Small_56dec79c3917303a15c5fb2a43ffcb1e

День Народження клубу "New Balance TOP Runners"

Презентація

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
52 Максим Корнієнко 1994 Загальна Ua Україна Київ
53 Константин Железов 1969 Загальна Ua Україна Київ 42195.kiev.ua
54 Андрій Гурбик 1963 Загальна Ua Україна Київ "Trekking Team"
55 Ольга Бабич 1989 Загальна Ua Україна Київ
56 Анастасiя Дроздова 1995 Загальна Ua Україна Київ
57 Максим Дроздов 1973 Загальна Ua Україна Киев Тату, Слон!
58 Анастасія Жовнір 1987 Загальна Ua Україна Київ
59 Сергій Іваненко 1983 Загальна Ua Україна Кам'янське RunCoffee
60 Роман Ващенко 1984 Загальна Ua Україна Київ
61 Сергій Войтенко 1979 Загальна Ua Україна Київ Probegi.org
62 Андрей Ракоед 1986 Загальна Ua Україна
63 Олександр Телевний 1986 Загальна Ua Україна Київ Nike+ Run Club
64 Дмитрий Тодоренко 1987 Загальна Ua Україна Киев TopRunners
65 Ірина Тихонова 1988 Загальна Ua Україна Kiev
66 Ярослав Новік 1990 Загальна Ua Україна Київ
67 Маша Заяць 1990 Загальна Ua Україна Київ
68 Євген Мороз 1988 Загальна Ua Україна Київ Nike+ Run Club
69 Вадим Рабчун 1996 Загальна Ua Україна Киев
70 Григорий Сундук 1972 Загальна Ua Україна Kiev TopRunners
71 Базалийский Олег 1974 Загальна Ua Україна Киев KUZINTEAM
72 Микола Перестюк 1992 Загальна Ua Україна
73 Михаил Бойко 1986 Загальна Ua Україна Київ Четыре сезона
74 Yevhen Liulevych 1981 Загальна Ua Україна Київ НКРЕКП
75 Марина Федоренко 1985 Загальна Ua Україна Киев
76 Микола Мазний 1993 Загальна Ua Україна Суми Sumy Running Club

Учасники також реєструються на

Small_56dec79c3917303a15c5fb2a43ffcb1e

День Народження клубу "New Balance TOP Runners"

Презентація

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
52 Максим Корнієнко 1994 Загальна Ua Україна Київ
53 Константин Железов 1969 Загальна Ua Україна Київ 42195.kiev.ua
54 Андрій Гурбик 1963 Загальна Ua Україна Київ "Trekking Team"
55 Ольга Бабич 1989 Загальна Ua Україна Київ
56 Анастасiя Дроздова 1995 Загальна Ua Україна Київ
57 Максим Дроздов 1973 Загальна Ua Україна Киев Тату, Слон!
58 Анастасія Жовнір 1987 Загальна Ua Україна Київ
59 Сергій Іваненко 1983 Загальна Ua Україна Кам'янське RunCoffee
60 Роман Ващенко 1984 Загальна Ua Україна Київ
61 Сергій Войтенко 1979 Загальна Ua Україна Київ Probegi.org
62 Андрей Ракоед 1986 Загальна Ua Україна
63 Олександр Телевний 1986 Загальна Ua Україна Київ Nike+ Run Club
64 Дмитрий Тодоренко 1987 Загальна Ua Україна Киев TopRunners
65 Ірина Тихонова 1988 Загальна Ua Україна Kiev
66 Ярослав Новік 1990 Загальна Ua Україна Київ
67 Маша Заяць 1990 Загальна Ua Україна Київ
68 Євген Мороз 1988 Загальна Ua Україна Київ Nike+ Run Club
69 Вадим Рабчун 1996 Загальна Ua Україна Киев
70 Григорий Сундук 1972 Загальна Ua Україна Kiev TopRunners
71 Базалийский Олег 1974 Загальна Ua Україна Киев KUZINTEAM
72 Микола Перестюк 1992 Загальна Ua Україна
73 Михаил Бойко 1986 Загальна Ua Україна Київ Четыре сезона
74 Yevhen Liulevych 1981 Загальна Ua Україна Київ НКРЕКП
75 Марина Федоренко 1985 Загальна Ua Україна Киев
76 Микола Мазний 1993 Загальна Ua Україна Суми Sumy Running Club

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу