Small_48b9e41fc9f2f47e74e5b7ea6be026a8

Втеча з Межигір’я 2017

Дата
26 Листопада 2017
Початок події
12:00
Місто
Київ
Cайт
https://www.toprunners.org/
Чіпова cистема AE
Використовується
Регламент
Завантажити регламент

Результати 5 km

Download: XLS PDF CSV
Місце У віковій групі # Ім'я Назва клубу Результат
1 1 Ч 5199 Вадим Рогозовський Saucony Ukraine Team 15:40
2 2 Ч 5052 НАЗАР Коваленко Run-Up Nation 16:53
3 3 Ч 5100 Іван Лосев RUN-UP NATION 16:53
4 4 Ж 5015 Юлія Трохимчук Track&Speed Club 17:12
5 5 Ч 5039 Oleksandr Sokolenko МК "RunOk" 17:16
6 6 Ч 5060 Олексій Сіденко Українська Мобілка 17:29
7 7 Ч 5088 Дмитро Дашко MC RunOk 18:06
8 8 Ч 5045 Dmytro Lishchuk BilaTserkvaMarathon/EVO.company 18:16
9 9 Ч 5203 Дмитрий Топчий 18:56
10 10 Ч 5176 Євгеній Щербак КЛБ Білоцерківський марафон (AC Panda) 19:11
11 1 Ж 5049 Ірина Левчик M&I TEAM 19:24
12 11 Ч 5089 Володимир Каладяжный RUN-UP NATION 19:38
13 2 Ж 5081 Марія Тимощук Track&Speed Club 19:39
14 12 Ч 5093 Максим Коваленко RUN-UP NATION 19:47
15 3 Ж 5109 Анна Єфименко Track&Speed Club 20:18
16 13 Ж 5113 Alena Kravchenko Симпатикгруп 20:43
17 4 Ж 5047 Алина Кримцева Track&Speed Club 20:44
18 14 Ч 5194 Вадим Киреєв Run Base Kyiv 20:56
19 15 Ч 5097 Володимир Мазуренко RUN-UP NATION 21:05
20 16 Ч 5094 Дмитро Демянів RUN-UP NATION 21:08
21 17 Ч 5101 Нікіта Мартинов RUN-UP NATION 21:22
22 18 Ч 5090 Сергій Мартинов RUN-UP NATION 21:22
23 5 Ж 5064 Ирина Осипович Клуб бігу «Фармпланета» 21:42
24 6 Ч 5112 Дмитрий Мельников 21:51
25 7 Ж 5065 Хрестина Ромащук ММС 22:33
Small_48b9e41fc9f2f47e74e5b7ea6be026a8

Втеча з Межигір’я 2017

Дата
26 Листопада 2017
Початок події
12:00
Місто
Київ
Cайт
https://www.toprunners.org/
Чіпова cистема AE
Використовується
Регламент
Завантажити регламент

Результати 5 km

Download: XLS PDF CSV
Місце У віковій групі # Ім'я Назва клубу Результат
1 1 Ч 5199 Вадим Рогозовський Saucony Ukraine Team 15:40
2 2 Ч 5052 НАЗАР Коваленко Run-Up Nation 16:53
3 3 Ч 5100 Іван Лосев RUN-UP NATION 16:53
4 4 Ж 5015 Юлія Трохимчук Track&Speed Club 17:12
5 5 Ч 5039 Oleksandr Sokolenko МК "RunOk" 17:16
6 6 Ч 5060 Олексій Сіденко Українська Мобілка 17:29
7 7 Ч 5088 Дмитро Дашко MC RunOk 18:06
8 8 Ч 5045 Dmytro Lishchuk BilaTserkvaMarathon/EVO.company 18:16
9 9 Ч 5203 Дмитрий Топчий 18:56
10 10 Ч 5176 Євгеній Щербак КЛБ Білоцерківський марафон (AC Panda) 19:11
11 1 Ж 5049 Ірина Левчик M&I TEAM 19:24
12 11 Ч 5089 Володимир Каладяжный RUN-UP NATION 19:38
13 2 Ж 5081 Марія Тимощук Track&Speed Club 19:39
14 12 Ч 5093 Максим Коваленко RUN-UP NATION 19:47
15 3 Ж 5109 Анна Єфименко Track&Speed Club 20:18
16 13 Ж 5113 Alena Kravchenko Симпатикгруп 20:43
17 4 Ж 5047 Алина Кримцева Track&Speed Club 20:44
18 14 Ч 5194 Вадим Киреєв Run Base Kyiv 20:56
19 15 Ч 5097 Володимир Мазуренко RUN-UP NATION 21:05
20 16 Ч 5094 Дмитро Демянів RUN-UP NATION 21:08
21 17 Ч 5101 Нікіта Мартинов RUN-UP NATION 21:22
22 18 Ч 5090 Сергій Мартинов RUN-UP NATION 21:22
23 5 Ж 5064 Ирина Осипович Клуб бігу «Фармпланета» 21:42
24 6 Ч 5112 Дмитрий Мельников 21:51
25 7 Ж 5065 Хрестина Ромащук ММС 22:33


Партнери та організатори заходу