій Івченков 1978 13-100 Ua Україна Днепр Start Dnipro
8004 Татьяна Зацаренко 1985 13-100 Ua Україна Дніпро
8005 Volodymyr Karpechenko 1974 13-100 Ua Україна Dnipro Start Dnipro
8006 Sergey Pavlenko 1990 13-100 Ua Україна Днепр
8007 ГРИГОРІЙ МИРОНЕНКО 1988 13-100 Ua Україна Київ
8008 HEORHII SHEVTSOV 1982 13-100 Ua Україна Дніпрo SOTA TEAM DNEPR
8009 Сергей Мойся 1991 13-100 Ua Україна Днепр MC RunOk
8010 Андрей Муха 1991 13-100 Ua Україна Верхнеднепровск
8011 Анастасия Галата 1992 13-100 Ua Україна Днепр
8012 Василь Шандиба 1981 13-100 Ua Україна Дніпро
8013 Артем Меркелов 1991 13-100 Ua Україна Днепропетровск
8014 Олександр Міхно 1988 13-100 Ua Україна Олександрія Start Dnipro
8015 Виталий Коваленко 1982 13-100 Ua Україна Карловка Start Dnipro
8016 Ростислав Пономарьов 1997 13-100 Ua Україна Днiпро Крихта
8017 Ihor Baklan 1988 13-100 Ua Україна Київ
8018 Никита Тараканков 1979 13-100 Ua Україна г. Днепропетровск
8019 Максим Комар 1982 13-100 Ua Україна Днiпро
8020 Григорій Алфьоров 1983 13-100 Ua Україна Харкiв JOMA SPORT
8021 Олег Чистопольцев 1979 13-100 Ua Україна Дніпро
8022 Олександр Соколенко 1970 13-100 Ua Україна Дніпрo
8023 Володимир Дидора 1998 13-100 Ua Україна Одесса
8024 Svitlana Marfutina 1984 13-100 Ua Україна Донецк KuzinTeam MC"TarasBulba"

Учасники також реєструються на

Small_19d0dddf6206cd5aec6d678580b9a1d2

Забіг Миколайчиків

8 км Щастя

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
8000 Александр Авраменко 1951 13-100 Ua Україна Дніпропетровськ DneprRun
8001 Світлана Корскова 1982 13-100 Ua Україна Днепропетровск Start Dnipro
8002 Оксана Крюкова 1975 13-100 Ua Україна Днiпропетровськ
8003 Дмітрій Івченков 1978 13-100 Ua Україна Днепр Start Dnipro
8004 Татьяна Зацаренко 1985 13-100 Ua Україна Дніпро
8005 Volodymyr Karpechenko 1974 13-100 Ua Україна Dnipro Start Dnipro
8006 Sergey Pavlenko 1990 13-100 Ua Україна Днепр
8007 ГРИГОРІЙ МИРОНЕНКО 1988 13-100 Ua Україна Київ
8008 HEORHII SHEVTSOV 1982 13-100 Ua Україна Дніпрo SOTA TEAM DNEPR
8009 Сергей Мойся 1991 13-100 Ua Україна Днепр MC RunOk
8010 Андрей Муха 1991 13-100 Ua Україна Верхнеднепровск
8011 Анастасия Галата 1992 13-100 Ua Україна Днепр
8012 Василь Шандиба 1981 13-100 Ua Україна Дніпро
8013 Артем Меркелов 1991 13-100 Ua Україна Днепропетровск
8014 Олександр Міхно 1988 13-100 Ua Україна Олександрія Start Dnipro
8015 Виталий Коваленко 1982 13-100 Ua Україна Карловка Start Dnipro
8016 Ростислав Пономарьов 1997 13-100 Ua Україна Днiпро Крихта
8017 Ihor Baklan 1988 13-100 Ua Україна Київ
8018 Никита Тараканков 1979 13-100 Ua Україна г. Днепропетровск
8019 Максим Комар 1982 13-100 Ua Україна Днiпро
8020 Григорій Алфьоров 1983 13-100 Ua Україна Харкiв JOMA SPORT
8021 Олег Чистопольцев 1979 13-100 Ua Україна Дніпро
8022 Олександр Соколенко 1970 13-100 Ua Україна Дніпрo
8023 Володимир Дидора 1998 13-100 Ua Україна Одесса
8024 Svitlana Marfutina 1984 13-100 Ua Україна Донецк KuzinTeam MC"TarasBulba"

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу