Small_48b9e41fc9f2f47e74e5b7ea6be026a8

Втеча з Межигір’я 2017

Дата
26 Листопада 2017
Початок події
12:00
Місто
Київ
Cайт
https://www.toprunners.org/
Чіпова cистема AE
Використовується
Регламент
Завантажити регламент

Результати 10 km

Download: XLS PDF CSV
Місце У віковій групі # Ім'я Назва клубу Результат
1 1 Ч 1272 Виталий Маринич Dragon Capital 33:04
2 2 Ч 1136 Микола Левчик M&I TEAM 34:03
3 3 Ч 1090 Ігор Саханда SС "Scientist", URA, "Ukraine Masters Athletics" 35:23
4 4 Ч 1209 Олег Ковязін 36:04
5 5 Ч 1083 Evghen Filin Run Base 36:04
6 6 Ч 1018 Олександр Коваль TOP RUNNERS 36:19
7 7 Ч 1120 Олександр Вікторов КЛБ Білоцерківський марафон (AC "Panda") 36:36
8 8 Ч 1145 Олексій Соколов toprunners 36:55
9 9 Ч 1213 Дильгам Гаджиев KM Running Club 37:02
10 1 Ж 1236 Ольга Яроцька Track&Speed Club 37:14
11 10 Ч 1128 Сергій Тимошенко SС "Scientist", АБУ, "Ukraine Masters Athletics" 37:23
12 2 Ж 1133 Ганна Калініченко NB TopRunners 37:45
13 11 Ч 1132 Vladyslav Laskarzhevsky Kernel Running Club 37:45
14 12 Ч 1040 Олексій Цілувальников PATON BRIDGE TEAM 38:50
15 13 Ч 1084 Андрей Кокин 39:02
16 14 Ч 1106 Андрій Фатєєв БІГ Бровари 39:05
17 15 Ч 1160 Artem Verhun 39:24
18 16 Ч 1068 Igor Toporkov TOPRUNNERS 39:35
19 17 Ч 1233 Яків Філіпов Rain 39:41
20 18 Ч 1277 Валерий Кондрук Клуб бігу «Фармпланета» 39:46
21 19 Ч 1173 Олександр Гураш 40:03
22 3 Ж 1119 Viktoriia Bondarenko PALMYRA 40:04
23 20 Ч 1200 Роман Штикований RUN-UP NATION 40:17
24 21 Ч 1107 Костянтин Бондарев АБУ, IRC 40:38
25 22 Ч 1180 Иван Солодовник Солофлора 40:55
Small_48b9e41fc9f2f47e74e5b7ea6be026a8

Втеча з Межигір’я 2017

Дата
26 Листопада 2017
Початок події
12:00
Місто
Київ
Cайт
https://www.toprunners.org/
Чіпова cистема AE
Використовується
Регламент
Завантажити регламент

Результати 10 km

Download: XLS PDF CSV
Місце У віковій групі # Ім'я Назва клубу Результат
1 1 Ч 1272 Виталий Маринич Dragon Capital 33:04
2 2 Ч 1136 Микола Левчик M&I TEAM 34:03
3 3 Ч 1090 Ігор Саханда SС "Scientist", URA, "Ukraine Masters Athletics" 35:23
4 4 Ч 1209 Олег Ковязін 36:04
5 5 Ч 1083 Evghen Filin Run Base 36:04
6 6 Ч 1018 Олександр Коваль TOP RUNNERS 36:19
7 7 Ч 1120 Олександр Вікторов КЛБ Білоцерківський марафон (AC "Panda") 36:36
8 8 Ч 1145 Олексій Соколов toprunners 36:55
9 9 Ч 1213 Дильгам Гаджиев KM Running Club 37:02
10 1 Ж 1236 Ольга Яроцька Track&Speed Club 37:14
11 10 Ч 1128 Сергій Тимошенко SС "Scientist", АБУ, "Ukraine Masters Athletics" 37:23
12 2 Ж 1133 Ганна Калініченко NB TopRunners 37:45
13 11 Ч 1132 Vladyslav Laskarzhevsky Kernel Running Club 37:45
14 12 Ч 1040 Олексій Цілувальников PATON BRIDGE TEAM 38:50
15 13 Ч 1084 Андрей Кокин 39:02
16 14 Ч 1106 Андрій Фатєєв БІГ Бровари 39:05
17 15 Ч 1160 Artem Verhun 39:24
18 16 Ч 1068 Igor Toporkov TOPRUNNERS 39:35
19 17 Ч 1233 Яків Філіпов Rain 39:41
20 18 Ч 1277 Валерий Кондрук Клуб бігу «Фармпланета» 39:46
21 19 Ч 1173 Олександр Гураш 40:03
22 3 Ж 1119 Viktoriia Bondarenko PALMYRA 40:04
23 20 Ч 1200 Роман Штикований RUN-UP NATION 40:17
24 21 Ч 1107 Костянтин Бондарев АБУ, IRC 40:38
25 22 Ч 1180 Иван Солодовник Солофлора 40:55


Партнери та організатори заходу